Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:25 21.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Re: Витаминко обърни внимание тук на това!!!нови [re: Brahman_]  
Автор huanji ()
Публикувано15.11.06 23:12



Вътрешният ми глас ме води правилно, сега ще направиш клуба да се консолидира. Как ще го преживееш, вече си е твой проблем...





Тема Re: Хуанджи,нови [re: huanji]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано15.11.06 23:46



Не бих казал, че си сринал и една кула и точно това те провали в клуба...

Така е тук си прав и съм съгласен с теб





Тема Re: Клуб Йога или клуб Хуанджи?нови [re: huanji]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано15.11.06 23:57



Обърни го с обратен знак и ще видиш себе си. Не аз съм тръгнал да се заяждам...или може би съм пускал специални теми за Брахман?...

Не не си пускал, ти ги триеш





Тема Re: Витаминко обърни внимание тук на това!!!нови [re: huanji]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано16.11.06 00:03



Вътрешният ми глас ме води правилно, сега ще направиш клуба да се консолидира. Как ще го преживееш, вече си е твой проблем...

Ами няма да мога да го преживея, ще ми се спука жлъчката



Клуба ти е станал много консолидиран. Особено с помоща на връзките които имаш с модераторите предполагам Както и да е ще се опитаме да го разконсолидираме. Това между другото е добро и за теб и за твоята практика, но.. не си дорасал още да разбереш че като ти дърпам ушите това е за твое добро

Както и да е то се видя кой е кавгаджията, ти или Миро или Раджа? Хммм.. има и още по другите клубове които говорят за любов към теб



Тема Re: Хуанджи,нови [re: Darth_Vader™]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано16.11.06 09:33



Хунаджи има стари и неизживяни конфликти, които му пречаст да реагира адекватно на Брахман и Миро. И сам си го признава по-долу. Така между тях има натрупано недоверие и каквото и да направи всеки един от тях за другите все е лошо и повод за дрязги.

Отделно са безумните правила, които вкарват и него и всички нас в една безсмислена преса.

не е работа на който и да било да се меси в личните конфликти - това го няма дори в детската градина.

Оро и Брахман ги нямаше преди време в Йога но конфликтите си бяха - тогава между Раджа и Хунаджи; между Хунаджи и Миро .....

Да забелязваш едно име, което непрекъснато се повтаря .....

всеки миг всичко започва и свършва


Тема Re: Хуанджи,нови [re: Brahman_]  
Автор huanji ()
Публикувано16.11.06 09:37



Тогава? Нужно ли е да си хабиш енергията?



Тема Re: Клуб Йога или клуб Хуанджи?нови [re: Brahman_]  
Автор huanji ()
Публикувано16.11.06 09:41



Но не съм пускал теми за теб. Бъди какъвто си искаш, мисли каквото си искаш, само не пречи на клуба. Сигурно е много сложно...

Колко пъти ти казах, че ако си отделиш енергията за да пишеш за Йога, поне има шанс 2-3 да имат полза. Сега съм сигурен, че всички с досада отмятат нататък...с тези конфликти. На хората им е писнало вече от простотии, при това до толкова...



Тема Re: Витаминко обърни внимание тук на това!!!нови [re: Brahman_]  
Автор huanji ()
Публикувано16.11.06 09:47



Длъжен си да опиташ, верно е.





Тема Re: Хуанджи,нови [re: Drona]  
Автор huanji ()
Публикувано16.11.06 09:53



Раджа не присъства и не го намесвайте. Малко коректност.

После, Миро и безброи хора в Ошо, Йога и Кастанеда...само щото не пише по други клубове. Брахман и още десет човека поне в Йога и ако не му стига, ходи да ги топи в Окултизъм. Само щото не пише на друго място, не е направил сто конфликта.

Сега не мислиш ли, че и това, което си написала е манипулативно и то важи за всеки един господин тука.





Тема Re: Хуанджи,нови [re: huanji]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано16.11.06 10:07



Отнася се за всички, но само ти се опитваш да ни убедиш че си безпристрастен. и го повтаряш толкова често, че се чудя дали пък не се опитваш да убедиш сам себе си ...

За мен коректно би било да се каже:

"Не съм безпристрастен към X, Y и Z. Това е проблем, но съм искрен в стремежа си да бъда колкото се може по-обективен ."

всеки миг всичко започва и свършва



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.