Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:10 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Малко zа Аz-aнови [re: pp]  
Автор searcher (нещо...)
Публикувано16.02.06 18:56



Я пак си помисли пак дали наистина това те дърпа към чужбината или просто АЗ-а си намира оправдания за да вземе отново ръководната роля в живота ти. Да затвърди за сетен път господството и управлението си над теб. Като поредната поникнала глава на хилядоглавата ламя.

Иначе много похвална идея наистина. Една от многохилядните похвални идеи, които могат да се пръкнат от всеки обикновен АЗ с надеждата да го превърнат в "необикновен" АЗ.





Тема Re: Малко zа Аz-aнови [re: searcher]  
Автор pp ()
Публикувано16.02.06 19:08



Не беше само това, но е интересно преживяване Пък нали казват че, трябва да го изградиш аз-а за да го разбиеш.



Тема Re: Малко zа Аz-aнови [re: pp]  
Автор searcher (нещо...)
Публикувано16.02.06 19:44



Щом мислиш че имаш 1000г.

Имам предвид щом ти е интересно.



Тема Re: Малко zа Аz-aнови [re: searcher]  
Автор pp ()
Публикувано16.02.06 19:52



Много обичам някой да цака със заучени фрази от книги. И 10,000 години не стигат така...



Тема Re: Малко zа Аz-aнови [re: pp]  
Автор searcher (нещо...)
Публикувано16.02.06 20:22



Обичаш щото АЗ-а ти изобщо не е изчезнал и няма да изчезне, само дето ще му се иска все повече да оргиналничи.. Даже и на луната да отидеш и жена ти да е Луна-тичка АЗ-а ти ще си остане все същия.





Тема Re: Малко zа Аz-aнови [re: searcher]  
Автор pp ()
Публикувано17.02.06 04:33



Расте, расте и не старее. Аз-ова му работа



Тема Re: Малко zа Аz-aнови [re: searcher]  
Автор konopar ()
Публикувано17.02.06 19:07



Обичаш щото АЗ-а ти изобщо не е изчезнал и няма да изчезне

че при тебе аz а да не е иzчеzнал?



3нам въпросите на всички отговори


Тема Re: Малко zа Аz-aнови [re: konopar]  
Автор pp ()
Публикувано19.02.06 01:36



konopar не си хаби думите, :)

аз очаквам някаква дискусия, някой да сподели опит или нещо свойо, но винаги насрещта ми се излива някаква агресия

може да започнем тема "Агресията в българските форуми" :)

поздрави



Тема по-скоро ефективносттанови [re: pp]  
Автор Mиpo ()
Публикувано19.02.06 14:11



Пепи, според мен по-дълбока от темата за агресията е тази за ЕФЕКТИВНОСТТА. Поне аз бих приел, нещо да е агресивно спрямо мен, но да ми върши работа.

А що се отнася до дискусията ви със Сърчера (понеже с него сме говорили многократно), трябваше в самото начало да му зададете въпроса, която Ясен сега му зададе за неговия "аз". Сърчера ще изпише дисертации за чуждия "аз", но като стане въпрос за неговия (който най-добре би трябвало познава) и блокировката е пълна.

В кой град си в Щатите?



Тема Re: по-скоро ефективносттанови [re: Mиpo]  
Автор searcher (нещо...)
Публикувано19.02.06 14:43



Никога на деля АЗ-а на чужд и мой. Това че говоря в стил "ти тряба.." те вкарва в заблуждение. Това се получава понеже АЗ-а възприема всичко като заплаха и поначало той никога не приема чужди авторитети.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.