Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:01 22.09.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Re: Относно някои действия на модератора в клуб Йоганови [re: Drona]  
Авторб/ч/д Opo (Нерегистриран)
Публикувано14.11.06 19:15



Добре правиш, че задаваш за втори път същия въпрос на този Dirt Vader един от най-отявлените спамери, интригант и първосигнален атеист, анти-йога на светлинни години далеч от всякаква духовност.


Тоя не е пуснал нито една тема в клуб "Йога" през тази година - само дебне някой да пусне нещо по-сериозно по тематиката на клуба и....да се нахвърли да го оплюва, подиграва и хули. Истински навлек-гнида и пиявица. Тоя тип психики заливат клубовете с долнопробни интриги и простотиите си и би следвало да ги баннват от всеки клуб, за да се научат на елементарно човешко поведение в 21 век в една европейска страна.

Понеже се познават с "мода" това пичлеме се съдра да му прави четки и се мазни и му адвокатства..... и резултатът е налице. "Мода" не го трие макар, че тоя не е написал и една думичка по тематиката на клуба - само интриги и заяждания. "Черна станция"!!!





Тема Re: Относно някои действия на модератора в клуб Йоганови [re: б/ч/д Opo]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано14.11.06 19:25



пуснал съм една тема!
Сега...


Но помисли хубаво преди да пишеш в нея. Обмисли внимателно и тогава пиши!
Да не вземе Хуанджи пак да ме изтрие!

Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.

Тема Айде, айде... подавай си оставката :)нови [re: huanji]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано14.11.06 19:36



но този клуб няма да го специализирваме в това.

Опитваш се да се правиш на бог отново. Кой си ти да казваш как ще се специализира този клуб? Клуба трябва да се развива естествено.

Та така, като решиш, че можеш да пишеш според правилата, обади се, ще махнем бана. Знам колко си привързан към клуба и как ти е дискомфортно сега...


Първо кои правила, тези които ти си измислил? Тези на клуба на "Хуанджи"? Тези които още на времето с планувал и за които си имал идея?

Ти се обади къде съм сгрешил, какво съм казал лошо или неправилно, и аз ще се коригирам. Ако не се коригирам тогава и да ме банваш, аз съм си го заслужил, толкова. Макар, че аз съм против всякъкво банване! И ако аз съм модератор, няма да банвам никой и никого за нищо! Вярвам, че когато някой згреши, ако другите хора му посочат това, ако колектива се изкаже против нарушителя, той сам ще се банва. Имам опит в това отношение и знам каква е силата на колектива!

Това дето ти е хрумнало да триеш постинги само за да се наложиш от фанатичен бюрократизъм, някък си не върви при мен. Ти ми обясни къде съм нарушил правилата, когато ми изтри постинга за Наули?? Какво имаше в него??

Така че не ми говори аз да ти се моля за да ми вдигнеш бана! Напротив казвам ти въобще не го вдигай! Защото ако го вдигнеш, ще пусна пак това на което настоявам и което толкова ти боде очите. Така че не си хаби труда да вдигаш па бана, задръж го докато се разбере какво ще стане. Ако успееш да се наложиш, да успееш да стане на твоето (нали така каза, че си бил шпец в налагането), ако успееш да направиш собствен форум, тогава аз така или иначе няма да мога да пиша повече там. Закакво ми е? Да ми триеш постингите? Ако разумът наделее, тогава си добре дошъл в клуба да пишеш нормално за каквото си решиш, но като обикновен член.



ПП
Само да допълня и поясня. Въпросният човек ме банва официално до сега три пъти. През това време поне 20 пъти ту ми разрешава да пиша във форума, ту ме спира. Това показва един нестабилен ум, неспособен да вземе решение и да го следва - тамас примесено с раджас!

Между другото ако аз стана модератор, отново ще отпадне нуждата от зарегистрирване в клуба!! Ако е възможно технически това!



Тема Re: Айде, айде... подавай си оставката :)нови [re: Brahman_]  
Автор huanji ()
Публикувано14.11.06 20:21



Ами един път те баннах, на другият ден го свалих и ти веднага се пробва и пак те баннах. Толкова, другото си е от теб. И не е хубаво да се лъготи.



Добре, искаш да ставаш модератор, няма лошо. Но не може ли просто да си заявиш кандидатурата и да се гласува. Таман ще видиш отношението на хората към теб. Мислех да не разсейваме пак нещата в клуба, но като си решил толкова важно нещо, май ще изтърпим и тази пачанга.



Тема Re: Относно някои действия на модератора в клуб Йоганови [re: Darth_Vader™]  
Автор huanji ()
Публикувано14.11.06 20:22



Ами да решим нещата.



Тема Re: Относно някои действия на модератора в клуб Йоганови [re: б/ч/д Opo]  
Автор huanji ()
Публикувано14.11.06 20:24



Не си прав, заради теб само съм го трил десетки пъти, даже не мога да ги преброя. Просто той не реве... А, казах ли, че по твое настояване го трих най- вече.





Тема Re: Относно някои действия на модератора в клуб Йоганови [re: huanji]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано14.11.06 20:34



Няма з акакво да "рева" след като знам , че съм нарушил правилата.
Друг е въпросът, че съм ги нарушавал съвсем съзнателно , защо то си перекалено толерантен към разни пишманйоги, които не могат да кажат 2 думи накъст, а само цитати пускат или някои фанатизирани специалисти, които правят груба и арогантна реклама на някоя секта!
Но нека всички недоволни да дадат конкретни предложения за изменнеия в правилата на клуба и ако съберат мнозинство да ги спазваш!

P.S.
Значи заради него си ме трил ...



Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.

Тема Re: Относно някои действия на модератора в клуб Йоганови [re: Darth_Vader™]  
Автор huanji ()
Публикувано14.11.06 20:44



Ха-ха, недей, че и сега има разплакани...

Даа, Оро също има право да си каже, стига да не злослови против членовете, както прави тук. Ама хайде да не се отплесвам с него, че току виж пак ме почнал...

Хм, ша ги спазваме, но това важи за всички. То цялата работа е, че всички ги спазват, а само 2-3 подскачат, че не са центъра на вниманието. Но ще мине и това...



Тема Re: Лицемерието на двуличника-гьонсурат Юлинови [re: Brahman_]  
Авторб/ч/д Opo (Нерегистриран)
Публикувано14.11.06 20:45



Удивителна е психиката на психопата-гьонсурат-комплексар......
Юли Железаров, който умира да бъде в центъра на вниманието, /точно като другия психопат и атеист Муле/
Да бъде възхваляван и почитан повече от всеки духовен водач, месия и гуру и дори от Бога /чието съществувание той отрича/ Самовъздигнал се на трона на „Браман” без да му мигне окото.... Само този факт е достатъчен за да бъде сложен в категорията „маниаци” и „болни мозъци”. Този селянин неграмотен пропилял години да се шматка из Индия и да бъде гонен от всеки ашрам заради дебелата си комунистическа-марксическа тиква ДА ОТРИЧА ВСИЧКО ДУХОВНО И РОЛЯТА НА ГУРУ ПО ПЪТЯ КЪМ СЕБЕРЕАЛИЗАЦИЯТА....
Той окупира клуб „Йога” и почна да го ползва КАТО БАЩИНИЯ. Той колеше и бесеше доскоро и то по най-вулгарен и безкомпромисен начин всякакъв опит да се пише за някакво учение, за някакъв Гуру или практика. Не! - каза той и също заяви: „Докато аз съм в този клуб – аз командвам положението!” И стадото овчи глави си траеха с типичното българистанско раболепие.... После се появи Джаго Савера – практикуващ йога ЗА РАЗЛИКА ОТ ЮЛИ – КОЙТО НЕ ПРАКТИКУВА НИКАКВА ЙОГА! И почна да говори ....от своя личен опит и изживяваниея. А не като Юли Тенекиджиев, който можеше да бъде четен САМО КОГАТО ПРЕПИСВА ДРЕВНИ ТЕКСТОВЕ. Щом почне да изказва собствени мисли и концепции – настъпваше трагедията. Та този Психо Железаров погна Джаго и го преследваше като хрътка, за да го оплюва и него и неговата Гуру. После се появи Оро който почна да пише за своя Учител Прем Рават – с милиони ученици по света, с безброй титли, признания и награди за дейността си и......този лумпен атеист задръстен чукундур Юли нападна и Оро и Прем Рават и продължи дейноста си на „зло куче” и което лае срещу всеки опит да се пише за ИСТИНСКАТА ЙОГА в клуба а не за неговите изопачения и безплодни опити да превърне хилядолетната йога в някаква материалистична наука....
Гадна, отвратна и смрадлива дейност вършеше този заблуден пубертясал дъртофелник на 56 год вече и с акъл на пубер..... "Черна станция" !!!

За да се прави на интересен пусна тази идиотска и перверзна тема за някаква секта ядящи трупове на хора и правещи секс с тях. Какво общо имат тия с йога.....



После този психопат със сериозни увреждания в главния мозък клонира ника на Джаго Савера за да пусне некролози на Оро.......
Това може ли един нормален човек на 56 год. да направи?


и


И ако мислите че този гьонсурат се е засрамил или нещо му е станало неудобно от тези изяви......много се лъжете... хич не му пука на егоцентрика.

Напоследък в клуба се появи едно „цвете” – Лила и започна да пише наистина смислени неща.....
Ето какво написа тя:

Лила
“Основните нива на съществуване на човека са физически, витален, ментален, психически и духовен.Всеки от нас живее преобладаващо в някой от тези планове и общува с другите според съответен модел. Физическият е ясен - храна, оцеляване, елементарни нужди. Витален - областта на емоциите, обидите, нараняванията, харесванията и нехаресванията, желанията и предпочитанията… Ментален - с навиците на ума да лепи етикети за всяко нещо, да разпределя нещата по категории и да ги реди по лавици, да дели вечно на добро и зло, вярно и грешно и да вижда само откъслечни истини. Психически - нашият индивидуален център, който се проявява чрез безусловните радост и обич, чрез знанието на Истината, божествената искра в нас, свободна, искрена и чиста. "Едно съзнателно същество стои в моя център, управлява минало и бъдеще и е като огън без дим… Него трябва търпеливо да освободим от собственото му тяло" (Катха Упанишад). Духовният е космическият център в нас: Tat tvam asi - ти си Това, soham - Аз съм Той. "Да бъдем и да бъдем напълно, това е целта, която Природата преследва в нас … а да бъдем напълно, означава да бъдем всичко онова, което съществува."

Колко точно е казано?!
И колко точно пасва този двуличник с курвенски маниери Юли Железаров – самоназван Браман в категориите
Физически и витален и ментален. Особено „ментален”. Това са хората атеисти-безбожници и материалисти, за които няма нищо по-висше от собствения им Гуру – Цар Ум и интелект. Той търси и вижда всяка най-малка грешчица във всекиго – но собствените си безчинства и простотии .....не забелязва. Той се „дистанцира” от тях – съвсем по комунистически.
Та тоя заблуден, задръстен и сбъркан маниак-егоцентрист е решил да раздава „ум и разум” как да се превърне клуб „Йога” отново в клуб „Механа Йога” – един клуб в който той вилнееше, пишеше с безброй никове интриги и нападки и бе обсебил всеки см. виртуално пространство да проповядва своите болни мисли и глупозаключения...... безнаказано.
Глупака обсебен от мания за величие остана без „царството си”.
Живял в Индия и Англия това селянче чукундурче НИКОГА НЕ Е МОЖАЛ ДА СХВАНЕ ОСНОВНИТЕ ПРИНЦИПИ НА ДЕМОКРАЦИЯТА – ЧЕ ВСЕКИ ИМА ПРАВО ДА СЕ ИЗЯВЯВА И ТУК В КЛУБОВЕТЕ ВСЕКИ МОЖЕ ДА ПУСКА ТЕМИ /ако са по тематиката на клуба/ И ОБСЪЖДА И ДИСКУТИРА .....БЕЗ НЯКОЙ ДА МУ СЕДИ НА ГЛАВАТА ЗА ДА ОТРИЧА ВCЯКА НЕГОВА МИСЪЛ И ДУМА – както правеше това пичлеме Юли Железаров. Тоя сбъркан атеист отрече както следва:
Бог
Христос
Библията
Всяка вяра в Бога
Буда
Кришна
Рамакришна
Вивекананда
Йогананда
Ошо
Ауробиньо
Беинса Дуно
И всеки месия и гуру – пратеници на Бога, за да помогнат на търсещите души в духовния Път към Реализацията на Себе си.
Той нарече всичките: „мошеници” „тарикати” „измамници” „лъжци” и т.н. и т.н.
Но себе си.....той назва „Браман!” Падайте нишком балъци заблудени. Поклон и вечна слава на побъркания марксист-ленинист-атеист преписвач на древни и мъдри книги – БЕЗ ДА СХВАЩА ТЯХНИЯ СМИСЪЛ.
За хата-йог ДА. Мога да го призная. Циркаджилъци с тялото – да.
Но за „ЙОГА” – като Път към Просветлението......и сливане на индивидуалното съзнание с това на Създателя на Вселената...... има много да се преражда това келеме..... проповедник и хипократ.

Тоя е като онзи алкохолик, който по цял ден се наливал с алкохол.....а вечер държал лекции против алкохола и за пълно въздържателство.


Ето ви една лекция на Юли Тенекиджиев.
/само не го питайте моля – КОИ ОТ ТЕЗИ ПРИНЦИПИ ТОЙ ПРИЛАГА В СВОЯ ЖИВОТ И ИЗЯВИ В НЕТА/






"Говоренето ЗА йога. Словоблудството ЗА йога. Философстването на тема "Йога". Четенето на древни писания и др подобни - НЕ ТЕ ПРАВЯТ ЙОГА!!!
Йога е ПРАКТИЧЕСКА НАУКА! Трябва да практикуваш всеки ден и дори всеки миг МЕДИТАЦИЯ под ръководството на Гуру, който вече е постигнал Просветлението. Трябва да практикуваш ВЪЗДЪРЖАНИЕ от всички низши страсти и да УПРАЖНЯВАШ НОН-СТОП ПЪЛЕН КОНТРОЛ НАД УМА СИ И НЕГОВИТЕ КУРВЕНСКИ ИГРИ........


Оро





Тема Re: Относно някои действия на модератора в клуб Йоганови [re: б/ч/д Opo]  
Автор huanji ()
Публикувано14.11.06 20:50



Реално погледнато(като изключим Миро), с никой от хората с които се познавам на живо не се карам и нямаме взаимно проблеми. Недоволните са напълно непознати. Което ме навежда на мисълта, колко са полезни интернет срещите. Както и добрата атмосфера, която е причина за такива.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.