Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:48 25.05.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Ей за тва харесвам Ошо!нови [re: вeличko]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано04.01.05 17:14



И без тебе пак ще дишам и без тебе пак ще виждами и без теб се смея и без тебе ще се слея.
И даже зло да ми донесеш искам пак да чувам моя смях.
Секса може да го видиш в сакса. Сакса може да го видиш в секса. Ми аку са имаш за кондензатор с кво ш са слееш? със сакса или със секса, а може и със екса. Важното е да се кефиш. Величко, секса при мъжете служи за разреждане, а при жените за зареждане. Сливането е друго явление. Търси го в сакса. Възниква въпроса какво им има на гейовете? Ми нищо. Пак се разреждат, но не знаят, т.к. китаяяяя е далеч. А двата бряга са на една ръка разстояние. Дю не ло мо. Сливане, ала бала. Ми кефи се без да се чудиш сливаш ли се, разливаш ли се, разширяваш ли се или се стесняваш.



Тема Re: Ей за тва харесвам Ошо!нови [re: Aз]  
Автор вeличko (vselenski razum)
Публикувано04.01.05 19:02



Незнам защо но си ми симпатичен. Може би те възприемам положително на подсъзнателно ниво. Харесвам глупостите които дрънкаш.Успех!



Тема Re: Ей за тва харесвам Ошо!нови [re: вeличko]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано04.01.05 20:51



Дали ще е възможно да повярваш, ако ти кажа, че си ми симпатична. Най-голямата глупост, която прочетох някога бе, как на Анушка й се търкулна главата, щот разле олиото и трамваят - цък. Много глупости съм чела и се гениални. Надушваме се като крастави кучета. Кучки е етвас андерес. Искаш ли да поверваш, чи успех тебе требва. Аз успеху си го влача. Ей, велко, веднъж открих правилото на хорнер и забравила що го открих. Ей, таквиз работи. А за тва преди малко, където казваш за Исуус, ами, велко, то важи за Исуус. Той и Бог са едно, или поне така трябва. Вярата е необходимо, но не достатъчо условие за доказване на истината за живота, вселената и всичко останало. А, сетих се: отговорът е 42. Ми що не питахте Марвин?



Тема Re: Сливане с Съществуванетонови [re: вeличko]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 09:34



че защо да не изпитваш?

аз също не се дразня от човек, който ми казва истината (неговата си)

та .. по въпроса за сливането..имам какво да кажа, но дали ще ме разбереш и дали ще го приемеш?
ти и така си решил, че само със секса ще стане
та ...действай..., докато все още ти става

пък после...
може и да потърсиш други пътища (ако ти е останала енергия:)))



Тема Re: Сливане с Съществуванетонови [re: :)]  
Автор вeличko (vselenski razum)
Публикувано05.01.05 11:17



Предложението ти е разумно.



Тема Re: Ей за тва харесвам Ошо!нови [re: Aз]  
Автор вeличko (vselenski razum)
Публикувано08.03.05 16:44



Каде се изгуби? Продължавай да пишеш-интересно ми е!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.