Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:56 03.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ошо и мирко  
Авторзaмиcъл (Нерегистриран)
Публикувано15.01.07 03:24



мирко, само да се поясня че матреиалите с ошо съм ги изхвърлила много отдавна. аз НЕ ги харесвам. ошо ме бе заинтригувал, но временно, и без да обяснявам защо, тъи като всеки може сам да си преценява, аз му пиша СЛАБ ДВЕ. сбирките в къщата всъщност ми бяха много неприятни, но реших д ане ги спирам до момента в които спрях. ще ти кажа защо ми бяха неприаятни- оставяха ж мен някакаво странно чувство на отклоняване от мои възгледи. и деиствително, ми приличаха- на мен самата- на секта.



Тема Re: ошо и мирконови [re: зaмиcъл]  
Автор BrandofAmber (минаващ)
Публикувано15.01.07 04:06



Браво че реши да го поясниш в отделна тема!
За толкова време писане в клубовете, най-накрая виждам някой да има желание да пише ясно и пригледно!

Не мислиш ли че е по-добре обаче да слагаш всяко изречение в отделна тема?
Така като си ги наблъскала всичките в един пост и човек трудно проследява. Като заглавие на темата можеш да пишеш накратко за какво ще се разказва изречението. На всички нас пък и на Миро мисля че ще ни бъде доста по- удобно да четем постовете ти така!

Освен това когато се съберат много теми можеш да направиш съдържателна тема с линкове към всички изречения където всеки от клуба ще може да поства личната си класация на топ 10 изречения с кратки коментари защо са му харесали.

Разчитаме на тебе и мерси от името на клуба за желанието постовете ти към миро да са възможно най-ясни!

Май повечето не ни интересуват много, но винаги е по-добре да не ни интересува нещо пригледно и изяснено отколкото някаква каша от много изречения в едни и същи постове в една и съща тема.

The world will end but the mirror will remain, mirroring nothing. Osho

Редактирано от BrandofAmber на 15.01.07 04:17.



Тема Re: ошо и Avнови [re: зaмиcъл]  
Автор Mиpo ()
Публикувано15.01.07 20:19



И сега идва важния въпрос, защо си правела нещо, което не ти харесва?! Защо си отдавал толкова енергия на Ошо, Кастанеда, А, Б и прочие след като им пишеш слаб (особено на първия). Защо си се отклонила от твоите възгледи, Ошо ли те накара?

Чудесно е да попишеш в клуба за да видят хората как човек, който е летял нависоко из духовните небеса (малко по тези клубове са го правели така добре като теб) може да падне и да си изпотроши яко кокалите... И всичкото това от липса на центриране, заземяване и балансиране... И от последващо ходене в крайностите... От това, че Цялото ти е дало нещо ЕДИН 1 лев в повече без да си го заработила... И после си го взима обратно.

П.П. Обърни внимание и на преждеизказалия се. Аз ако мога да "чета" написаното от теб, то надали хората разбират много за какво става дума. Опитай се да превеждаш на другите на и по-ниски обороти. Това ще ти помогне и на теб да свържеш крайностите.



Тема Re: ошо и Avнови [re: Mиpo]  
АвторSouLmaTe (Нерегистриран)
Публикувано22.01.07 20:12



Всъщност за какво става на въпрос във всичките теми не ми е ясно.И какво общо има Миро с Ошо?



Тема Re: ...нови [re: SouLmaTe]  
Автор Mиpo ()
Публикувано23.01.07 14:57



Не се мъчи да го разбереш, защото не е отправено към целия клуб, а към мен и е на специфичен език. Ако тръгна да го превеждам, ще се загуби красотата на целия 20(0) годишен контекст...



Тема Re: ...нови [re: Mиpo]  
АвторSouLmaTe (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 18:58



Е в тия модерни времена нямате ли пощи или умишлено пред всички трябва да се разиграват сцени





Тема Re: ...нови [re: SouLmaTe]  
Автор Mиpo ()
Публикувано23.01.07 20:55



Въпросът ти е уместен, стига обаче тя да ти отговори. Иначе предполагам си забелязал нелогичната страна у жените, която понякога е и полезна (аз поне съм научил немалко покрай тази конкретна).

А дали е "пред всички", предполагам, че това малко я интересува, точно както и мен. Просто два мига се срещат някак си и някъде за малко преди да се разтворят отново в безкрая…





Тема Re: ...нови [re: Mиpo]  
АвторSouLmaTe (Нерегистриран)
Публикувано24.01.07 19:05



Е с въпроса съм дал и отговора



Лоша карма си навлякох с любопитсвото си

Жени и логика?
Медитацията на Ошо е нелогична и хаотична



Тема Re:охо- хо-хохохоохаханови [re: BrandofAmber]  
Автор3aмиcъл (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 23:12



маитап!



Тема Re: ошо и мирконови [re: зaмиcъл]  
Автор пpaзeн (непознат)
Публикувано06.02.07 23:58



какво голямо сърце имаш... обичаш го, нали?






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.