Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:44 25.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Mиpo]  
Авторahimon (Нерегистриран)
Публикувано12.03.07 10:59



Днес бях на първата си тренировка



Много яко, точно това ми трябваше - по първи впечатления. Съвсем различно е от другата школа, за която писах. Учителят е много готин, встрастен в тай чи, без да е вманиачен. Като излязах от тренировката усещах енергията да вибрира из цялото ми тяло, включително в блокираните участъци Супер допълнение към медитацията. Зарибих се



Тема Re: малък речникнови [re: Mиpo]  
Авторahimon (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 23:41



Предадох поздрави на Георги Деничин

И ти имаш от него



Тема "простраствена сила" в цигуннови [re: ahimon]  
Автор Mиpo ()
Публикувано02.04.07 19:41



Как е зарибяването 20 дена по-късно?

Качих на dao.dir.bg (медии offline) списъка с наличните видео и аудио цигун материали, та си избери каквото ти харесва. В online частта пък качих едно филмче за така наречената "простраствена сила" в цигун. Казвам ти го, защото Жоро беше около годинa при китаеца Шъ Мин, който прави "фокусите" във филмчето. За съжаление обаче нито Жоро, нито пък ние, на които той ни показва въпросните упражнения (разбира се, само базисните му е предал Шъ Мин), можем така от разстояние... Всъщност, някои неща ги можем и от разстояние.







Тема Re: "простраствена сила" в цигуннови [re: Mиpo]  
Авторahimon (Нерегистриран)
Публикувано10.04.07 13:22



Много съм доволен, това е моето място да правя тай чи. Така ме балансира хубаво след тренировка, 'държи ми' почти цял ден :)

И абсолютно се усеща, че е измислено да бъде правено чрез енергията, поне аз така го възприемам. Страхотно :D

Благодаря ти за насоките :) Донякъде разговорът с теб ми даде повод да направя все пак крачката към реализация на идеята да практикувам тай чи.

ПС. А къде да си донеса ДВД-то за видеата на Чиа? ;)



Тема Re: "простраствена сила" в цигуннови [re: ahimon]  
Автор Mиpo ()
Публикувано10.04.07 19:55



чудесно! Надявам се Господ да ми даде една червена точка и да ми опрости някой и друг кг карма. Тъй като килограмите ми може и да са в повече, ще пробвам и с ДВДтата да отслабна. Дай ми един имейл и ще ти се обадя някъде през май. И не забравяй да уточниш какво точно искаш от всичкото. Харе тай-чи!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.