Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:41 02.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема до миронови  
Авторpaмa (Нерегистриран)
Публикувано27.03.05 20:08



харе миро
в една от предните теми спомена ,че имаш хеми-синк аудио на монро.
ако не ти представлява трудност можеш ли да ми ги пуснеш някъде да ги издърпам ??
мерси



Тема Re: до миронови [re: paмa]  
Автор Mиpo ()
Публикувано30.03.05 15:45



Трудност няма, но кажи първо какво направи с другите, които вече ти дадох. Една малко работно (кармично) рапортче
Аре Харе



Тема Re: до миро [re: Mиpo]  
Авторpaмa (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 00:50



Здрасти миро

Занимавам се с книгата на монро и гледам да не залитам към други теми.
Почти всяка вечер си лягам с "гетуейките" и трябва да ти кажа ,че много
релаксиращо ми действат.Вибрации не липсват но ми е трудно да ги контролирам.Лесно достигам до състояние на "вътрешно мълчание" все още за кратко..Мантрата "ОМ" също ноо оважавам (пак от тебе си я дръпнах) и така ."ТРУДЕН Е ПЪТЯ КЪМ ПОЗНАНИЕТО"(поне за мен)Имам чувството ,че някаква забрана за напредък по даотосъм лепнал
Взех си на Сахер "ДЗЕН-ЙОГА"ама още не съм я прегледал.(казват че била интересна)
Това е за сега Миро имам малък здравословен проблем , който за жалост ми пречи на сънуванито.Често ставам вечерта по малка нужда и трудно се отпускам .Дано нее за дълго още, защото знаеш че съм"болен" на тази тема

рапорт даден



Тема Re: до миронови [re: paмa]  
Автор Mиpo ()
Публикувано01.04.05 01:04



Рапорт приет
Е та Gateway-овете не са ли и те хемисинк?

Ето ти и

- до неделя е активен линка.

Имам и още стотина МБ хемисинк файлчета тип "мешана скара" - едно момче ги е събирало с Kaаzata из интернет. Та като свъриш с горните и искаш другите, които са без ред и обяснения, кажи.



Тема Re: до миронови [re: Mиpo]  
Авторpaмa (Нерегистриран)
Публикувано01.04.05 16:48



Здрасти Миро
В момента ги свалям (пак едно голямо мерси)
Преди време засегнахме темата за сънуването и сподели, че и ти си фен
,но не спомена нищо конкретно за своя опит във второто тяло(само аз загатнах това -онова от моите мимолетни скокове .
Та ако има нещо важно и интересно което искаш да ми разкажеш за твоите преживявания извън тялото ще се радвам да го науча.
В одговор на въпроса ти дали гетуеиките неса и те хеми-синк мисля , че той беше по скоро риторичен
Гетуей епрограма използваща звуци от хеми-синк типа разработена за изследване на променливите състояния на съзнанието от група учени

А за мешената скара с кеф ше я изконсумирам цялата стига да ми я пуснеш пак по мрежата 100 МБ са си 100 МБ(като вица за пенсйонера попитан как всеки ден е с различна 18 г.красавица : " -100 долара са си 100 долара "казал пенсионера

Това е за сега братле пак ти мерси за услугата ако мога и аз да направя нещо за тебе само кажи(примерно решиш да дойдеш към созопол с някоя кака лятото инезнаеш къде да отседнеш отидеш,хапнеш,почерпиш или нещо др. rama@gbg.bg

аре харе



Тема Re: до миронови [re: paмa]  
Автор ha! (Нерегистриран)
Публикувано03.04.05 11:09



малиий созопол
ох ...

прекрасна, ужасна - все тая ... резултатът е съсипващ ...


Тема Re: до миронови [re: ha!]  
Авторpaмa (Нерегистриран)
Публикувано03.04.05 16:11



какви се тези нечленоразделни звуци "ха","ох" какво не ти харесва /харесва созопол.и ние сме хора
то навсякъде си има изключения и незнаеш от кой и от къде къкво да очакваш.

ако очакваш като отидеш на море да се одавиш по добре не влизай във водата

"прекрасна, ужасна - все тая ... резултатът е съсипващ ... "



Тема Re: до миронови [re: paмa]  
Автор Mиpo ()
Публикувано03.04.05 18:00



Това за Созопол определено ми харесва . Явно имало келепир и в духовната-спомагателната дейност . Може това лято да отскоча до там и тъкмо ще се видим и ще говорим за сънуването. Другите хемисинкове ще ти ги пусна след 2 седмици, че тези дни трябва да отида буквално почти до другата част на Земното кълбо.
Харе



Тема Re: до миронови [re: Mиpo]  
Авторpaмa (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 01:31



Искрено ти завиждам за динамичния живот ,който водиш
Аз съм зациклил в този "ТУИН ПИЙКС"(созопол)и направо откачам от скука.Ще мръдна до Истанбул другия месец но това са няколко стотин километра само и за 3 дни по работа.
Ок за другото аудио драсни 2 реда малко по- рано да не изстърва момента

аре харе

пп: за созопол предложението си важи само се реши и ми пиши



Тема Re: до миронови [re: paмa]  
Автор Mиpo ()
Публикувано17.04.05 18:42



Към средата на седмицата ще го пусна




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.