Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:01 21.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хуанджи,нови [re: huanji]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано15.11.06 11:56



Ние с теб водихме един разговор защо идеята ще се провали ако си спомняш. Тогава ти не повдигна въпроса за правилата ( защото беше убеден, че си наясно какво и как трябва да се направи).

Сега вероятността за успех е още по-малка.

Братчеда Киро е бил загрижен за клуба Йога - въпрос е кой и как му е създал тази представа и загриженост; защо изведнъж това слънце на администрацията провидя в теб спасителя и миротворца ...... изобщо едни неудобни въпроси свързани с етиката ..... и колкото години се познаваме и с теб и с други ..... въпроса с етиката виси със страшна сила ..... а Йога-сутра почва с това .... с етичните норми ...... само че е добре да ги спазват другите, но за нас - целите оправдават средствата ....

И ако за модератор беше избран някой неугоден за теб - ти щеше да се държиш така както днес се държат с теб Миро и Брахман ....

Нещата винаги са много лични защото спазването на определени етични норми е личен избор.

Истината е, че няма нужда нито от правила, нито от модератор. Какво пишеше в Библията Свети Павел - "Който живее под закона ще бъде съден според закона ( на Моисей).... ние сме братя и синове Божии и нашият закон е закона на любовта".

Сега увлечен в борбите и в дебненето дали някой нещо не е съгрешил предполагам ще възприемеш тези мои думи като отвлечени .... но не мога да ти кажа друго.

всеки миг всичко започва и свършва


Тема Re: Хуанджи,нови [re: Drona]  
Автор huanji ()
Публикувано15.11.06 12:31



Нека това ди ти е за урок и друг път да не обвиняваш по цели групи хора, при положение, че имаш само своите разсъждения, но не и фактите. Първо се пита и щях да ти кажа.

Така, Киро им тегли една и каза, че няма да има модератор, просто защото смяташе, че няма начин всичките тези клонове да се обединят и всеки модератор, щеше да тегли към неговият си. После видя, че нямам такива убеждения и ме сложи без да се интересува от никой. Кастанеда не са се хванали на влакче да гласуват, още повече, Вейдъра беше протв модератор.
А за т.е. подкрепа, да имах я, но не се стигна до нея, което за момента може би е бил по- добрият вариант. Виж, сега е по-удобно да се говори по въпроса, но всичко по реда си. Първо правилата, щото ако не му пасват на кандидат-модератора, може и хич да не се кандидатира. А правилата ще ги гласува клуба.

Не, сега вероятноста за успех е реална и Брахман като се опита да извади око, може и да изпише вежди. Клуба ще се консолидира още повече, защото скоро няма да можете да сипете обвинения за щало и нещяло.





Тема Re: Хуанджи,нови [re: Brahman_]  
Автор huanji ()
Публикувано15.11.06 12:34



Ако ще правиш разумни предложения, направи ги. Разчистването на сметките, можеш да си го продължиш цял живот...както Миро.





Тема Re: Клуб Йога или клуб Хуанджи?нови [re: Brahman_]  
Автор huanji ()
Публикувано15.11.06 12:38



Казах, че бановете не важат, явно си го пропуснал. Пиши си в йога за предложенията в темата на Вейдъра.

За модератора ти чухме мнението, но не мисля, че ще стане. Извити са ръцете на тези,които искат да правят това с другите. И не забравяй, че Титикша на теб ти се подигра, затова го изтрих. Но като приключиш със злобата, кажи, че няма смисъл да пускаме такива безкрайни мнения.



Тема Re: Хуанджи,нови [re: huanji]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано15.11.06 12:54



И как точно Киро разбра колко си безпристрастен? Айде моля те слез на земята ..... Как се оказа че някои хора дето се обадиха че са си дали мнението за теб - кой и как ги е питал и т.н. Къде и как е станало това обсъждане, след като не е станало в клуба?

Тогава казах че това е позорище и мизерия на духа и сега ти го повтарям.

Имал подкрепа - от кого и за какво? Къде ти е сега подкрепата - щом си дошъл да питаш опонентите си какво да правиш???

Говорихме с една обща приятелка и тя буквално ми рече - "не ме интересува дали става и дали трябва, щом иска - да се пробва".... нищо в тази подкрепа не е с мисъл за клуба йога, абсолютно нищо ...

т.е. пак се връщаме за целите и средстава.....

всеки миг всичко започва и свършва


Тема Re: Хуанджи,нови [re: huanji]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано15.11.06 14:09



Ако ще правиш разумни предложения, направи ги. Разчистването на сметките, можеш да си го продължиш цял живот...както Миро.

Бъркаш ме със себе си! Не съм зломислещ, и не си разчиствам сметките с никой. Напротив отворен съм за диалог. Но само когато това е възможно. Сега с теб в този момент не е възможно. Теб те си се обсебил с някъква фикс идея, че ти си супер модератор, който ще оправи света. Ще покаже на всички какво как и защо.

Защо мислиш че пишем тук? Защото не е възможно да се пише в клуб йога! Първо ти там ме ограничаваш да пиша поне по 10 часа на ден. Трябва да опитвам всеки час дали има бан или не. Това не ми е работата. Втори там ти триеш всичко, моля да разберат и останалите, той трие абсолютно всичко което пиша, независимо какво е то.

При това положение не може да се говори изобщо с теб, само монолог.

Ако си готов да водиш нормален диалог, спри веднага да изтриваш постингите! И позволи да се пише свободно във форума по йога.



Тема Re: Хуанджи,нови [re: Drona]  
Автор huanji ()
Публикувано15.11.06 14:14



Искаш да направим скандала както си му е реда ли? Нужно ли е? Според мен, е по- добре, да няма прилив на други, поне за сега. Нищо не се обсъжда в крайна сметка. А ако смяташ, че Киро е манипулиран от някой си, ще трябва да го питаш лично. Казах ти как стоят нещата, напълно искрен съм. Вече ти си ги проучвай нататък...

Иначе, гледам не предлагаш нищо.



Тема Re: Клуб Йога или клуб Хуанджи?нови [re: huanji]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано15.11.06 14:15



За модератора ти чухме мнението, но не мисля, че ще стане.

Хехее много си привързан към модераторският пост. Интересно защо, да не би да имаш някакъв комплекс за избиване по наследство???



Предложенията ще ги пусна там ама няма смисъл. Всички постинги или ще бъдат изтривани, или отговорите към тях ще бъдат изтривани, или хора които имат мнение различно от твоето ще бъдат банвани!! Така, че няма смисъл. Ти вече показа колко добре умееш да манипулираш хората! Отличник си признавам ти това



Тема Re: Хуанджи,нови [re: Brahman_]  
Автор huanji ()
Публикувано15.11.06 14:18



Ами такива са правилата, такива са ми действията. Като цяло ги спазвам.

А ти си трит, само когато се заяждаш. При това не е забранено да се заяждаш, но има отделна тема. Не знам що си решил, че за тебе правилата не важат и ако трябва ще смениш модертора, но ще си правиш каквото искаш.

За кого се отнася, то е видно...



Тема Re: Клуб Йога или клуб Хуанджи?нови [re: Brahman_]  
Автор huanji ()
Публикувано15.11.06 14:23



Тя тази тема си е манипулация по принцип. Нарочно правиш да те изтрия, заяждаш се за да получиш бан и после пускаш нормални мнения, които по силата на бан-а се трият, както се прави винаги по клубовете. И изпозлваш да ревнеш, помилйте ме, аз съм репресиран. Това е манипулация.

Както и много добре знаеш, че нямда изтрия предложеният, след като съм отредел тема за тях. Което също е манипулация.

Само не каза, как ме заплашваш, че ще пускаш едни и същи мнения, докато победиш. Не знам мод, който да му се заядеш така и да не те изтрие...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.