Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:15 20.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Re: Относно някои действия на модератора в клуб Йоганови [re: huanji]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано14.11.06 20:55



Ха-ха, недей, че и сега има разплакани...


Много фалшиво, много по детски се държите и ДВАМАТА, не можете ли да се видите от страни? Този форум все пак не е за деца, и модератора трябва да се държи като възрастен, да мисли като възрастен.

Хм, ша ги спазваме, но това важи за всички. То цялата работа е, че всички ги спазват, а само 2-3 подскачат, че не са центъра на вниманието. Но ще мине и това...

Говориш общи приказки, не говориш точно, конкретно върху даден факт!! Не отговаряш дори на въпросите! Отказваш да говориш дори да четеш постингите и направо ги изтриваш. Това не е модератор, това е истерия. Ако искаш да се държиш като възрастен, просто подай си оставката, кажи че не искаш повече да си модератор и толкова. Бъди мъж не бъди като малко момиченце на което са му дали кукла и то не иска да се раздели с нея!





Тема Re: Лицемерието на двуличника-гьонсурат Юлинови [re: б/ч/д Opo]  
Автор huanji ()
Публикувано14.11.06 20:57



Е, сега вече си дойдохте на приказката, таман да стане ясно, за какво съм се намесвал. Нямам нищо против де, ваша си работа...

Но нека Брахман да се огледа за мнението на хората за него, дали не ме надминава... И без да е модератор, досега не е дал почти на никой да се изкаже...



Тема Re: Лицемерието на двуличника-гьонсурат Юлинови [re: б/ч/д Opo]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано14.11.06 21:01



Оро, не викай Мулето, че само неговите къчове не се бяха появявали скоро!

А ако се беше усетил и беше спрял с тези емоционално заредени словоизлияния срещу отделни клубари, и ако беше малко по-подреден и конкретен, със сигурност и аз нямаше да ти отговарям в стила , койтоси свикнал да вижадаш.
Замисли се върху номерата, които ти играе твоят ЦарГуруУм. И как те вкарва в едни и същи схеми на поведение и използва едни и същи иззразни средства.
Личиш си от 100 км! Няма начин да сбъркаш Вагнер с Моцарт!



Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.

Тема Re: Айде, айде... подавай си оставката :)нови [re: huanji]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано14.11.06 21:05



Може да смяташ че с този постинг съм си подал кандидатурата. Дали ще има достатъчно здрав разум е друг въпрос, или дали ще имам достатъчно здрави "връзки" за да стана модератор?

При всички положения ще бъде показно за някой, и мисля че ще може някой хора да научат още нещо от мен



Таман ще видиш отношението на хората към теб. Мислех да не разсейваме пак нещата в клуба, но като си решил толкова важно нещо, май ще изтърпим и тази пачанга.

Точно това е хубавото, и аз ще разбера и ще знам дали трябва да си губя да времето изобщо да пиша в този форум или не!

Ще продължим да пишем за сега тук, защото докато си ти в онзи форум на йога модератор, ще позволя да кажа, аз ти нямам доверие. Може да триеш колкото си искаш, да коригираш и т.н. Мисля, че ме разбираш добре

Редактирано от Brahman_ на 14.11.06 21:06.



Тема Re: Относно някои действия на модератора в клуб Йоганови [re: Brahman_]  
Автор huanji ()
Публикувано14.11.06 21:06



Злобата не е добър съветник. Какво толкова, че 10-15 човека се имаме и си говорим на сговор. Никой не ти е забранил да се присъединиш, единствено егото ти те спира.


Защо трябва да нападаш всеки, който има друг учител или мисли различно? Защо трябва да нападаш хората, които не те приемат за учител, да им клонираш никовете, да им пишеш некролози и прочие?
Толкова много "защо" от този сорт има, че дори няма да има нужда да се оправдавам за действията си пред админа или когото и да е. Виж, ако бях баннал Изгрев, Смокчето, Дрона, хора, които не се занимават с интригии скандали, направо съм за смяна, но сега нещата са от ясни по- ясни...

А както забелязваш, Дрона с която сме приятели си държи на мнението без да ми цепи басма. Значи, не е нужно да сме на едно мнение, за да се разбираме. Някои изводи трябва да се направят и те касаят не само моето поведение.



Тема Ехе...нови [re: б/ч/д Opo]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано14.11.06 21:15



Бай Оро, никой не ми е така скъп, както моите критици, хора като теб. Защото те ме четат най много!





Тема Re: Айде, айде... подавай си оставката :)нови [re: Brahman_]  
Автор huanji ()
Публикувано14.11.06 21:17



Виж, на всички стана ясно, че цялата работа е лично отношение и не касае правилата на клуба. Разбирам негативизма ти към мен, но той е изцяло твой проблем. Ако си нереализиран по някакъв начин сред хората, пак нямам вина. Никой не ти е пречил да бъдеш човек, за това не се иска да знаеш смрити и шрути, иска се да се държиш като такъв.

Рейтинга ти в Йога, като човек - много нисък. Като полезен с информация е добър. Което казвам е реално.



Тема Re: Относно някои действия на модератора в клуб Йоганови [re: huanji]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано14.11.06 21:22



Защо трябва да нападаш всеки, който има друг учител или мисли различно? Защо трябва да нападаш хората, които не те приемат за учител, да им клонираш никовете, да им пишеш некролози и прочие?


Първо трябва да се прави разлика между това да се нападне личноста на един човек, или някой негови разбирания и схващания. Има разлика. Второ аз съм "нападал" първоначално само някой гурувци. Това мисля че е в реда на нещата. Всяка демокрация позволява това. Ако напишеш в интернет думата КУЛТ и ЙОГА, ще видиш че има доста подобни на моята гледни точки.

Специално Джаго не съм го нападнал първи, може да се върнеш назад и да погледнеш. "Нападнал съм" (бих употребил думата критикувал съм) първи Нирмала Деви. Неговата реакция е била такава, че той вместо да защити своето гледеще, той е започнал с лични нападки. Моята грешка е че съм се увлякъл в словестните престрелки с него. От което съм си извлякъл и поука





Тема Re: Ехе...нови [re: Brahman_]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано14.11.06 21:23



Как няма да ти е скъп, като и двамата имате нужад от конфронтазия, за да изглеждате значими в собствените ви очи!
Оро правилно казва, че царГуруУм е в дъното на всичко. Остава само да се осъзнае!

Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.


Тема Re: Относно някои действия на модератора в клуб Йоганови [re: Brahman_]  
Автор huanji ()
Публикувано14.11.06 21:29



Моля другарката, той ме нападна първи.



Прочети темата от край до край. Ето това беше Йога, преди да стана модератор. Едно към едно и всички теми еднакви като водица. Ни един не кандиса на другият, че е по- прав. Сега не е така, каот не знам по- добре ли е, но определено за повечето хора е по- добре.

Остава само да си признаеш, че си се увлякъл и с модератора...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.