Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:09 27.04.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Учители? Ашрами?нови [re: Янa]  
Автор Rider on the White Horse ()
Публикувано16.10.05 15:08



за ашрамите на Занко ли става дума? намирам някой сходни неща в изказа ти, който съм чувал и от други хора

Махатма сияе към вас


Тема Re: Учители? Ашрами?нови [re: mitko_bmw_period]  
Автор Янa (somebody new)
Публикувано17.10.05 12:20



Яна пише както си иска, когато си иска. И не е от вчера в дир-а, та дългите постинги да са прецедент.
Егати, човек да поиска да си поговори с някого и веднага да превърнат това в отношение... Миро е Миро, аз съм си аз (не че ми е ясно коя, ама това е друг въпрос) - срещаме се, разделяме се, всичко се случва... Тук да не сме на някакъв конкурс?
Блях. Гади ми се от духовна елитарност. И понеже и аз нося този "вирус" в себе си, ще се боря с него до дупка...

Devotion frees.


Тема Re: Учители? Ашрами?нови [re: Rider on the White H]  
Автор Янa (somebody new)
Публикувано17.10.05 12:26



Да. С каквито се събереш... нали така беше :)
Но все пак това са мои неща, усещания, не някакви заучени...
И съм пълна с въпроси... ама не такива, на които да търся теоретичен отговор, а жив... живян...
Понякога да ти се срине парадигмата е нещо супер-неприятно... А може би винаги...

Devotion frees.

Редактирано от Янa на 17.10.05 12:33.



Тема Re: Учители? Ашрами?нови [re: konopar]  
Автор Янa (somebody new)
Публикувано17.10.05 12:28



Има нещо такова. Аз не знам какво е "правилен" или истински - в контекста на темата ученик. Но дефинициите не са решаващи, решаващо е дали вървиш или се въртиш в кръг. Над което обикновено нямаш никакъв реален поглед... :( Манджа с грозде.

Devotion frees.


Тема Re: Учители? Ашрами?нови [re: Янa]  
Автор Rider on the White Horse ()
Публикувано17.10.05 14:24



интересното за мен е, че другите, които преди са били там, говорят точно обратното на това, което ти казваш. има и то прекалено много човешки взаимоотношения - супер много разводи след като са се запознали със занко и след това по много многоъгълници по между си под негово влияние. на ашрамите нищо не се случва, затова се използва и метафората "да си вземеш уроците в куфара, та после да вадиш едно по едно преживяванията от там"... общо взето всяка една дума от това, което си написала е точно обратното на това, което се случва или не се случва.
късмет по пътя ти

Махатма сияе към вас


Тема Re: Учители? Ашрами?нови [re: Rider on the White H]  
Автор Янa (somebody new)
Публикувано17.10.05 14:38



Може за някой друг да е друго... Аз мога да говоря само за себе си.

Колкото до уроците в куфара - там се случва и то страшно много, поне с мен, но то няма времето да се разгърне, да реализира пълния си потенциал и не виждам нищо по-нормално от това наученото да се задълбочи впоследствие в битови условия.

Devotion frees.



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.