Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:25 03.07.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Нали4ие и липса  
Автор konopar ()
Публикувано25.02.05 15:43



Имам 4увството 4е си об6тувам с някой тук в клуба и попринцип,но май всъ6тност вие вси4ките а и вси4ки други сте илуzия.

3нам от какво zависи дали някой 6те ми отговори по темата

Не съм ли луд, а?!

3нам въпросите на всички отговори


Тема Re: глупости :-)нови [re: konopar]  
Автор ha! (Нерегистриран)
Публикувано25.02.05 22:59



ся си във фазата на самоизтъкването ма как от какво зависи само от великото и световното намерение зависи иначе как ше ми обясниш ти на мен че ти пиша в тема аз дето тук влизам на месеца веднъж а

прекрасна, ужасна - все тая ... резултатът е съсипващ ...


Тема Re: Нали4ие и липсанови [re: konopar]  
Автор Nefertum (Joy Jurney)
Публикувано26.02.05 12:02



Хахахахаха, "всички", "някой", "илюзия" ето тези неща ги няма, аз съм тук, "всички" и "някой" са излюзия, "useful lies"-"полезни лъжи", просто понятия, химери, чисто и просто дим. Но аз съм тук, ако вземеш нож и ме порежеш ще кървя, ако се поувлечеш след това вече няма да ме има, но сега съм тук и съм нещо повече от дим. Да не съществувам и няма как да съществувам в това "всички" или "някой", в момента, в който се появя те изчезват.

Същото е и при теб, уж говориш на "всички", но това "всички" никога не отговаря, даже и това "някой" не отговаря, отговаря Nefertum, ha!, Konopar... но това "всички" и "някой" мълчат, а нали към тях бе насочен въпросът, защо точно те мълчат ?



Тема Re: глупости :-)нови [re: ha!]  
Автор konopar ()
Публикувано26.02.05 12:56



когато си помисля 4е световното намерение zависи от моето намерение,става обратното на моето намерение,а когато си помисля това след първата zапетайка става не6то 3то не6то нео4аквано,после може да раzбера 4е е о4аквано и т. н. В4ера малко самотен се 4увствах

3нам въпросите на всички отговори


Тема Re: Нали4ие и липсанови [re: Nefertum]  
Автор konopar ()
Публикувано26.02.05 12:58



Ама ако успея да повярвам 4е няма да кърви6,може и да не прокърви6 колкото и да се старая и увли4ам

3нам въпросите на всички отговори


Тема Re: Нали4ие и липсанови [re: konopar]  
Автор Nefertum (Joy Jurney)
Публикувано10.03.05 21:58



Чесно да ти кажа на ножа едва ли му пука в какво вярваш ти, още по малко пък физическата ми анатомия.

Да, всичко е възможно, обаче има една малка уловка "не по всеки начин", наистина има начин да остана непокътнат и той е, например като те убедя да не се навърташ около мен с нож в ръка, когато през главата ти минават доста мрачни мисли.



Тема Re: глупости :-)нови [re: konopar]  
Авторha! (Нерегистриран)
Публикувано16.03.05 08:54



да, нещо такова




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.