Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:50 26.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Господари на ефира:За кучетата!!!нови  
Автормaлko cъпpичacтнocт (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 02:57



Става дума за последните материали на Мавриков за Екоравновесие и УЖАСНАТА ИМ ГАВРА със кучетата.Които е гледал предаванията знае.......на 4 пуснаха и видео да видим за какво става дума.............просто ми доиде да хвана влака до София и да им извадя миризливите черва на тези уроди от Екоравновесие.Естествено след като нямат смелост да го правят с хора го правят с кучета.......без коментар.Целта на тази тема е да помоля всички да пуснат по 1 МЕИл на предаването да им благодарим че се заемат с темата или поне да вземем отношение,така ще сме сигурни че няма да се потули някъде при такъв интерес.Яд ме е че няма какво да направя........законно и единственото нещо е да ги подкрепим и те да го видят.Мерси предварително.



Тема Re: Господари на ефира:За кучетата!!!нови [re: мaлko cъпpичacтнocт]  
Автормaлko cъпpичacтнocт (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 02:58



Някои ще каже че няма много общо с Ошо................А дали наистина няма!?



Тема Re: Господари на ефира:За кучетата!!!нови [re: мaлko cъпpичacтнocт]  
АвторTOBA (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 15:49



е най-малкото което може да се направи
Кой е мейла



Тема Re: Господари на ефира:За кучетата!!!нови [re: TOBA]  
Автормaлko cъпpичacтнocт (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 16:02



Ето трите меила.Мерси че ще пратиш меил.
gospodari@gospodari.com
gospodari@dir.bg
gospodarite@abv.bg



Тема Re: Господари на ефира:За кучетата!!!нови [re: мaлko cъпpичacтнocт]  
Автор4ovek li.. (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 22:57



Aweeeee otka4en, ako beshe widql momi4eto koeto bqha napadnali,wla4eli i zdawkali bezdomnite ku4eta naskoro edwa li steshe da peesh sastata pesen Ne mqsashe na 4ovek Ako az bqh na mqstoto na bastata na tova momi4e edno bezdobno ku4e nqmashe da ostane w Sofiq. Omraznalo mi e ot hora koito se zanimawat s gluposti ei A da te pitam wijdal li si malko agance? Az ne smqtam 4e sa po-malko sladki ot malkite ku4enca, ili nesto po-dolno ot tqh - a znaesh li kolko za gergiovden sam im odrqzani graklqnite. Da ne goworim kolko deca umirat wseki den v BG eii Muhaha ei kwi hora ima w osho kluba - otka4eni



Тема Re: Господари на ефира:За кучетата!!!нови [re: 4ovek li..]  
Автормaлko cъпpичacтнocт (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 23:51



Ох:))))))))Душичка мамина сладкаПринципно ми писна да говоря с полуидиоти като тебе така че можеш да видиш едни нормални разсъждения в същата тема в клуб вегетарианство.............................охххххххххххх сърцето ме боли какво да напиша на пост като твоя.Дали да почна да ти оборвам изказванията(необосновани естествено),да ти тегля една маина или да не ти обърна внимание
Аиде ще ти дам теми за размисъл-1.Защо бездомните кучета нападат хора? 2.Всички бездомни кучета ли нападат хора?3.Как точно трябва да се процедира с бездомни кучета които нападат хора,как с такива които не нападат хора и как със стопанствени кучета(които също се убиват.......беше убита българска овчарка от Екоравновесие) 4.Това че се пуска тема за защита на кучетата означава ли че този човек остава безпристрастен към агънцата? 5.Когато убием кучетата ще се спрат ли да умират деца и ако имаме по добро отношение към животните няма ли да имаме и към хората? 6.Със какво се занимавам аз(тоест ти,защото ти трябва да си зададеш тези въпроси)?-Възможни отговори-телевизия,ядене на салам в хляб,еврофутбол,чикибоиство,уриниране в чашка? 7.Какво е това латиница и какво кирилица и какви са им преимуществата и недостатъците във този форум? 8.Трябва ли да се спазват законите на държавата или не? 9.Кое предизвиква идиотизма ти?Възможни отговори-Генетика(Наследственост),Лична драма,Следствие от изборите които си направил в живота си?
ИЗВИНЯВАМ СЕ НА СЕРИОЗНИТЕ ХОРА ЗА ТОЗИ ПОСТ,НО ТАКИВА ОТРЕПКИ СЪС ТАКОВА НЕКОРЕКТНО ОТНОШЕНИЕ ТРЯБВА ДА СЕ ПОКАЗВАТЩЕ СЕ РАДВАМ СЛЕДВАЩИЯТ ПЪТ ДА ИЗКАЖЕШ ТЕЗА И ДА Я ЗАЩИТИЖ БЕЗ ДА ОБИЖДАШ.



Тема Re: Господари на ефира:За кучетата!!!нови [re: мaлko cъпpичacтнocт]  
Авторaganceto (Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 15:51



Ха-ха-ха Пиленце мило шарено
1. Да аз съм луд.
2. Не смятам да спазвам други закони освен моите собствени.
3. "Идиотизма" ми идва от скука, его, мързел/не достатъчна мотивираност/. Ако можех да се занимавам с това което искам, нямаше да те провокирам и въобще нямаше да влизам в форумите и да се занимавам с глупости
4. Скоро смятам да излезна с харпуна на лов в махалата - обещавам да убивам бавно и мъчително малките кученца и да си мисля за теб
Ще взема и фотоапарата да документирам трофеите - дай си е-мейла да ти ги пратя - А след това ще ти се обадя - може да ме съдиш за лов в рамките на града



Тема Re: Господари на ефира:За кучетата!!!нови [re: aganceto]  
Автормaлko cъпpичacтнocт (Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 16:05



eleal@mail.bg :)))))))))))))

Ох на мама дупенце беличко,нежничко.Може да ми пишеш меил само къде да те намеря да си почеша кура в косматото ти дупе



Тема Re: Господари на ефира:За кучетата!!!нови [re: aganceto]  
АвторPlowdiw (Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 16:09



S tiq "maini" da ne sme ot Plowdiw?A sto ne wzemesh da si kupish kola - stiga s tiq wlakowe - of otdawna ne sam se smql tolkowa Ego moe realno i walshebno, ego moe taka si mi potrebno Nali sam idiot - obi4am da pisha na maimunica




Тема Re: Господари на ефира:За кучетата!!!нови [re: Plowdiw]  
АвторArivider4ito (Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 16:29



Ох на мама дупенце беличко,нежничко.Може да ми пишеш меил само къде да те намеря да си почеша кура в косматото ти дупе

Sorry pi4 izgorq - s gornata replika si mahna maskata Slab igra4 si i ne smqtam da igraq powe4e s teb!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.