Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:34 10.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Проблеми в къщи!!!нови [re: Rider of the White H]  
Автор** (Нерегистриран)
Публикувано04.01.05 23:03



АЗ мисли , призовем съпругата за свидетел.
Влиза съпругата.
- Вие, г-жо как търпите това чудо /чудовище/ ?/гледа строго и втренчено/
-мммм иииии
-Не ви питам за третата нота. Да влезе третата котка /Влиза наркопласьора от средния ред/
-Осъден сте да платите всички книги на жената. И му издърпайте ошото, пардон, ушото, ах, би, ухото. Дясното.
-Съпругът плаче и си стриже косите с машинка, щот го мързи да си ги скубе. Ех, коси коси.



Тема Re: Проблеми в къщи!!!нови [re: **]  
АвторM.L. (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 11:47



Хи-Хи-Хи!!!



Тема Re: Проблеми в къщи!!!нови [re: M.L.]  
Автор** (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 19:02



Аз мисли:
В този момент подсъдимият се превръща на мишка. Третата котка се мята върху него, но съдията го изпреварва и изяжда котката с кетчуп и майонеза. Ми китайци, кво да ги правиш. Тръгва си с жената на подсъдимия, щот и на китаеца му писна и в ошо и в ухо и от магия и от скумрия. И жената кат го......



Тема Re: Проблеми в къщи!!!нови [re: вeличko]  
Авторaня (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 21:45



Благодаря за твоята искрена загриженост, която касае моята особа. Мислиш, че съм влязла в самозаблуждение?Аз вярвам в тези неща, но това е защото лично съм ги изпитала на гърба си. Какво имаш предвид, когато ме предупреждаваш да се пазя, защото наистина не те разбирам?



Тема Re: Проблеми в къщи!!!нови [re: aня]  
Автор вeличko (vselenski razum)
Публикувано06.01.05 14:46



Живота си е твой,прави каквото искаш.



Тема Re: Проблеми в къщи!!!нови [re: вeличko]  
Авторaня (Нерегистриран)
Публикувано08.01.05 18:33



Колко си толерантен и лаконичен!



Тема Re: Проблеми в къщи!!!нови [re: M.L.]  
Автор akonitin (Homo sacer)
Публикувано09.01.05 00:56



Аз не мисля, чудя се обаче, защо хленчиш и се оправдаваш?

Всяка прилика с действителни лица и събития е умишлена и целенасочена


Тема Re: Проблеми в къщи!!!нови [re: M.L.]  
Автордpeвeн (Нерегистриран)
Публикувано09.01.05 09:52



За какво ти е цялото това познание, след като не можеш да бъдеш щастлив и да направиш хората до теб щастливи.Себепознанието е важен елемент от развитието на всеки човек., но хармонията е най- важна. Всичко е взаимосвързано. Отвори се към жена си, обичай я и тя ще започне да се променя. Аз имах същия проблем.Успех!.Ще продължа друг път.



Тема Re: Проблеми в къщи!!!нови [re: akonitin]  
АвторM.L. (Нерегистриран)
Публикувано10.01.05 14:21



Щом не мислиш значи си в медитация.... Не се чуди - чудят се хората които нямат собствено мнение... Нито хленча, нито се оправдавам - аз съм си аз - без значение...



Тема Re: Проблеми в къщи!!!нови [re: дpeвeн]  
АвторM.L. (Нерегистриран)
Публикувано10.01.05 14:27



Теоретически си прав. Но на практика има хора от които не става нищо друго освен "партизани"! И да им приказваш и да ги биеш - все тая - не искат да променят нищо у себе си... Щом съм се надявал толкова години да се промени нещо - но не би!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.