Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:47 21.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хуанджи,нови [re: huanji]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано15.11.06 21:37



И проблема е, че отнех правото на Брахман да коли и беси...


Когато започнах да критикувам Нирмала Деви, беше забавно за теб нали? И беше забавно за доста хора?? Но когато започнах да критикувам и техните учители по същият начин тогава стана нещо интересно! Хората се обърнаха против мен? Защо всеки сам си знае.



Хубавото е това че съм оставил впечатление че съм "колил и бесил" когато в същност ПЪРВОНАЧАЛНО не съм казал нито дума против някой от участниците във форума. Причината за това е че излагам на яве противоречия, слабости, които всеки може да види лесно. Тогава се получава така, че въпросните личности остават с впечатление, че съм ги ЗАКОЛИЛ И ОБЕСИЛ! В същност причината е в самите тях. Те виждат противоречията и не могат да ги приемат. Употребили са толкова труд, толкова старание да следват нещо, и сега изведнъж цялата тази вавилонска кула която са построили се оказва от пясък, и се срутва изведнаж пред очите им. Те не могат да понесат това и започват да се оплакват че коля и беся.



Тема Re: Хуанджи,нови [re: huanji]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано15.11.06 21:50



Темата я изтрих, понеже искаше да ми докаже, че ще прави това, което той каже и за него правилата не важат. Както и целенасоченото пускане на теми извън определеното пространство. Пък и аз тебе да беше, пак щях да ги трия, ако са извън обособената тема.


Темата я изтри защото не ти понася на егото и на желанието ти за власт и да се налагаш. Така направи и с темата на Миро. Дори не може да видиш в какво смешно и абсурдно положение се намираш с това изказване. Никой не иска да ти се налага момче! Това не ми е целта. Да не мислиш че живея за да се налагам на другите? Още повече пък на теб самият. Повдигам въпрос който е важен за да се обсъжда какво трябва да е поведението на модератора, нищо повече. Още нещо, видях че подобен довод е бил повдиган преди от други хора. Идеята съм я взел от Лао Дзе. Това че добрият държавник е този за който не се чува нищо, този за когото хората не знаят нищо, този за когото нищо не се говори! Не знам дали може да разбереш изобщо това?

Както и да е темата си я изтрил защото си видял противоречие в собственото си мислене и егото ти не позволява да кажеш сгреших. Това е истината





Тема Re: Клуб Йога или клуб Хуанджи?нови [re: huanji]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано15.11.06 22:22



Тя тази тема си е манипулация по принцип. Нарочно правиш да те изтрия, заяждаш се за да получиш бан и после пускаш нормални мнения, които по силата на бан-а се трият, както се прави винаги по клубовете. И изпозлваш да ревнеш, помилйте ме, аз съм репресиран. Това е манипулация.


Сега питам другите и специално Витаминко?? Дали разбира защо искам Хуанджи да бъде сменен. Той просто не може да се откъсне от идеята си за велик модератор! Нямам намерение да се заяждам с теб. Ти заемаш много малко место в ума ми. Ти си само една малка пречка, времена, по един голям широк път. Мога да те заобиколя и да си карам нататък, без изобщо да забележа дори че съм го направил. Да не си въобразяваш, че аз живея за да се заяждам с теб??

Причината за това твое разбиране е че ти самият живееш за дребни неща, за дребни заяждания, и си въобразяваш че и другите хора са като теб. Извинявай но дребните заяждания не ми влизат в моите планове как да живея. Тази тема, както и всички останали теми имат за цел да споделям знанието което аз имам, да показвам на другите какви са моите възгледи, като по този начин другите да научат нещо от мен и аз СЪЩО ДА НАУЧА НЕЩО ОТ ТЯХ!! Това е двустранен процес. Като ученик аз съм по добър от моите ученици тук в Англия. Така е и в България!





Тема Витаминко обърни внимание тук на това!!!нови [re: huanji]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано15.11.06 22:31



Тези нива са подвеждащи. Има си точки в заглавната тема и такава, която третира тези неща, по нея може да се дискутира, ако искаш да си конкретен.


Моля моля обясни кое е подвеждащото? Как точно може да изгониш човека без да го обидиш?? Като говориш с него разумно??

Или като му триеш всичко което е писал и му казваш че така ти казал един вътрешен глас???

Искаш да се пусне в клуба за да можеш да триеш там всичко което не ти понася!! Моля отговори тук!! Искаш да се разисква нещо там където ти може да манипулираш!!

Какъвто и да е регламент може да се манипулира. Но с разумните доводи, с тези които следват логическата линия не може да се манипулира!! Това е единственият начин да се води един клуб!

Манипулацията става само когато ти казваш че "вътрешният глас" ти подсказал да изтриеш нещо, или да банваш някой. С помоща на здравият разум не може да се манипулира!!!



Тема Re: Хуанджи,нови [re: Brahman_]  
Автор huanji ()
Публикувано15.11.06 22:46



Не бих казал, че си сринал и една кула и точно това те провали в клуба...
И защо не слезеш на земята. Титикша не ти отговори, щото си имаше лични проблеми и не беше влизал в нета, а не защото си го отказал от Пепси. Аз не ти писах, защото дъщеря ми е по- важна от теб, а не защото ме е било страх. И въобще, си фантазираш...

по този начин, никой не успял да превъзпита, когото и да било, най- много да отнесе някой шут.



Тема Re: Съжалявам но...нови [re: Brahman_]  
Автор huanji ()
Публикувано15.11.06 22:51



Мазненето не минава при мен, все ще разбера... Още по- малко говоря за това, заблудил си се.

Но си прав, докато съм модератор, няма да минават тези неща. И не казвам, че си прав или , че не си прав, просто съм против. Но това предстой да се реши, ще се плюят ли учители или няма да се плюят. А, съм против, понеже най- много да изгониш някого, но няма начин да го вразумиш.



Тема Re: Хуанджи,нови [re: Brahman_]  
Автор huanji ()
Публикувано15.11.06 22:55



А, защо не я пусна, където й беше мястото? Защото ще я видя и ще я обсъдим...колко жалко, няма да стане скандал.





Тема Re: Хуанджи,нови [re: Darth_Vader™]  
Автор huanji ()
Публикувано15.11.06 22:59



Всъщност ако не бяха Оро и Брамана, със сигурност нямаше да има нужда от модератор...

За напоследък, да, прав си, нямаше да има нужда. Но пак беше прав, че след като Оро се изнесе Брахмана започна да скучае и си потърси интрига...в случая мен, понеже вече никой не му се връзва...пък на мен ми е в задълженията.



Тема Re: Клуб Йога или клуб Хуанджи?нови [re: Brahman_]  
Автор huanji ()
Публикувано15.11.06 23:02



Обърни го с обратен знак и ще видиш себе си. Не аз съм тръгнал да се заяждам...или може би съм пускал специални теми за Брахман?...



Тема Re: Витаминко обърни внимание тук на това!!!нови [re: Brahman_]  
Автор huanji ()
Публикувано15.11.06 23:03



Спести си подигравките, видя мнението на хората...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.