Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:51 04.07.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Въ3действието на фи3иката(мо3ъка)върху вътрешнотонови  
Автор konopar (непознат)
Публикувано22.12.04 15:07



Несъмнено процесите в моzъка въ3действат върху вътре6ното състояние, обратното съ6то е въzможно и колкото по навътре отива 4овек става все по реално. Въпросът е оба4е до колко надълбоко фиzиката има съ6тествено влияние,аz съм се убедил 4е има влияние сравнително надъбоко.

Няколко пъти съм се убеждавал с помо6тта на гъбките, те въzдеистват върху моzъка,а от там се отклю4ват едни механиzми....
Не ми каzвайте 4е с вън6но въzдействие преживяването не е реално,става въпрос zа състояние при което по4ти няма допирни то4ки с егото,при което те връхлита огромно коли4ество информация относно вси4ко около теб ,вижда се съ6тността на не6тата,4овек може да ра3бере какво е бе3времие и т. н..
Това е само 1 нагледен пример,zа въzдеиствието на фиzиката върху вътре6ното състояние. Сигурно zа някои от вас такова въzдействие на фиzиката не е не6то кой zнае колко дълбоко.

вси4ки иzкаzвания по темата са добре до6ли.




Тема Re: Въ3действието на фи3иката(мо3ъка)върху вътрешннови [re: konopar]  
Автор adrenochrome (непознат )
Публикувано23.12.04 16:52



физика като наука или физика като 3D ? и в двата случая не съм сигурен, но химията (включваща психотропните вещества от гъбите) разглежда самите квантови преходи, ако това те интересува, на множество процеси и ги обяснява на изключително ниско и основно ниво, много от законите по които се осъществяват. а и съм твърдо обеден, че всяко вещество има и нещо повече от 3D структура. реакциите в мозъка естествено контролират голяма част от функциите на тялото .. просто всички, включително самият мозък. органите, вярвам имат проявление над 3D, та би било нормално да ядеш гъби и да летиш.
за повече подробности - физика на елементарните частици ..
наистина би било убийствено квантово да бъдат обяснени преходите възникващи между белтъчните мозъчни рецептори и алкалоидите, но и реално красиво.

Редактирано от adrenochrome на 23.12.04 16:53.



Тема Re: Въ3действието на фи3иката(мо3ъка)върху вътрешннови [re: adrenochrome]  
Автор konopar ()
Публикувано10.01.05 18:50



Фиzика като фиzи4еско тяло, а моzъка като няй главна 4аст с най голямо по4ти тотално въzдействие върху процесите в тялото



Тема Re: Въ3действието на фи3иката(мо3ъка)върху вътрешннови [re: konopar]  
Автор Rider of the White Horse ()
Публикувано10.01.05 19:52



според йога, гръбначният стълб и енергийните му центрове оказват най-голямо влияние върху тялото

From the highest peak to the deepest valey


Тема Re: Въ3действието на фи3иката(мо3ъка)върху вътрешннови [re: Rider of the White H]  
Автор konopar ()
Публикувано11.01.05 14:03



Аz имам само най об6ти поzнания по анатомия,т.е. това което се преподава в у4или6те,но според мен моzъка има най голямо влияние,при zадействането на всякакви механиzми като отделяне на хормони и т. н. В смисъл 4е по4ти вси4ки процеси тръгват от моzъка.



Тема Re: Въ3действието на фи3иката(мо3ъка)върху вътрешннови [re: konopar]  
Автормнo яcнo (Нерегистриран)
Публикувано07.02.05 13:50



я ми кажи кво разбираш от егото да те попитам ква е връзката между живота на егото и твоя живот



Тема Re: Въ3действието на фи3иката(мо3ъка)върху вътрешннови [re: мнo яcнo]  
Автор Nefertum (Joy Jurney)
Публикувано08.02.05 17:51



живота на егото и твоя живот



Тема Re: Въ3действието на фи3иката(мо3ъка)върху вътрешннови [re: Nefertum]  
Автормнo яcнo (Нерегистриран)
Публикувано08.02.05 22:06



Не го разбра ли? Ако си мислиш че живота на егото и твоя живот са едно и също тогава закво се стремиш да убиеш егото си мно си мъдра и напреднала иронична си ма тва прикрива същност че нищо не знаеш.



Тема Re: Въ3действието на фи3иката(мо3ъка)върху вътрешн [re: мнo яcнo]  
Автор вeличko (vselenski razum)
Публикувано23.02.05 13:11



Егото и умът ти са едно и също. В момента ти съществуваш в егото си,тоест в умът си. Когато усъзнаеш себе си без умът си ще разбереш за какво говорим.



Тема Re: Въ3действието на фи3иката(мо3ъка)върху вътрешнотонови [re: konopar]  
Автор ToЧиЦa_ (минаващ)
Публикувано26.02.05 17:06



да те попитам как си обясняваш самоубийството в тези състояния?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.