Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:21 16.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хуанджи,нови [re: Drona]  
Автор huanji ()
Публикувано16.11.06 12:11



Знам, ти си побойничка.


Но поне знам, че ми мисиш доброто, както и даде определени предложения в клуба. И освен това каза, че начина по който се появих на това място е определящ за приемането от няколко човека(най- вече ти, Брахман и Миро, както и да съм избран, ще са същите...ще видиш). Заради теб си заслужава, щото си държа на прителите и ако не беше ти, нямаше да го преосмисля и да кандисам.

Сега, въпроса е до кога ще приемаме предложения? Надявам се да има и определен разумен срок.



Тема Re: *** Предложение ***нови [re: huanji]  
Автор Mиpo ()
Публикувано16.11.06 12:12



С какво са подвеждащи, аргументирай се? Аз просто предлагам на хората да споделят какво ниво на контролируемост предпочитат. Такова допитване няма никъде в правилника ти в клуб Йога.

Що се отнася до "изгонването от клуб Йога", мисля, че някой наистина се е специализирал в това, щом повече от 150 мнения от тази тема, които касаят клуб Йога, са били изгонени от него.

П.П. Не се притеснявай пуснеш линк в клуб Йога към тази тема или да вземеш идеи от дискусиите тук.



Тема Re: *** Предложение ***нови [re: Mиpo]  
Автор huanji ()
Публикувано16.11.06 12:18



Ами добре, те ще влязат в темата и ще се гласуват. Не е моя работа в случая.



Тема Re: *** Предложение ***нови [re: Mиpo]  
Автор бeзпътeн (член)
Публикувано16.11.06 12:35



Миро, в клуб "Йога" има тема за предложения, иди да пишеш там и си дай предложенията. Да оставим клуб "Ошо" на мира.

Аз си дадох предложенията (по-скоро, така да се каже, идеалите, които трябва да се следват) в същата тема там с един постинг, озаглавен "Сериозен диалог, аргументи и етика". И в този постинг се аргументирам достатъчно добре защо подкрепям хуанджи, но и не само - поставям посока, в която тепърва трябва да тече диалогът - с културни аргументи и взаимно изслушване, с минимум спам, разводняване и инфантилизъм.

Айде да спрем да натрапваме на клуба "Ошо" интригите си и борбите за власт и надмощие. Модерирането може да се обсъжда спокойно в клуб "Йога".



Тема Re: *** Предложение ***нови [re: бeзпътeн]  
Автор ha! (член)
Публикувано16.11.06 13:11



да бе айде да се махнете от тук и кво
таз тема най-писаната в ошо ;-)

прекрасна - ужасна ... все тая ... резултатът е съсипващ


Тема Re: Хуанджи,нови [re: huanji]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано16.11.06 14:31



Благодаря ти че се вслуша.

Бия се само за който заслужава.

всеки миг всичко започва и свършвал

***

От това, което съм видяла в другите клубове, обикновено за избори или дискусии се дава срок- примерно 1 седмица. След което темата се заключва защото винаги ще има и още нещо, което има да се каже.

Редактирано от Drona на 16.11.06 14:34.



Тема Re: Хуанджи,нови [re: Drona]  
Автор huanji ()
Публикувано16.11.06 14:51



И на мен ми се иска да уредим нещата и да няма претенции. Ще направя всичко възможно това да стане факт.

Като гледам ще се гласува за отделни неща и ще отнеме повечко време. През това време, клуб няма да функционира дефакто, понеже винаги така става, тези неща изместват фокуса. Но поне да се стигне до консенсус.



Тема Re: Хуанджи,нови [re: huanji]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано16.11.06 15:11



задвиси от всдички нас



всеки миг всичко започва и свършва

Тема Голяма грешка! Да се дискутира без модератор!нови [re: Mиpo]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано17.11.06 00:59



Мисля, че се прави голяма грешка когато сега някой хора водят дискусия във форума на Хуанджи! (Не казвам йога форума, защото такъв няма в момента!)



Първо защото там не са допускани всички които искат да участват в разискавнията. Не знам освен мен още колко такива хора има?

Второ защото той допуска лош език и обноски от страна на някой хора, и в същото време не дава възможност на други хора дори да пишат по същество КАКВОТО И ДА Е!

Трето, ако той види че губи цялата дискусия ще бъде изтрита!

Мисля, че справедливо разискване не може да стане при такива условия. Преди всяко обсъждане на правилата на клуба, трябва да се вземе решение да се премахне модератора, дори временно само, докато трае дискусията!

В противен случай всяко решение ще бъде неправилно!!

Редактирано от Brahman_ на 17.11.06 01:02.



Тема Re: *** Предложение ***нови [re: Mиpo]  
Автор The White Rider ()
Публикувано17.11.06 02:06



Тази тема би била прекрасна храна за клуб вампири ако наистина бяха истински вампири. Колко много енергия, хвърлена в безсмислена посока, колко много наранени емоции...

Never mind, Light happens



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.