Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:03 25.05.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Сливане с Съществуването  
Автор вeличko (vselenski razum)
Публикувано11.12.04 14:31



Това е целта на всеки търсещ.
Как да стане това?
Един от начините е чрез секса.Разширяваш себе си като навлизаш в тялото на другия.Ставаш едно с него.
Как да преминем от тялото на другия към Съществуванетто?



Тема Re: Сливане с Съществуванетонови [re: вeличko]  
АвторRe (Нерегистриран)
Публикувано11.12.04 14:58



ами като започнеш да се сливаш с всеки, който ти попадне

говориш глупости



Тема Re: Сливане с Съществуванетонови [re: Re]  
Автор вeличko (vselenski razum)
Публикувано11.12.04 15:04



Не виждам защо секса те претеснява.
За твоя информация секса е един от древните методи на тантра!



Тема Re: Сливане с Съществуванетонови [re: вeличko]  
АвторRe (Нерегистриран)
Публикувано11.12.04 15:51



хе-хе-хе
ще падна от смях под бюрото

ще има още мноооого да се притесняваш..., и не само за секса.. хе-хе хе


и няма защо да се притесняваш за " Сливане с Съществуването"



Тема Re: Сливане с Съществуванетонови [re: вeличko]  
Автор Mиpo ()
Публикувано12.12.04 14:51



Здрасти Величко ,

Кажи първо как стана еволюцията от Соланита/Кастор/Ви-во до Величко? Може би по същия начин ще продължи и до сливането със Съществуването . Както и какво значи този "вселенски разум" в профила ти, който май още не е еволюирал.

Иначе, ако със секса ставаше сливането със Съществуването, то тогава всички хора (без да броим девствените) да са слели вече . Но сам разбираш, че не са. Така, че сексът, В КОНТЕКСТА НА ОПРЕДЕЛЕНИ МЕДИТАЦИОННИ ПРАКТИКИ, наистина може да те ДОКОСНЕ за малко до Съществуването и да ти позволи да го вкусиш/усетиш. За останалото обаче само със секс просто няма да стане.

За да се слееш с Цялото самият ти трябва да станеш цялостен! И забележи, сливането с Цялото/Съществуването при горния процес не е цел, а е следствие. А за да станеш цялостен е пък нужно да ОПОЗНАЕШ всичко в теб.





Тема Re: Сливане с Съществуванетонови [re: вeличko]  
Автор Cивия вятъp (прозорец)
Публикувано12.12.04 19:29



"Това е целта на всеки търсещ. "

това не е вярно.


а сексът не е задължително най добрият начин за всички.



Тема Re: Сливане с Съществуванетонови [re: Re]  
Автор вeличko (vselenski razum)
Публикувано13.12.04 14:03



Не си ме разбрал правилно. Нямам никакви претеснения.



Тема Re: Сливане с Съществуванетонови [re: Cивия вятъp]  
Автор вeличko (vselenski razum)
Публикувано13.12.04 14:12



Ако това не целта ти значи все още се занимаваш с несъществени неща.
И ако не успееш чрез секса няма да успееш чрез нищо!



Тема Re: Сливане с Съществуванетонови [re: Mиpo]  
Автор вeличko (vselenski razum)
Публикувано13.12.04 14:35



Здравеи Миро

Ти ме разконспирира. Просто реших че е много детско да използвам измислени имена и затова използвам собственото си име.
А за профила ми имаш право,не бях го поглеждал. Дори и на мен ми е интересно как ще еволюирал профила ми но за сега нека остане така.
За опознаването и цялоста си абсолютно прав. Медитацията е единственият път за да стане това реалност.

А ако знаеш някои медитативни техники които използват секса като средство,ще ти бъда много благодарен ако ги споделиш с мен!



Тема Re: сексуални медитационни практикинови [re: вeличko]  
Автор Mиpo ()
Публикувано17.12.04 17:15



Поздравления за използване на нормалното ти име.

Все пак, не си от вчера в този клуб и предполагам трябва да знаеш колко приказки за сексуални медитационни практики са се изприказвали тук през последните години. Поне в профила ми има 2 достатъчно дълги теми за това. Така, че ако те интересува нещо, питай конкретно.

И не забравяй да кажеш защо искаш непременно медитативни техники, които използват секса като средство. Човек или подхожда медитативно към всичко в живота си или не го прави към нищо.



Тема Re: Сливане с Съществуванетонови [re: вeличko]  
Автор Nekros (Joy Jurney)
Публикувано18.12.04 00:22



Kak stava li ? Nqma si nikakva ideq, sluchva se i tolkova...

Ami nomera e che nqma preminavane, tqloto na drugiq e prosto edna ugovorka, edno opravdanie da si blizo do nego, da preminesh vsqkakvi granitsi i da dostignesh maksimalnata blizost, tqloto se samo opravdanie predtekst da izcheznat vsichki barieri, vsichi ugovorki. Prosto ugovorka za da ustanete ti i drugiq... a kogato tova se sluchi kogato veche nqma barieri nqma razdelenie, togava ostava edinstveno vihar, edin hihren tants, chuvstveno tango koeto veche nqma nishto obshto s fizikata, nqma nishto obshto s anatomiqta.
Zabravi za tqloto, s nego nqma da stignesh mnogo visoko, ne tarsi v samoto tqlo vratichkata, potarsi tova zaradi koeto si priem tqloto, zaradi koeto si se saglasil s tqloto.
Pak ti kazvam tqloto e samo ogovorka, vzaimna ogvorka za da se izbqga zada se izleze ot klishetata, ti nasochi saznanieto si po-nadalboko. A ima takova neshto. shtom tarsish blizost znachi ima, shtom useshtash privlichane znachi ima... osaznavai i shte osaznaesh



Тема Re: Сливане с Съществуванетонови [re: вeличko]  
Автор Cивия вятъp (прозорец)
Публикувано18.12.04 15:04



гледай си работата и не давай определения с какви неща се занимавам



Тема Re: Сливане с Съществуванетонови [re: вeличko]  
Авторнe (Нерегистриран)
Публикувано18.12.04 20:57



Някой те е излъгал, че сексът може да е начин за себереализация, ако това имаш предвид. Иначе може до си имаш усещането, но много краткотрайно, уви! за сливане със съществуването.

Сексът съществува навсякъде в природата, той не е някакво тайнствено средство или врата за отвъдното. Ако искаш да го разбереш, достатъчно е да разбереш животинския секс, защото всичко което се отнася за животните се отнася и за човека. В този смисъл човекът не е нещо повече или по-висше. Сексът съществува дори в по-чист и естествен вид при животните.



Тема Re: Сливане с Съществуванетонови [re: вeличko]  
АвторAbc (Нерегистриран)
Публикувано18.12.04 21:41



Прави ми впечатление, че в клуба се разискват теми предимно за секса и наркотиците. Но по правило от Ошо се интересуват точно хора, които се интересуват от секс и наркотици.

Интересното е, че и двата "метода" си приличат по това, че съвсем не са пригодни за себереализация и просветление на съзнанието.

Те си приличат и по това, че както наркотиците първоначално ти дават хубави усещания и еуфория, но ти изтощават енергията, (което се усеща впоследствие) - така и при секса, независимо какви техники прилагате за въртене и сучене на енергията, със семе или без ..., резултата е същия - изтощаване на цялостната енергия, включително тази на чистото съзнаване. Защото може би не знаете, че самите чувства и сексуални преживявания изхабяват енергията ви.През астралния свят, където чрез чувствата и усещанията изтича много голяма част от енергията, която иначе може да се използва за по-висши цели.



Тема Re: Сливане с Съществуванетонови [re: Abc]  
Автор Morti ()
Публикувано19.12.04 12:46



Висши цели ?!?
Защо всеки си мисли че е дошъл тук с някаква висша цел и едва ли не от него зависи въртенето на земята и подреждането на галактиките ...
Секса е висше преживяване, усещане - каде видя целта в него незнам. Може би тази твоя цел убива вкуса на всичко останало около теб, а мисълта за висшите изживявания и открития ти пречи да виждаш какво наистина става около теб

"Хаосът присъства и отсъства навсякъде"



Тема Re: сексуални медитационни практикинови [re: Mиpo]  
Автор вeличko (vselenski razum)
Публикувано19.12.04 13:21



Чувал съм от Ошо ,че ако не успееш чрез секса няма да успееш и чрез нищо друго.
Освен това секса има много дълбоки корени в теб! Подсъзнанието ти също е сексуално.Биологичната сила която одговаря за продължаването на живота също е сексуална.
Единственият провлем е че по време на секс е трудно да си осъзнат,затова е необходимо първо да си понавлязал в медитацията чрез други техники и чак след това да опиташ чрез секса. А аз се занимавам с медитация почти десет години.А да си осъзнат във всички свери на живота е наистина трудно. Аз лично медитирам по един час на ден.



Тема Re: Сливане с Съществуванетонови [re: Cивия вятъp]  
Автор вeличko (vselenski razum)
Публикувано19.12.04 13:25



Мисля че клубовете са точно за това,да се дава мнение.
А начина по който реагираш показва само едно,че сам прав односно теб.



Тема Re: Сливане с Съществуванетонови [re: Nekros]  
Автор вeличko (vselenski razum)
Публикувано19.12.04 13:39



Не съм съвсем съгласен с теб. Тантра използва секс като средство за постигане на нирвана от векове. Освен това секса има много дълбоки корени в теб.
Той е самата жизнена сила! И е много по добре да се одовлетвори отколкото да се потиска.По принцип хората на потискането не постигат нещо!
А ти защо не почнеш да пишеш на кирилица,ще ти се разбира по добре?



Тема Re: Сливане с Съществуванетонови [re: нe]  
Автор вeличko (vselenski razum)
Публикувано19.12.04 13:48



Тантра използва секса за себереализиране от векове и то с голям успех.
А за животните имаш право,те не се срамуват от секса за разлика от човека!
А само с гледане нищ о няма да стане,трябва практикуване!



Тема Re: Сливане с Съществуванетонови [re: Abc]  
Автор вeличko (vselenski razum)
Публикувано19.12.04 14:12



Преследването на по виши цели е само за комплексарите!
А антагонизма към секса не е от вчера,всички така наречени религии са против секса,особедно христианството и юдаизма. А причината да са против секса е много проста,един човек който се радва на живота включително и на секса няма да утиде в църквата и да слуша безсмислените проповеди на свещеника. Той ще е зает с много по важни неща. Например с това да живее!
Такъв човек няма страх от смърта и за това така наречените религии не могат да го хванат в клопката си.
А односно загубата на енергия не се претеснявай.Просто се наяж и енергията ти е въстановена, всички останали интерпретации са глупости.
И не забравяй че и ти си резултат от секса. А измислиците за първородният грях са чисти глупости! Това е една от клобките на свещениците да те накарат да се чувстваш виновен за да могат да те експлоатират.



Тема Re: Сливане с Съществуванетонови [re: Morti]  
Автор вeличko (vselenski razum)
Публикувано19.12.04 14:14



Наистина добре казано. Благодаря за подкрепата!



Тема Re: Сливане с Съществуванетонови [re: вeличko]  
АвторoOo (Нерегистриран)
Публикувано19.12.04 14:37



всъщност го е казал ошо, той само цитира



Тема Re: Сливане с Съществуванетонови [re: вeличko]  
АвторoOo (Нерегистриран)
Публикувано19.12.04 14:41



никой не преминава от тялото на другия към цялото, при така нареченото сливане другия събужда скритата част в нас, тази, пред която сме поставили границата на егото и не възприемаме като наша същност или просто другата част от енергията ни. сливането става вътре не с другия отвън
разширението става винаги навътре



Тема Re: Сливане с Съществуванетонови [re: oOo]  
АвторAbc (Нерегистриран)
Публикувано19.12.04 14:51



Аз също само цитирах Ошо.
Значи не го е интересувало Сливането със Съществуването, а просто секса.

Ошо също е казвал, че секса е най-големия наркотик.
И някои са много зависими от него.



Тема Re: Сливане с Съществуванетонови [re: вeличko]  
АвторAbc (Нерегистриран)
Публикувано19.12.04 14:55



А само с гледане нищо няма да стане,трябва практикуване!

искаш да кажеш, че е нужна практика с животни??

- и тук някой те е излъгал - става с ОСЪЗНАВАНЕ!!!!!!!
-което значи да си поразмърдаш мозъчните клетки. но няма начин, когато те са заети само със секса

е, хайде успех ви по пътищата неведоми....



Тема Re: Сливане с Съществуванетонови [re: вeличko]  
Авторнямa (Нерегистриран)
Публикувано19.12.04 15:05



Няма такова нещо като безплатен обяд. И горко ви, когато дойде време да се разплащате.
Не ви завиждам...



Тема Re: Сливане с Съществуванетонови [re: вeличko]  
Автор Nekros (Joy Jurney)
Публикувано19.12.04 15:36



Cheti po vnimatelno... cheti kakvo sam napisal, a ne kakvo ne teb ti se privijda. Izglejda veche imashe predvaritelno zadaden otgovor i kato projinka go pliokna.

Nikoi ne te i kara da si saglasen s men, nqma nujda da se salglasqvash, izobshto ne e neobhodimo. Ako beshe saglasen shteshe da bezsmisleno da se pishe kakvoto i da bilo, diskusiqta shteshe da bezmislena, nqmashe da ima prostranstvo v koeto saznanieto da se dviji.

Ti kade prochete che az sam protiv seksa ? Kade prochete che az sam protiv seksa kato nachin za izdigane i osvobojdavane ?

Kade prochete v pisaniqta mi da se podtiska tqloto ?

Kak uspq da prochetesh vsichko tova kato izobshto ne e napisano !!!

Pozvoli mi kato avtor da znam kakvo sam pizal. pozvoli mi kato avtor da znam kakvo sam vlojil v onezi strupvaniq ot bukvi... Ne che e zadaljitelno, hich ne si zadaljen da go pravish ama...

Pak ti kazvam kliucha ne e v tqloto to e samo ugovorka, samo izvinenie. Da seksa ima straxotno dalboki koreni, tolkvoa dalboki che chak i izvan tqloto izlizat. Po-dalboki sa, po-drevni sa ot tqloto.

Abe i na arabski da zapochna da pisha pak nqma da bada razbran po dobre, ostavi ti kirilitsata , ne e tam problema... moq rabota si e na kakvo pisha tam ne se barkai, shte se oabarkash i shte stane edna barkotiqqq.

Zashto da ne mojesh da podtiskash ? Tova si ima i nqkoi polezni strani, zashto ne mojesj d priemesh i podtiskaneto i otlaganeto, kakvo mu e loshoto ?.

Prihodi ti se po golqma nujda i ako ne podtisnesh pone za malko, pone za izvestno vreme shte otsapash polojenieto... neche i v otva ima problem de, stiga da obichash da si peresh gashtite... Hodeneto po golqma i malka nujda sashto ima dalboki koreni v teb, ama tqh gi podtiskash, ne xvashtash ei tak da se oblekchish nasred tsentara na sofiq ili tam kadeto jiveesh... Ako vseki go praveshe shteshe da stane golqma tsapanitsa, golqma lainarshtina...

Ta v tozi sluchai podtiskaneto si e savsem v red na neshtata, no obarni vnimanie kazax vremenno, za malko, kazax otlagane. Nikoi ne te kara da se stikash tsql jivot i da iskash ne mojesh...

Ta ne otrichai podtiskaneto, ne go podtiskai inache si po-golqm glupak daje i ot podtisnitsite, daje i ot horata koito podtiskat, seksa, qdeneto, egoto vse edno te pone go pravqt saznatelno po svoq volq.

A ti s toq lozung "Ne podtiskai" stavash oshte po opasen, shtoto daje ne saznavash kakvo pravish, ot ednata krainost v drugata, edinite verigi s drugi...

V ediniq sluchai si rob na uma si na glavata si v drugiq shte si rob na unaq si rabota vse shte trqbva da i ogajdash, toku vij navirila se zamalko i se pochva sega kade ima jenaaa...

Ta da potretq toku vij si obarnal vnimanie ne podtiskai daje podtiskaneto, daje i nego !


Poznavax edin chovek, koito beshe reshil po nikav nachin da ne podtiska seksa i da go praktikuva kolkoto moje poveche i na vsqkade, ta sabra se sas saotvetniq tip jena, jena koqto misleshe gore dolu kato nego.

Ta az go vidqx samo sled edna godina , vrazkata mu s vaprosnata madama prodaljavashe, no toi se chudeshe kade da se dene, kak da izbqga, kakvo opravdanie da si izmisli za da se skrie ot neq, za da ne otide pri neq, tq da ne doide pri nego, da ne si legnat vecherta v edno leglo! DA DA NE SI LEGNAT V EDNO LEGLO. Uj mlad prav korav, da ama ne beshe savsem izterzan, nepodtiskaneto mu beshe doshlo v poveche, tvarde v poveche, izglejdashe straxotno podtisnat, a uj vsichki trqbvashe da mu zavijdat che e s krasiva jena vsqka nosht... Do gusha mu beshe doshlo i da ti kaja hich ne beshe shtastkiv ot fakta che trqbva da pravi seks vsqka nosht... I nebeshe zaradi jena mu, tq beshe na seksapilnata v okolnostta, nai-opitnata v legloto, xich ne beshe do tova obache...

Da ti kaja do nikakva nirvana ne beshe stignal, izobshto ne se beshe prosvetlil ot tolkova seks. I ne talkuvai dumite mi kakto ti iznasq tova ne oznachava che tantra greshi, a samo che Tantra ne e samo tova, ne e samo tela klateshti se i tarkashti se edno varxu drugo...

Zatova ti kazvam telata sa samo ugovorka, ugovorka, usloviq, dogovorka za da moje neshto po-dalboko da se sluchi... Te sa neobhodimost, do opredelen moment telata sa neobhodimost, no te ne sa osnovnoto, ne sa tsentara, ne sa te prichinata...

Редактирано от Nekros на 19.12.04 15:46.



Тема Re: Сливане с Съществуванетонови [re: нямa]  
Автор MysticLight (delightful)
Публикувано19.12.04 16:21



тогава какво се занимаваш с нас, нали при теб всичко е наред
живей си живота и се пази от грехове

Dharma
be you a mere mortal or Gautama Buddha


Тема Re: Сливане с Съществуванетонови [re: вeличko]  
Автор~ (Нерегистриран)
Публикувано19.12.04 16:36



говориш, че "целта на търсещите е сливане със съществуването"
а тук го отричаш...

всъщност към какво се стремиш, каква е целта ти?

и какво за теб означава "сливане със съществуването"?



Тема Re: Сливане с Съществуванетонови [re: Nekros]  
Автор вeличko (vselenski razum)
Публикувано21.12.04 11:55



Благодаря за изчерпателният одговор.
Приятеля за когото разказваш здравата го е закъсал. Но поне е одовлетворил подсъзнанието си. Според мен той просто е правил секс а не е бил осъзнат в него. Ако е бил осъзнат докъто го е правил това е щало да се превърне в чудесна медитация. А при него е било просто секс.Прав си че тантра не е само клатене.



Тема Re: сексуални медитационни практикинови [re: вeличko]  
Автор Mиpo ()
Публикувано21.12.04 22:06



Ами какво чакаш, Величко, опознай какво е това секс и къде са корените му в теб. Какво точно ти трябва? Би ли го формулирал ясно (предполагам жена ще кажеш, но не за това питам)?

Иначе, когато си сексуално възбуден бъди медитативен и НАБЛЮДАВАЙ кое от къде идва, къде се "закача" в теб и къде отива... Има и разни енергийни практики на този етап, за които сме писали тук. Забележи, че е хубаво да опознаеш първо сексуалността си САМ, т.е. без партньорка. Просто, защото като застане тя пред теб и ще забравиш да гледаш в себе си и да си медитативен.

Естествено, като сдобиеш опит сам, пробвай и с жена. Нещата от 2-измерни ще станат 3-измерни.

Но не взимай секса като фикс идея или цел. То е просто една ситуация, в чийто контекст се опознаваш. За да бъде медитацията не по 1 час на ден, а през цялото време.



Тема Re: сексуални медитационни практикинови [re: Mиpo]  
Автор Nekros (Joy Jurney)
Публикувано23.12.04 17:12







Тема Re: сексуални медитационни практикинови [re: Mиpo]  
Автор вeличko (vselenski razum)
Публикувано24.12.04 11:49



Мерси за съветите Миро!



Тема Re: Сливане с Съществуванетонови [re: ~]  
Автор вeличko (vselenski razum)
Публикувано24.12.04 16:20



Това да изпадаш в противоречие е в реда на нещата особедно ако познаваш Ошо!



Тема Re: Сливане с Съществуванетонови [re: нямa]  
Автор вeличko (vselenski razum)
Публикувано24.12.04 16:23



Напротив, живота ти е даден напълно безплатно. И да не се възползваш от него максимално е просто глупаво.



Тема Re: Сливане с Съществуванетонови [re: Abc]  
Автор вeличko (vselenski razum)
Публикувано24.12.04 20:38



Секс с животни-ти луд ли си?
За осъзнаването имаш право то е абсолютно задължително при медитацията.
А колкото до това с какво са заети мозачните ми клетки то това вообще не е секса. В съзнанието ми вобще няма секс. Само по време на медитация от подсъзнанието ми излизат неодовлетворени сексуални желаниая.
Тях искам да одовлетвора за да е чисто подсъзнанието ми
Това е всичко накратко.



Тема Re: Сливане с Съществуванетонови [re: вeличko]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано28.12.04 16:50



Казва се, че Бог е любов. Това се твърди във всички религиозни писания, в тантра също.
Само любовта в житейския ни опит позволяма да се издигнем над двойнствеността. Когато двама се обичат, колкото по-силна е любовта им, толкова повече те престават да бъдат двама, а се превръщат в едно.

В нашия опит само любовта стои най-близо до Бога, достига близо до Божественото. Защото любовта позволява да се почувства единството, като забравиш себе си.

Затова секса толкова привлича хората. Истинския копнеж е насочен към единството, но това единство не е сексуално. В секса се саздава само измамното усещане, че сте едно, но не сте едно. За един кратък миг обаче двете тела забравят за себе си и се изживява единство. Този копнеж към физическо единство не е лош, но да се спре до него е опасно. Този копнеж говори за един дълбок подтик да се почувства единството в пълнотата на живота.

Затова не спирайте до секса. - Издигнете се над него!



Тема Re: Сливане с Съществуванетонови [re: жeнa]  
Автор Mиpo ()
Публикувано29.12.04 10:08



Уж хубави неща пишеш, но защо си си избрала такъв физически, та чак сексуален ник?



Тема Re: Сливане с Съществуванетонови [re: жeнa]  
Автор вeличko (vselenski razum)
Публикувано30.12.04 10:31



Точно непрекъснатото проповядване на любов я е унищожило.
Тези които постоянно говорят за любов не са истинските обичащи.
А колкото до Бог той е само една от многото измислици на умът на човека.
А колкото до мнението ти за секса съм напълно съгласен с теб.
Трябва да се отиде одвъд него. Това е целта на тантра и много други учения.



Тема Ей за тва харесвам Ошо!нови [re: вeличko]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано30.12.04 13:08



Изчукваш си всеки с мотива , че го водиш към просветление!

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: Сливане с Съществуванетонови [re: вeличko]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано30.12.04 13:17



..ма ти всичко знаеш, бе!
и защо още не си го постигнал?



Тема Re: Ей за тва харесвам Ошо!нови [re: valsodar]  
Автор Nekros (Joy Jurney)
Публикувано30.12.04 17:23



Brex valso ot kakto te znam vse uspqvash da izprosteesh oshte poveche, s vsqka izminala godina, skoro napravo shte postavish rekord , ama tvoq rabota si e nqma kakvo da ti se barkam, shtom tova te vleche ...

I aide aman zaman nai-nakraq promeni go tozi podpis ! Ili pone tsvetovete , da se useti che ima jiv chovek v toq account che taka mqza na 5 godishna mumiq . Aide sas zdrave...



Тема Re: Ей за тва харесвам Ошо!нови [re: Nekros]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано30.12.04 17:54



Има една опция - що не се научиш да я ползваш?
Ако ти пречи диоптъра да ти подскажа - горе вдясно над поле мнение.

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: Ей за тва харесвам Ошо!нови [re: valsodar]  
Автор Nekros (Joy Jurney)
Публикувано30.12.04 23:14



Znaesh li vse ne mi omrazva da vi draznq s latinitsata, vse ne moga sxvana kvo tolkova vi vadi ochichkite, a dokato ne sxvana shte prodalja da si brashtolevq na latinitsa, ako shte i denonoshtno da mi povtarqte za razni kreditori, flex typeove i tam drugi shturotii.



Тема Re: Сливане с Съществуванетонови [re: :)]  
Автор вeличko (vselenski razum)
Публикувано02.01.05 11:49



Това е въпрос на който и аз нямам одговор. Може би ми трябва още време.
А време колкото искаш.Цялата вечност ми е на разположение!
А ти защо не си го постигнал. Може би защото задаваш глупави въпроси.



Тема Re: Ей за тва харесвам Ошо!нови [re: valsodar]  
Автор вeличko (vselenski razum)
Публикувано02.01.05 11:50



Може и така да се въсприеме. Не е проблем!



Тема Re: Сливане с Съществуванетонови [re: вeличko]  
Автор:)) (Нерегистриран)
Публикувано02.01.05 21:00



Кой ти каза, че не съм го постигнал?
Аз не питам "Как да преминем от тялото на другия към Съществуванетто?"

Чукай си главата, докато ти дойде акъла,
че вратата не е там.



Тема Re: Сливане с Съществуванетонови [re: :))]  
Автор вeличko (vselenski razum)
Публикувано04.01.05 10:13



Ако го беше постигнал нямаше да си губиш времето в дира.



Тема Re: Сливане с Съществуванетонови [re: вeличko]  
Автор:))) (Нерегистриран)
Публикувано04.01.05 15:17



дира-дърабъра..
много знаеш.., брей.. ти ще кажеш кой къде и какво ще прави:)))))

но: ВРЕМЕ НЯМА!



Тема Re: Сливане с Съществуванетонови [re: :)))]  
Автор вeличko (vselenski razum)
Публикувано04.01.05 15:34



Все пак изпитвам синпатия кям теб. Защо ли...



Тема Re: Ей за тва харесвам Ошо!нови [re: вeличko]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано04.01.05 17:14



И без тебе пак ще дишам и без тебе пак ще виждами и без теб се смея и без тебе ще се слея.
И даже зло да ми донесеш искам пак да чувам моя смях.
Секса може да го видиш в сакса. Сакса може да го видиш в секса. Ми аку са имаш за кондензатор с кво ш са слееш? със сакса или със секса, а може и със екса. Важното е да се кефиш. Величко, секса при мъжете служи за разреждане, а при жените за зареждане. Сливането е друго явление. Търси го в сакса. Възниква въпроса какво им има на гейовете? Ми нищо. Пак се разреждат, но не знаят, т.к. китаяяяя е далеч. А двата бряга са на една ръка разстояние. Дю не ло мо. Сливане, ала бала. Ми кефи се без да се чудиш сливаш ли се, разливаш ли се, разширяваш ли се или се стесняваш.



Тема Re: Ей за тва харесвам Ошо!нови [re: Aз]  
Автор вeличko (vselenski razum)
Публикувано04.01.05 19:02



Незнам защо но си ми симпатичен. Може би те възприемам положително на подсъзнателно ниво. Харесвам глупостите които дрънкаш.Успех!



Тема Re: Ей за тва харесвам Ошо!нови [re: вeличko]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано04.01.05 20:51



Дали ще е възможно да повярваш, ако ти кажа, че си ми симпатична. Най-голямата глупост, която прочетох някога бе, как на Анушка й се търкулна главата, щот разле олиото и трамваят - цък. Много глупости съм чела и се гениални. Надушваме се като крастави кучета. Кучки е етвас андерес. Искаш ли да поверваш, чи успех тебе требва. Аз успеху си го влача. Ей, велко, веднъж открих правилото на хорнер и забравила що го открих. Ей, таквиз работи. А за тва преди малко, където казваш за Исуус, ами, велко, то важи за Исуус. Той и Бог са едно, или поне така трябва. Вярата е необходимо, но не достатъчо условие за доказване на истината за живота, вселената и всичко останало. А, сетих се: отговорът е 42. Ми що не питахте Марвин?



Тема Re: Сливане с Съществуванетонови [re: вeличko]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 09:34



че защо да не изпитваш?

аз също не се дразня от човек, който ми казва истината (неговата си)

та .. по въпроса за сливането..имам какво да кажа, но дали ще ме разбереш и дали ще го приемеш?
ти и така си решил, че само със секса ще стане
та ...действай..., докато все още ти става

пък после...
може и да потърсиш други пътища (ако ти е останала енергия:)))



Тема Re: Сливане с Съществуванетонови [re: :)]  
Автор вeличko (vselenski razum)
Публикувано05.01.05 11:17



Предложението ти е разумно.



Тема Re: Ей за тва харесвам Ошо!нови [re: Aз]  
Автор вeличko (vselenski razum)
Публикувано08.03.05 16:44



Каде се изгуби? Продължавай да пишеш-интересно ми е!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.