Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:18 20.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Re: Правите от мухата слоннови [re: бeзпътeн]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано14.11.06 15:34



След като си употребил няколко пъти думата "ясно" в едно изречение на мен ми се изЯсни следното:

1. Държиш на естетиката - това е ясно;

2. Миро е кретен по призумция - това е ясно;

2. Държиш на сериозността - това е ясно - въпреки че в моето съзнание не знам защо, но темите на Брахман са такива, но...

3. Той не е наред с психиката - на теб това ти е ясно; освен това си наЯсно кои са добрите йоги и кои - лошите (Имаго, Брахман, .... за сега толкова, утре списъка ще се увеличи несъмнено);

4. оро е пич и сме му свикнали - това е ясно;

5. Нищо не ти пречи да напишеш нещо смислено за йога, но не го правиш, а идваш тука за да се обясняваш ..... ЕТО ТОВА НЕ МИ Е ЯСНО!!!!

всеки миг всичко започва и свършва


Тема Кой се страхува от Брахман?нови [re: бeзпътeн]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано14.11.06 15:39



Явно е че доста голяма част от старите мушмороци са били привърженици на Хуанджи, пък и той също. Затова и Безпътен стига до заключението, че е по добре да няма модератор, от колкото да е някой друг освен Хуанджи.

Наистина май ще е добре аз да стана модератор поне за кракто време докато се омиротворят духовете

Вярно е че нямам време да се занимавам да подреждам сайта, да чета стари постинги и да правя препратки. Но поне няма да трия постингите, няма да банван хора безпричино, ще съм отворен за конструктивен диалог. И още нещо, като Модератор няма да критикувам никой и нищо, нали модератора трябва да бъде безпристрастен? Така и Оро и Яго ще имат известна почивка от мен





Тема Re: Правите от мухата слоннови [re: Drona]  
Автор бeзпътeн (член)
Публикувано14.11.06 15:42



Кое не ти е ясно??? През последните месеци съм един от най-редовно пишещите в клуб "Йога", но явно не четеш изобщо, не само, че не пишеш. Виж колко теми съм пуснал и колко постинга съм писал там. Не твърдя, че са "първо качество", но и темите, и постингите са сериозни (повтарям, прегледай последните месеци, откакто съм си регнал ника).

А ти какво си писала в клуба през последните месеци? Извинявай, но почти нищо. Или най-малкото нищо запомнящо се. Ами пиши, недей ровичка за мод и т.н. Нямам нищо против теб, дори ми харесваш по принцип, но не можеш да ми пишеш, че "нищо смислено не пиша за йога".

Всичко най-добро.

Без лоши чувства и с най-добри пожелания!



Тема Айде, айде...нови [re: Brahman_]  
Автор бeзпътeн (член)
Публикувано14.11.06 15:49



Ама защо изобщо се натискаш да ставаш модератор, бе човек?

Не твърдя, че Хуанджи е единственият и най-добрият вариант, но в сравнение с такива като тебе е по-добър.

И недей лицемерничи, нямало да критикуваш нищо! Та ти едвам се сдържаш, личи си просто и при наличието на модератор. Не мисля, че си лош човек по принцип, но просто в някаква посока си се обсебил (в посока "лов на вещици", "гонене на гурувци" и т.н. начинания).

Не съм против аргументирана критика, понякога дори леки гаври може, но нищо не трябва да става обсебване.

Приятен ден.



Тема Re: Правите от мухата слоннови [re: бeзпътeн]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано14.11.06 15:55



Темата за вегетарианството особено ми хареса. Това ти го казвам защото явно приемаш нещата твърде лично. И забележи - с лекота си склонен да квалифицираш Брахман като 'психически отклонен", но в същото време се обиждаш дори на съвсем лека забележка по свой адрес.



Защо не пиша в клуба? Защо да го правя? Това, което се случва там е грозно и като пиша излиза че съм съгласна със случващото се за това и не го правя.

Но след като за теб атмосферата и всичко останало е ок. - иди, пиши и подкрепи това, което смяташ за правилно.

всеки миг всичко започва и свършва

Тема Re: За да опознаеш едни човек дай му власт над другитенови [re: padedxo]  
Автор smokche (хвъркато)
Публикувано14.11.06 16:07



Благодаря





Тема Върховният бюрократизъм? Или пак го е прихванало?нови [re: Darth_Vader™]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано14.11.06 16:11



Ето какво писа модератора преди малко само, отнася се за мен:

ПП от модератора: Човека, който го написа има бан и няма право да пише, затова го пускам, понеже е техника. Ако реши да пише, текст, да ми го праща на лични, защото всичко ще бъде трито нататък без да бъде запазвано.

"Вътрешният му глас" пак му е пошушнал нещо!

Пак го е прихванала модераторската треска. Изтри маса постинги без обяснения, без да има каквото и да е основание, без самите постинги да имат каквото и да е обидно съдържание! Причината е е само една: Въпросните постинги биха му разклатили модераторският престол. Чувства се несигурен, истината му боде в очите, не може да понася когато някой му показва грешките! Хмм... не знам, може би?

Първото правило е модератора да слуша другите, а не себе си! Да е отворен за диалог. А не да има монолог на самовлюбен в себе си диктатор.

Хуанджи е създал СВОИ правила, харесва си ги и си ги спазва. До дупка! Супер бюрократизъм Не слуша другите, трие без дори да му мигне окото абсолютно всичко което той смята за добре, без при това да отговаря лично, за да не се изложи от липса на добра мотивировка и основание. Още от началото когато си смени позицията и започна да подкрепя идеята за модератор, той заяви пред всички че „ИМАЛ СВОИ ИДЕИ КАКВО ДА ПРАВИ КАТО МОДЕРАТОР”

Той не ги сподели тогава, не ги споделя и сега. Не е отворен за диалог, има намерение да бъде абсолютен диктатор. Мисля, че е абсолютно необходимо да бъде сменен. Дали ще стане това е въпрос на привърженици. Ако се окаже че той има достатъчно приятели да го подкрепят, ще си остане така както той е запланувал, частен клуб на Хуанджи!!



Тема Re: Айде, айде...нови [re: бeзпътeн]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано14.11.06 16:29



Приятен ден и на теб, то е ясно че си маша в ръцете на Хуанджи, дори може и да си самият Хуанджи!!?? Откъде да знаем? Появи се когато Хуанджи стана модератор

Може и да си от старите мушмороци но с нов ник. Кой знае. Както и да е ядно е, че няма да гласуваш за мен



Тема Re: Относно някои действия на модератора в клуб Йонови [re: Mиpo]  
Автор mo32 (член)
Публикувано14.11.06 16:50



Такова оживление отдавна не е имало в "Ошо".

Жалко че става въпрос за "други неща"...



Тема Моля да ни извените за безпокойството и..нови [re: mo32]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано14.11.06 16:58



Моля да ни извените за безпокойството!! И благодарности за това, че сте решили да ни съдействате и разрешите да водим тук разговор, който за съжаление не е позволен в нашият клуб



Редактирано от Brahman_ на 14.11.06 16:59.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.