Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:11 04.07.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Празно стихченови [re: opka]  
Автор пpaзeн (непознат)
Публикувано25.02.07 18:06



Добре, приближавам се по-близо до опашката ти. Толкова близо, че я усещам как потрепва леко. Това опашка на русалка ли е или само така ми се струва.





Тема Re: ад и райнови [re: SouLmaTe]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано25.02.07 18:30



а що - има още олигофрени за изхранване.
те се подкрепят взаимно!



Тема Re: Орке,нови [re: opka]  
Автор Mиpo ()
Публикувано26.02.07 00:18



Let it go





Тема Re: Празно стихченови [re: пpaзeн]  
Автор cилфидa ()
Публикувано27.02.07 22:04



Ру...салка?... Ефирно, неуловимо, митично създание, което живее само в сънищата?.. Хм..
Да му се не видяло, къде ми отива маската, който се предполага, че трябва да всява респект?



Е, добре, не ти се струва, но само ако нямаш никакво съмнение!

И сега, русалка или не, обещах ти "ударна вълна" по разни неща, които се предполага, че те спъват, а обещанието си е обещание. Така, че - целя се в твоите предполагаеми 150гр с ето това:

Ти приближи се неусетно,
ръка протегна и почти...
ала дали не ми се струва,
че GSM-ът ти звъни? ;))
И някой в този миг те пита
"Къде е...?"(нещо си, нали...)
Така де - де си се заплеснал -
русалки разни и мечти -
ти нямаш ли си дом, семейство
и кой ще носи тук пари???

Една русалка съществува
в различно време и дали
ще стигнат сили да приемем
предизвикателството й?



Това е общо насочено стихче, не го приемай твърде конкретно, настроението е важно. А последното изречение не случайно е в 1л. мн.ч. - считам, че то касае "мен", колкото и "теб" - предизвикателството е не само за този, който открива русалка, но и за женското създание, което въплъщава тази... хм, роля.




Тема Re: Орке,нови [re: Mиpo]  
Автор cилфидa ()
Публикувано27.02.07 22:12



So, be it!





Тема Re: Празно стихченови [re: cилфидa]  
Автор пpaзeн (непознат)
Публикувано05.03.07 22:48



Безкраят ми е дом, семейство са ми същества най-различни, а пари ... домът и семейството се грижат.

Ако предизвикателството е лесно значи не е предизвикателство.Русалките са тук,а не в друго време. Даже има една пред мен сега, която може би ще ми даде GSMa си...

Благодаря за опашкта, кафето и чая. Дали се благодари за любовта.....





Тема Re: Празно стихченови [re: пpaзeн]  
Автор icewind ()
Публикувано08.03.07 21:54



Малко мутирах. Сори.


Когато се появи, трансформацията беше започнала - първо станах на пяна, а после се изпарих и отидох във въздуха, където е просторно и... студено.

Та на въпроса. Дали се благодари за любовта..... Да, но на реални, живи хора, които животът изпречва на пътя ти и с които свързваш разните виртуални русалкоподобия. ... Гледай какво стана, започнах, като Миро да ги сипя..... Дано вече си достатъчно празен, за да го понесеш.

Та, за моя GSM ли питаше? :)



Тема Re: Празно стихченови [re: icewind]  
Автор ha! (пристрастен)
Публикувано09.03.07 06:32



за твоя
не му го давай
тъй хубаво пишете

прекрасна - ужасна ... все тая ... резултатът е съсипващ


Тема Re: Празно стихченови [re: icewind]  
Автор пpaзeн (непознат)
Публикувано12.03.07 02:20



Живите хора също са виртуални. A виртуалните са живи. Що ти е да говориш като Миро като можеш да бъдеш себе си.

Попитах за GSM на едно създание което е сгушено от студения вятър и гледа звездите с широко отворени очи преди да се разтвори в тях.





Тема Re: Празно стихченови [re: пpaзeн]  
Автор icewind ()
Публикувано12.03.07 22:41



Сгушено от студения вятър създание? Я зарежи тоя филм.


За времето, което носех тази маска ми стана ясно, че тя определено не ми е удобна. Чувствам се далеч по-добре, когато съм самият леден вятър, а не някаква жалка, трепереща отрепка, чакаща някой герой да я стопли в самотата.
Може би едва сега ти нанасям истинския удар - по твоята романтичност от която не си празен, но извинявай за забавянето - отне ми малко време да разбера от какво точно не си празен.

Няма да намериш сгушено животинче при мен - по-скоро ще пукна от студ. Но няма -

Земята е с мен,
звездите - над мен,
а слънцето грее -
ден подир ден.
И даже вятърът
да е от посоки различни
не ме е страх -
имам кого да обичам!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.