Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:28 14.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Най-същественото от подхода на Ошо - Е ЛЪЖАТАнови [re: Mиpo]  
АвторИcтинa (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 00:06



Можете да лъжете всички хора за известно време и някои хора през цялото време,но не можете всички винаги.



Тема Истинатанови [re: Иcтинa]  
Автор Mиpo ()
Публикувано18.02.07 21:16



Само аз от Бургас
казвам истината на вас.
С точки две, Мърфи и никове безброй
най-редовно съм тук без бой.
Лошия Ошо пак ще разгромя
и таз нощ спокойно ще заспя.


П.П. Лека





Тема Re: Празно стихченови [re: opka]  
Автор пpaзeн (непознат)
Публикувано19.02.07 01:16



сега пък аз не разбрах. обясни като за някой по-прост. искаш ли 200гр лудост? ще ти хареса





Тема Re: Истинатанови [re: Mиpo]  
Авториcтинaтa (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 11:08



е, и какво искаш д покажеш, умнико?





Тема Re: Празно стихченови [re: пpaзeн]  
Автор opka (непознат)
Публикувано19.02.07 22:53



Ех, празен, ако аз сама се разбирах, цена нямаше да имам!


Дали ще ми хареса лудостта? Ти шегуваш ли се?.... Ей, майтапа настрана, но тази лудост или ми идва в повече, или е недостатъчна.... или и двете едновременно... Вече не мога и да спя... Какво да ти кажа - приеми, че натискът, за който аз говоря е натискът на вятъра, за който ти говориш... и накрая ще вземеш да "спечелиш"... за мое изумление и искрено уважение към търпението, дисциплината, последователността и постоянството ти... твоите или на този, на който са...

Ако все още не разбираш какви ги бръмча, пиши го бълнуване на сомнамбулица!



Тема Re: Празно стихченови [re: opka]  
Автор пpaзeн (непознат)
Публикувано21.02.07 01:21



Брей, какво търпение, дисциплина и так далше намираш в един празен. Празния ще да е празен и от тях. А лудостта дето ти я подарявам е да запълниш с празност каквото имаш още пълно по теб. Сомнамбулството е като празно и пълно не се разбират. Обливам те с още 850 грама ... празност.



Кой ли ще полее пълните ми 150...



Тема Re: Истинатанови [re: иcтинaтa]  
Автор Mиpo ()
Публикувано21.02.07 14:19



Майтап, бе Уили.





Тема Орке,нови [re: opka]  
Автор Mиpo ()
Публикувано21.02.07 14:20



да не се влюбваш? Не, че има лошо, напротив.





Тема Re: Празно стихченови [re: пpaзeн]  
Автор opka (непознат)
Публикувано21.02.07 17:11



Мммм...Да! Сомнамбулството е точно празно, ама не докрай. ...Еееми ринем, чистим, ся ко да праим, ама някой път силите на Цялото (това го заимствам от Миро

) са по-нетърпеливи и не им насмогвам на темпото... От доста неща трябва да се поопразня още...
Благодаря сърдечно за празния душ! Ако и да не може да свърши моята работа, то поне временно помага с подходящо настроение.

И като отплата - не се тревожи за своите 150грамчета излишна празност - само се приближи по-близо до опашката ми - тя има достатъчна водо- (празно, пълно-) изместимост!

Редактирано от opka на 21.02.07 17:45.



Тема Re: Орке,нови [re: Mиpo]  
Автор opka (непознат)
Публикувано21.02.07 17:12



Любов ли бе, да го опишеш....!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.