Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:46 22.09.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Re: Айде, айде...нови [re: Brahman_]  
Автор бeзпътeн (член)
Публикувано14.11.06 18:09



Не съм маша в ничии ръце, просто си споделих мнението, това е типичен пример как изопачаваш и представяш погрешно нещата.

Всичко най-добро и нека поне за власт да не се караме. Затова и писах - по-добре без модератор, отколкото постоянни интриги и борби за власт. При всеки модератор би имало недоволни, няма начин за съжаление. А като цяло Хуанджи никак не се справя зле според мен. Просто темата на Миро си е "от муха слон", а твоят бан е резултат от липсата на желание да се разберете взаимно с взаимни отстъпки, без опити всеки да се налага над другия. По принцип иначе (и тук не съм съгласен с Хуанджи) съм против всякакъв бан и не мисля, че трябва някой да бъде банван. Просто, когато се налага, трябва да се трие и толкова.

Айде чао и приятна вечер на всички, не искам да се намесвам повече в каквито и да са "борби" за власт.



Тема Re: Твоето мнение?нови [re: Mиpo]  
Автор huanji ()
Публикувано14.11.06 18:09



Защо просто не го написа в Темата без модератор, след като правилата са такива? Трие се това, което трябва да се изтрие. Така ще остане поле за изява в този клуб, иначе какво ще стне с него, ако няма по някой и друг сочен скандал?...





Тема Re: Машаланови [re: Brahman_]  
Автор huanji ()
Публикувано14.11.06 18:17



Успех ти пожелавам в начинанието да станеш модератор на Йога.


Мнението ти за мен, съм го чувал вече сто пъти...



Тема Re: Твоето мнение?нови [re: huanji]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано14.11.06 18:21



Първо Много добре виждаш, че в тези теми няма никакъв скандал!
Второ Тези теми са на тема йога, имам планове да ги разработвам допълнително, затова ги пуснах така!



Тема Re: твоето мнение Анакине?нови [re: Mиpo]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано14.11.06 18:24



1. Не смятам
2. Модераторът също пише в тази тема и не ценурира в нея
3. Ако видя какво е писано и изтрито ще мог да дам коментар, но без такава информация - Не знам!

Аз и сега съм против модератор, но вече е късно и има модератор, а това значи, че ще си има и за напред! И с тази твоя подкрепа за Бармана си гърмиш патроните предварително!

Но може да се постараеш още малко и поне в Ошо да станеш модератор. В йога не успя преди година се провба и в кастанеда и там не успя(а там щях да те подкрепя)
Но сега няма свестен мераклия за модератор. Бармана и Оро не ги броя въобще за уравновесени хора, а сега ти се изложи с тази подкрепа за бармана и ме разочароваш че може да действаш безпристрастно в йога.
А личността е важна, защото няма значение колко знае един човек по темата , а как ще поддържа диалога. Засега всички мераклии за мод се издъниха като кифладжии и само Хуанджи остана.
Ако сложиш настрана модераторските си амбиции, кажи какъв ти беше интереса да се изтърсиш в йога, когато спряха конфликтите?

Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.

Тема Re: Айде, айде...нови [re: бeзпътeн]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано14.11.06 18:26



Възможно е и да си просто наблюдател, не знам. Каквото и да е, ясно е че подържаш Хуанджи, и това е добре че го сподели. Благодаря! Всеки има право на свое мнение, и ти също.



Тема Re: Айде, айде...нови [re: бeзпътeн]  
Автор huanji ()
Публикувано14.11.06 18:27



Даже не бях му сложил бан, все пак разчитам, че морален е достатъчен. Но това е за цивилизовани хора и такива отношения. В Йога досега винаги е царяла кавгата и плюенето, то какво ли да очаквам. И напълно влизам в положение на засегнатите, но ще насочим фокуса към по- смислени неща. Ако има недоразумения, то те винаги може да се дискутират в съответната тема или на бележки. Но проблема е в това, че имаше план за интрига и той беше добре обмислен. И няма как да бъде обсъждан кротко и да се разберем...най- малкото щото ще се разберем...





Тема Re: твоето мнение Анакине?нови [re: Darth_Vader™]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано14.11.06 18:31



Хмм????

Бармана и Оро не ги броя въобще за уравновесени хора, а сега ти се изложи с тази подкрепа за бармана и ме разочароваш че може да действаш безпристрастно в йога.
А личността е важна, защото няма значение колко знае един човек по темата , а как ще поддържа диалога.


Това ли е твоят модел за диалог? Надявам се че Миро няма да слезне на твоето ниво, и няма да ти отговори по същият начин!





Тема Относно "вълчасалото бг индианче"нови [re: Brahman_]  
Автор бeзпътeн (член)
Публикувано14.11.06 18:32



Самоназовало се "черен вълк", съм съгласен с теб. Преди са си правели срещи на клуба и явно се познават с хуанджи, затова и хуанджи има слабост към "индианеца от български произход" (много нелепо звучи, че има и такива, но какво да се прави, его-самозаблудите докъде ли не водят).

Та "индианчето" предимно спами и хуанджи е учудващо мек към инфантилните, расистски писаници на "блеки". А "вълчето" е един от спамърите, които трябва да се трият, когато се лигавят

.

Не трябва шуро-баджанащината и лаф моабет - пристрастията да определят специално отношение към когото и да било. Писаниците на обърканото "вълче" (често, но не винаги) са изпълнени с расова и етническа нетърпимост, представляват лигав и инфантилен спам без сериозни аргументи, така че трябва да се трият, нарушават всякакви правилници и (най-важното) излишно привличат вниманието.

Това беше (да се надявам да не чувствам повече вътрешен подтик да пиша по темата) от мен за тази вечер!



Тема Re: Айде, айде...нови [re: huanji]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано14.11.06 18:34



План за интрига нямаше, всичко започна от една твоя невероятна реакция на един съвсем нормален постинг на Миро! Не знам дали си спомняш, но за съжаление не мога да ти го посоча защото... както се досещаш е ИЗТРИТ






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.