Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:11 16.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Osyznatostta v synqнови  
Авторosyznavasht (Нерегистриран)
Публикувано04.02.05 21:52



Dokyde ste stignali v taq nasoka?Moite nekolkodnevni opiti mi dokarvat edno re-
duvane na neosyznati synishta i momenti,kogato se osyznavam,4e sym v syn,no togava kato 4e li se porazbujdam i sym v nqkakva prosynica-nito syn,nito buden.
Tova li e systoqnieto,koeto se goni,ne mislq.Na sutrinta se 4uvstvam leko nedospal
Spodelete pri vas kakvo stava i daite nqkoi syvet



Тема Re: Osyznatostta v synqнови [re: osyznavasht]  
Автор ha! (Нерегистриран)
Публикувано05.02.05 09:35



царю честити колко тий часът?

прекрасна, ужасна - все тая ... резултатът е съсипващ ...


Тема Re: Osyznatostta v synqнови [re: osyznavasht]  
Автор вeличko (vselenski razum)
Публикувано05.02.05 13:12



При мен нещата са същите както ги описваш. Мисля,че не трябва да се заспива и да се появи пауза на мислите в ума. Тогава навлизаш по дълбоко в медитацията.



Тема Re: Osyznatostta v synqнови [re: osyznavasht]  
Автормнo яcнo (Нерегистриран)
Публикувано07.02.05 13:47



пиши на кирилица бати изруда



Тема Re: Osyznatostta v synqнови [re: мнo яcнo]  
Авторosyznavasht (Нерегистриран)
Публикувано07.02.05 22:59



На латиница не се чете ли,какво?ХАХАХАХАХА,ама бая изроди има тука.Освен
Величко-момчето искрено споделя какво чувства.Как така не проявявате инте-
рес към темата?Да не би тоя момент да е за хипернапреднали или какво?Защо
ме титулувахте за Цар?

Искам отговори,ей



Тема Re: Osyznatostta v synqнови [re: мнo яcнo]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано08.02.05 11:09



Може да е на латиница, ама поне е по-културно...



Тема Re: Osyznatostta v synqнови [re: osyznavasht]  
Автор ha! (Нерегистриран)
Публикувано08.02.05 11:12



не съм запозната с ошо
за сънуване бих бъбрила в кастанеда
царя честит е герой в една игра

прекрасна, ужасна - все тая ... резултатът е съсипващ ...


Тема Re: Osyznatostta v synqнови [re: osyznavasht]  
АвторevZENy (Нерегистриран)
Публикувано25.02.05 05:10



Mani.
Naposled'k kogato zaspivam i se s'buzham s'nuvam. Znam,c he s'nuvam, chuvam kakvo stava okolo men i v'prei tova s'nuvam...

Oshoto kazvashe, che os'znatija chovek ne s'nuva.

Skoro chetoh v negova kniga za Buddha, kak poslednija vinagi spjal v edna i s'shta poza, vk ojato e izobrazjavan i do dnes - nastrani, podprjal glavata si na edin lak't. Kogato Ananda go popital, kak taka tzjala nosht stoi taka, ne se v'rti i t.n. Ta zapital go, che dori i kogato spjal izglezhal "alert", sjakash znae kakvo pravi tjaloto mu i ne bi si smenil pozata nes'znatelno.
Buddha otgovoril: "Yes, when the mind is silent, not dreaming, only the body sleeps. The consciousness remains alert"

A az s'nuvam za zlaten olimpijski medal :-(.
Dosta me trevozhi tova naposled'k... Osobeno predvid s'd'rzhanieto na s'nishtata mi.

Hajde, shte si ljagam!
e.



Тема Re: Osyznatostta v synqнови [re: osyznavasht]  
Авторhoneyyy (Нерегистриран)
Публикувано17.07.05 00:45



ne znam ni6to za o6o,no praktikuvam astralna proekciq.ot tova,koeto sam 4ela i izjivqvala e,4e za da osaznae6,4e sanuva6 v sanq,se dalji dosta na saznanieto ti prez denq i prez no6tta.ako ne si go izpolzval pravilno moje da ne useti6,4e sanuva6 ili pak kakto ti si go opisal,da ne go osaznava6 napalno.sa6to taka zavisi i ot tvoqta koncentraciq,za da ostane6 v tova sastoqnie na osaznast,4e sanuva6.po princip 4uvstvoto za nedospalost edva li e ot tova.na men dosega ne mi se e slu4valo.



Тема Re: Osyznatostta v synqнови [re: osyznavasht]  
Автор too_tiki (непознат)
Публикувано23.07.05 19:07



Se6tam se za edin, za kogoto se kazvashe, che dokato spyal na zemyata, bdyal na nebeto.
Az sum probval tehnikite s burboreneto, sus smeshnite fizionomii, s vziraneto v plamuka na svesht, tancuvaneto, pro4ie, ...kato se poluchat, ne si zadavash vuprosa, sega tova li tryabvashe da stane ili kakvo? Kazvash si: Bojeee!
Inache, tova sus sanuvaneto mi se e sluchvalo bez da pravya celenasocheni opiti.
Obache dokude sme stignali, da ni trybvat tehniki, za da postignem estestvenoto si sustoyanie. Ne govorya za teb, ti moje i da si osuznat.
Shto se otnasya do men, az suznavam, che ne sum osuznat. Edin priatel mi kaza, che tova oznachava vsushtnost, che sum osuznat. Ne mi se vyarva da e tochno taka. No sum na put : )




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.