Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:04 20.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хуанджи,нови [re: huanji]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано16.11.06 10:39



Тогава? Нужно ли е да си хабиш енергията?

Разбира се че е нужно, много много е важно да се хаби енергия в това отношение, но е важно до колко? Точно това искам да разбера и аз сега. Дали не е ненужно да се хаби толкова много енергия.

Всеки може да смели с ума си толкова неща колкото му позволява неговото развитие. Не може да се дава наведнъж цялата информация. Когато някой не е готов, не трябва да му се дава повече, защото е ЗАГУБА НА ВРЕМЕ.





Тема Re: Клуб Йога или клуб Хуанджи?нови [re: huanji]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано16.11.06 10:50



само не пречи на клуба. Сигурно е много сложно...

Преча на клуба на Хуанджи

но на клуба на йога пречиш ти!



Тема Re: Хуанджи,нови [re: Brahman_]  
Автор huanji ()
Публикувано16.11.06 10:53



Виж как разсъждаваш, че си много напред с материала и пускаш фандъци на пишман йогите. Абе и това не е проблема, достатъчно беше да не налагаш мирогледа си по отношение на йога на другите и работата щеше да е безпроблемна за всички. Ако нещо е за някой специално, то той ще си го вземе, бъди сигурен...даже няма и да те пита.



Пък и смятам твоето виждане и знание само за един отделен аспект на Йога. Има много други. Освен това, съм взимал отношение само за държанието ти, не съм коментирал сериозните материали, които си писал. Нещо, което ми се струва, че ти не би проявил като такт.



Тема Re: Хуанджи,нови [re: Drona]  
Автор huanji ()
Публикувано16.11.06 10:56



Че ти писа ли за друг? И не съм отричал последното, което си написала.



Тема Re: Клуб Йога или клуб Хуанджи?нови [re: Brahman_]  
Автор huanji ()
Публикувано16.11.06 10:58



Ще имаш възможност да провериш сам как е.





Тема Re: Витаминко обърни внимание тук на това!!!нови [re: huanji]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано16.11.06 10:59



Длъжен си да опиташ, верно е.

Ами това е което правя, ОПИТВАМ!



Опитвам се също и нещо друго, което изобщо не ти идва на ум. Опитвам се да ти помогна. Най доброто нещо за теб сега което може да ти се случи е да си загубиш модераторството, и най лошото нещо което може да ти се случи е да го запазиш. Не си дорасал все още да осъзнаеш това, не го разбираш. Но ако знаеш каква заплаха за теб е модераторството, ще се ужасиш!!



Тема Re: Витаминко обърни внимание тук на това!!!нови [re: Brahman_]  
Автор huanji ()
Публикувано16.11.06 11:06



"Самовнушението в древноста и днес"



Хайде, засегна се, като ти казах, че не можеш да ме пребориш със сила и тогава почна предизборнта кампания. Сега още малко и е се жертваш за мен...само щото не можеш да ме закопеш жив... Ако можеше, нямаше да ми приказваш глупости.



Тема Re: Хуанджи,нови [re: huanji]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано16.11.06 11:18



Да, правила съм го и за други по друго време.

всеки миг всичко започва и свършва


Тема Re: Гьонсурат устат Пишман-Браман ох аман аман.нови [re: huanji]  
Авторб/ч/д Opo (Нерегистриран)
Публикувано16.11.06 11:29



"Хайде, засегна се, като ти казах, че не можеш да ме пребориш със сила и тогава почна предизборнта кампания. Сега още малко и е се жертваш за мен...само щото не можеш да ме закопеш жив... Ако можеше, нямаше да ми приказваш глупости."

Ооо ти нищо не си видял още..... Този иезуит ей сега ще клонира моя ник или този на Джаго Савера и ще ти пусне серия некролози да те опява жив..... на всичко е способно това мекере задръстено с комунистически и марксически идеи и материализъм. Същият като оня Имаго-ХичгоНема - професори и дървени философи - словоблудци. И диктатори !!!

Те са от "взелите за пръв път човешка форма преродени диви животни" Точно като всички останали атеисти. Напр. ловджията овълчен индианец.....и Dirt Vader - редовните абонирани за спам в клуб йога анти-йоги.


Менажерия !!!



Тема Re: *** Предложение ***нови [re: Mиpo]  
Автор smokche (хвъркато)
Публикувано16.11.06 12:03



Както тук си ги разделил, на мен най-много ми допада Б2. Точките преди това и до В1 бих приела. Другите нататък ми се струват крайни.
Иначе ми харесва като подредба предложението на Дрона в Йога, а и бих прехвърлила твоите там. Някак си трябва всичко да се систематизира накрая и да се напаснат различните предложения, за да може да се постави за гласуване после точка по точка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.