Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:54 16.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Няколко практически въпроса?нови [re: huanji]  
Автор mo32 (член)
Публикувано17.09.06 18:21



huanji,

Би ли споделил малко повече, какви точно практики използваш, за описаните от теб процеси.



Тема Re: Няколко практически въпроса?нови [re: mo32]  
Автор huanji ()
Публикувано17.09.06 18:50



Става, но махни лала-лалато и опиши по същество с какво се занимаваш. До колкото разбрах по Мантак Чия. Изтегляш по време на секс. От време на време, ти се случва неприятно усещане, което описа. Запазваш без проблем семето дълго време. Дай нататък, само ако ти описвам нищо не значи. По- добре да добавиш и по този начин провериш някои неща на базата на твоят опит.

Да, практикувал съм по Мантак Чия. Но за това по- късно.



Тема Re: Няколко практически въпроса?нови [re: huanji]  
Автор mo32 (член)
Публикувано17.09.06 19:20



Става, но махни лала-лалато и опиши по същество с какво се занимаваш.

Не знам къде го видя лала-лато в едно кратко и ясно изречение?


Не разбра какво точно те питам ли?



Тема Re: Няколко практически въпроса?нови [re: mo32]  
Автор huanji ()
Публикувано17.09.06 19:50



Да не си губим времето.





Тема Re: Няколко практически въпроса?нови [re: huanji]  
Автор mo32 (член)
Публикувано17.09.06 20:35



Да не си губим времето.



Ако искаше нещо да кажеш, щеше да го кажеш. Ако искаш да ти вадят думите с ченгел и да ти се молят да кажеш "големите тайни", познай какво... ами можеш да ходиш да се заяждаш с Миро. По-лесно е.


Чао!



Тема Re: Няколко практически въпроса?нови [re: mo32]  
Автор huanji ()
Публикувано17.09.06 21:32



Цъ, нещата са много по- прости, знам отношението ти предварително. При това положение е безмислено да си говорим по същество. Пък и не се интересуваш особенно. Ако все пак се заинтересуваш, няма тайни а принципи изложени в "Даоистка вътрешна алхимия", на Джао Бичън.

С теб не съм имал намерение да се заяждам, грешиш.



Чао.



Тема Re: кундалининови [re: Mиpo]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано17.09.06 21:51



Би ли обяснил по-подробно , моля! Аз съм чел , че кундалини лежи в основата на гръбначниа стълб , пък сексуалната енергия идва от тестисите. А и нали трябва да се събуди..... нещо не разбирам.



Тема Re: теглене и поеманенови [re: mo32]  
Автор Mиpo ()
Публикувано17.09.06 23:30



Точно както усещаш потока от енергията нагоре по гръбначния стълб, да усетиш , че някаква енергия влиза обилно в члена ти от женската вагина и ти я теглиш.

Апропо, ако го имаше това, теорията на някои от жените в КК средите за "нишките", с които мъжете им крадели енергия, щеше да има поне малко резон. Говорил съм с жени с много практика в даоските сексуални практики и тази "нишкова" теория никой не й обръща внимание.



Тема Re: За maycalнови [re: maycal]  
Автор Mиpo ()
Публикувано17.09.06 23:39



Ако го нямаше въпросното сегментиране, щяхме да слеем всички теми само в ЕДНА и всички клубове само в ЕДИН и т.н. Спокойно може да говорим детайлно за различни неща поотделно и отделно, в друга тема, да ги разгледаме слято без да се спираме на детайлите

Не подценявам книгите, но тях мога да си ги чета и сам и не ми нужно да ми ги преразказваш. Това което би било ценно за мен е как ТИ ги ПРИЛАГАШ тези принципи. И за това чакам да ми споделиш, ако желаеш (забележи как говорим директно с мо32). Също така, не ми каза ТИ вярваш ли (щом вярата е толкова важно понятие за теб) и, ако да, в какво точно.





Тема Re: За maycalнови [re: Mиpo]  
Автор huanji ()
Публикувано17.09.06 23:42



Забележи пък аз как си говоря директно с Кайли.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.