Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:14 01.05.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Мирчо  
Авторзaмиcлял ли cи ce (Нерегистриран)
Публикувано14.01.07 20:46



Миро или франция или бракът ти но най вече според мен Ошо пристрастяването ти се отразява мног зле. Намурам те за нетичен към жена си.
Всичката енергуя която пръскаш за да си чешеш езика, защо не я приложиш към истиснко помагане на хора , щом си толкова загрижен. можеш ли да живееш без да мислиш за Ошо. Светът е по голям от Ошо. Личните преживявания са тези които индижидуално имат смисъл. Яовекът е помолил да не бъде обозествяван. освен това е жреден за жените, гарантирам ти.Освен това не е и толкова разжит колкото ти сее сторило. Тои нее забелязал че зивотните могат да се смеят. Колко жалко. Като всеки мъж се е загужбил ж егото. Хаиде помълчи малко. Прекараи с ЖЕНА си време - истиснко. Обикни я.



Тема Re: Мирчонови [re: зaмиcлял ли cи ce]  
Автор The White Rider ()
Публикувано14.01.07 23:34



Миро, жена ти да би да те ревнува от Ошо? Виж и тука пише



Never mind, Light happens

Тема Много ми е драго,нови [re: зaмиcлял ли cи ce]  
Автор Mиpo ()
Публикувано15.01.07 00:58



че най-после се сети за мен!

Предполагам, че общата ни позната ти е предала, че мисля за теб (да ме простят законите на етиката ).

Мислех, че щеше да ми кажеш с право, че съм неетичен към теб, защото съм прекарал не повече от 5% с теб сравнено примерно с това, което съм прекарал и споделил с жена ми. Щеше да си също много точна, ако беше казала, че съм неетичен и към много други хора (примерно от клуба) отделяйки им по-малко и от 1% от енергията си... Но в края краищата си права, че съм неетичен, защото не слушам етиката, а Цялото.

Що се отнася до енергията, има съм бол енергия, пръскал съм я. Може би предпочиташ да си чешам езика някъде другаде , но засега е тук.... Инак, приятелски ще ти напомня, че по-голям пръскач на енергия (и то от най-висококачествена) от теб, не съм виждал. Без да съм загрижен, те слушам внимателно: кажи ми как се помага истински на хората?

Ошо напоследък толкова рядко го споменавам, че е чудесно, че ми го припомни. Какво е молил той си е негова работа, иска ми се обаче тази вечер да го обожествя. Все пак покрай него те срещнах.

Относно съветите към жените, тук има разни жени и смятам, че можеш да си им много полезна, вкл. и на тези, които са влюбени в Кастанеда. Така ще въплатиш на дело мъдрите си съвети. Иначе се сещам, че и жена ми е на същото мнение като теб казвайки, че Ошо е много опасен, защото разрушава ВСИЧКО. И обикновено допълва "… and is the best". Не мога да не се съглася с вас.

Допреди малко медитирахме заедно с жена ми, но ми харесва съвета ти да не си поставям граници в любовта към хората. Понеже сега общувам с теб, правя едно упражнение по въпроса и те прегръщам най-искрено.



Тема Re: Много ми е драго,нови [re: Mиpo]  
АвторZamislail li si se (Нерегистриран)
Публикувано15.01.07 01:07



Miro, obache ti ne si Osho. Ponikaog an achovek mu lipsav da si ti. A se pomaga istinski kogato ponakoag naemsto daosatvish na Tsialoto parvish zest samia ti - i to ne izrazen v prikaski.
I ste ti kaza edno nesto koeto NE is rasbral za men, a sa minali 20 godini mai ili 200 ne znam. Az s tova koeto kasvam ne se identificiram. Tova koeto kasvam e da predisvikam v teb nesto. A toav che ti me SADISH po kasanoto e imenno tova v koeto s eproiaviava tvoita slabost.
Spored men chesto prilagash "uchenia" nepravilno kam chusdi problemi.
Po tosi nachin nabludavma che ne predisvikvash Tishina I Vatreshna Chsitota v tesi, koito"ne sa orientirani" i tn.
Spored men po tosi nachin otkloniavsh mngo hora- bih kasala che dori i ot Osho gi otkolniavsh. Oset vednys - chovekyt Osho e pomolil da ne byde obosetsviavan. Zabelesi elentite kouto mu pridavsh. Radva,m se ch ete predisvikah da govrish za "lichnoto" Za Kasatneda- ne sanm kakvo da kaza- kato mngo myse e bil goliam glupak, pone v edinstevnata kniga koiato sam u chela.



Тема Re: Много ми е драго,нови [re: Zamislail li si se]  
Автор Mиpo ()
Публикувано15.01.07 01:31



Не си спомням някъде да съм казвал, че съм Ошо, че искам да му приличам или че искам да помагам на другите. Ти искаш да им помагаш, а аз (както ти самата го каза) съм един материалист.

Неидетифициращият се не каза, че не се идентифицира... Той просто Е. За това мисля, че се разбрахме някъде преди около 150 г.

Покажи ми къде точно те съдя и къде съм приложил неправилно ученията към чужди проблеми? Аз следвам Цялото и действам съобразно. Ако някой се отклонява от нещо си, значи така е трябвало и не виждам лошо в това.

Ти също се отклони някъде, но преди 130 г се научих, че така е трябвало. Не знам обаче ти научили си урока?



Тема Re: Много ми е драго,нови [re: Mиpo]  
АвторZamisl (Нерегистриран)
Публикувано15.01.07 02:02



Ami, kakvo da ti "kazvam", ti nali vsichko znaesh?



Тема Re: Много ми е драго,нови [re: Zamisl]  
Автор Mиpo ()
Публикувано15.01.07 20:21



Това ти го казваш, не аз, милото ми.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.