Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:17 22.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: просветление и подсазнаниенови [re: вeличko]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано04.01.05 20:37



Учителите на истока - да.Но източното е друго. Гуру мен истински. Медитацията е релакс. Ти да не би да мреш, бе величко кат медитираш. Сливаш се със сичките си тела - /неончето ги знае колко са/ кога идеш да ловуваш във вечните ловни полета. Медитацията е опит на съществото да се "види". Ми почива си от себе си. Ако искаш ще ти кажа, че при медитация реалната проекция на менталната същност на съществото се отразява от самото същество. Това е определението ми за медитация. Това е перфектната медитация. Ако го докараш до псевдосливане - само се тормозиш на подсъзнателно ниво. Ми няма ли един от китай тука, да вдене. величко, китайската стена е много дълга. ако искаш да я обиколиш требват много крачки-не стига един живот, ако си слят. отгоре е по-лесно. следващият път като медитираш се остави на гребена на вълната и чакай да видиш къде ще те отведе. съвет към аллес кандидат китайци. хора, чи аз от там се връщам би. и съм аз съм се върналааа. не върналлллл.



Тема Re: просветление и подсазнаниенови [re: Aз]  
Автор вeличko (vselenski razum)
Публикувано05.01.05 11:16



Да звочи добре ,ще пробвам.



Тема Re: просветление и подсазнаниенови [re: вeличko]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 12:06



Моето скромно мнение по въпроса е, че за да стигнеш до подсъзнанието трябва да се "освободиш" от съзнанието с медитация. Тогава "осъзнаваш" подсъзнателното и стигаш до получаване на информация "отвън". Аз съм стигал до такова състояние няколко пъти след като ме оперираха. Това са "екстасензорни" възприятия.



Тема Re: просветление и подсазнание и правописнови [re: вeличko]  
Автор Mиpo ()
Публикувано05.01.05 14:01



Не виждам къде съм казал, че правописът ти ме притеснява. Ти правописните грешки съзнателно ли ги правиш или несъзнателно? Ако е второто, както ми се струва, обръщането им на внимание е просто начин да навлезеш в несъзнателното в теб, което пък е директно свързано с това, за което питаш в тази тема.

Защо не ти допада СТОП техниката?

Какво е това "обикновена медитация"? И има ли и някакви други необикновени медитации?





Тема Re: просветление и подсазнаниенови [re: вeличko]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 16:55



Ако имаш път към Совия ми се обади да черпиш едно кафе.



Тема Re: просветление и подсазнаниенови [re: Aз]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 17:25



Извинявай, нещо съм изпуснал...Това къде се пада?



Тема Re: просветление и подсазнаниенови [re: Hиkи]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 18:57



А, не. Казах го на велко.



Тема Re: просветление и подсазнание и правописнови [re: Mиpo]  
Автор вeличko (vselenski razum)
Публикувано06.01.05 14:42



Не ми допада и това е. Не знам,за всичко съм такъв.
Нямам много време защото водя война в християнство и православие.
Ако искаш можеш да се включиш!



Тема Re: просветление и подсазнаниенови [re: Hиkи]  
Автор вeличko (vselenski razum)
Публикувано06.01.05 14:43



Да така е,ще пробвам.



Тема Re: просветление и подсазнаниенови [re: Aз]  
Автор вeличko (vselenski razum)
Публикувано06.01.05 14:44



Става... дай си телефона.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.