Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:20 28.05.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема от съъън дълбок се събуди!нови  
Автор ha! (Нерегистриран)
Публикувано24.08.06 13:24



аз като само читател..... подавам ръка на Х..... за едно ново начало ...



прекрасна, ужасна - все тая, резултатът е съсипващ

Тема Re: от съъън дълбок се събуди!нови [re: ha!]  
Автор huanji ()
Публикувано24.08.06 14:35



Едно ново начало за този клуб или едно ново начало за взаимноотношенията.



Да помолим дружно да преместят една тема. Може пък да е за добре.



Тема Re: дълбок !нови [re: huanji]  
Автор ha! (Нерегистриран)
Публикувано24.08.06 15:58



молим



прекрасна, ужасна - все тая, резултатът е съсипващ

Тема верно некои требе да се събудятнови [re: huanji]  
Автор Mиpo ()
Публикувано24.08.06 22:50



Хуанджи, чудя ви се и ви се мая какви ги пишете в модераторския клуб относно Ошо клуба. Особено ти (хайде, Кайли си я знаем). Като някакви баби сте, които одумвате надълго минаващите (т.е. Ошо клуба) без обаче да си мръднете пръстта да напишете нещо по същество тук!

Ти, ако имаш малко поне кураж, няма да караш администраторите да преместват темата оттам тук, а ти самият ще изразиш позицията си ясно ТУК. Без да преувеличавам ще кажа, че си написал доста глупости и ако ги постнеш тук ще ти ги осветя една по една.

Но се чудя има ли въобще смисъл да се занимаваме с тях (ако все пак те вълнуват и пишеш толкова дълго, заповядай тук).

Що се отнася до "новото начало" и не знам какво си "събуждане", толкова е клиширано, абсурдно и смехотворно. Въобще, ако имаш да кажеш нещо, прави го ДИРЕКТНО и по СЪЩЕСТВО.





Тема Re: верно некои требе да се събудятнови [re: Mиpo]  
Автор huanji ()
Публикувано24.08.06 22:58



Директно и по същество - служебен модератор.

Ще изразявам ако въобще се стигне до нужда от изразяване. При положение, че админа не обяви тема, или премести друга, всичко е излишно.



Тема Re: верно некои требе да се събудятнови [re: huanji]  
Автор Mиpo ()
Публикувано24.08.06 23:16



Какво "служебен модератор"? Нещо бърка ли те, недоволен ли си, имаш ли възражения? На друго място обаче беше надълго разсъждавал за Ошо клуба. Защо не го правиш тук, Хуанджи?? И защо ти е нужно някакъв администратор да обявява тема тук? Ако смяташ, че нещо е важно за клуба, бъди СМЕЛ и го направи ТИ тук! Това е "любовта" за която говорим в КК. А пък, ако не е важно, защо ти самият си изписал толкова много другаде.



Тема Re: верно некои требе да се събудятнови [re: Mиpo]  
Автор huanji ()
Публикувано24.08.06 23:26



Не си коректен.



Тема Re: верно некои требе да се събудятнови [re: huanji]  
Автор Mиpo ()
Публикувано24.08.06 23:43



Аргументирай се. Иначе са празни приказки.



Тема Re: верно некои требе да се събудятнови [re: Mиpo]  
Автор huanji ()
Публикувано24.08.06 23:57



Не, пред теб ще внимавам какво приказвам вече. Време ти е да се научиш как се гради доверие.

Сори, дотук бях.





Тема Re: верно некои требе да се събудятнови [re: Mиpo]  
Автор ease ()
Публикувано25.08.06 03:25



Миро, ти си претърпял негативно развитие от как за последно съм чела какво си писал. Някакви празни обвинения сипеш, някакви глупости....

Няма какво да искаш от хуанджи. Идеята за слагане на мод тук не е негова,а е искане на админстратора.

Клубът е унрял, за това може би хуанджи не пише тук. Защото е скучно. Аз за това и не пиша и не чета тук. А сега ще кажещ-елате го направете не-скучно..Ми ..мерси. Нямам нужда да се пъна да съживявам нещо.То или е живо или не е и не е нужно а се тикат нещата на някъде.

Mens agitat molem




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.