Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:19 27.09.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: za priateli s liubovнови [re: Mиpo]  
Авторrama (Нерегистриран)
Публикувано30.08.04 17:34



hi miro,
i az neznam kak to4no smiata6 da mi gi prati6.
rama@gbg.bg mi e maila ako nemoge tam pi6i v kluba kakvo to4no da ti pratia(ip-to mi li?)mersi



Тема Re: za priateli s liubovнови [re: Mиpo]  
Автор Neon (delightful)
Публикувано30.08.04 17:59



Миро, здравей
яхууто няма да ги поеме, да, максималният обем на писмо, което допуска е 10мб, при макс обем на пощата 100мб. ще ги взема от бранд
мерси, ако не са прекалено големи мога да ги сложа на сайта си, имам към 180мб свободно пространство

Dharma
Do not seek to follow in the footsteps of the wise men; seek what they sought.


Тема За тримата, надявам се не от запаса ;-)нови [re: Neon]  
Автор Mиpo ()
Публикувано30.08.04 18:12



Утре сутринта ще кача фйловете на един сайт, от където можете да си ги изтеглите (ще го обявя тук адреса). Пригответе се да си ги изтеглите бързо, защото файловете ще стоят там САМО 24 часа !! После ще ги изтрия. защото сървера се изполва за друго.



Тема Re: За тримата, надявам се не от запаса ;-)нови [re: Mиpo]  
Автор Neon (delightful)
Публикувано30.08.04 18:15




ок, thanks

Dharma
Do not seek to follow in the footsteps of the wise men; seek what they sought.


Тема Re: za priateli s liubovнови [re: Neon]  
Автор BrandofAmber (Shante Ishta)
Публикувано30.08.04 18:50



180mb ще стигне за половин вълна от mp3-ките.Обаче говорих с един приятел и можеме да ги качиме из free-тата поне 6 вълни(1GB), ако искаш можеш да сложиш линк, ама ще е само за България.



Тема Re: За тримата, надявам се не от запаса ;-)нови [re: Mиpo]  
Автор BrandofAmber (Shante Ishta)
Публикувано30.08.04 20:31



Готино,ако са пълни ще ми спестиш доста качване.

Редактирано от BrandofAmber на 30.08.04 20:34.



Тема Линковетенови [re: rama]  
Автор Mиpo ()
Публикувано31.08.04 11:33









Както обясних вече, утре 1.09. в 12 ч БГ време, файловете ще бъдат изтрити. Така че действайте.

Ако някой и каже после какво е изпрактикувал с тях, може да ме "запали" да ги чуя най-после, защото за сега не са на предни позиции на опашката от по-интeресни неща за правене.



Тема Re: Линковетенови [re: Mиpo]  
Авторrama (Нерегистриран)
Публикувано31.08.04 18:07



miro zdrasti.
purvo iskam da ti blagodaria ,4e se otzova tolkova burzo na moio zapitvane.
skoro vidiah na knijnata borsa knigata na monro i kakto stava vseki put kato vidia iaka kniga ne propusnah da si ia vzema..4etoh ednata 4ast(te sa 3v1) ne otdavna na ps-to i mi haresa.zaslujava da i se hvurli edno oko(moje i dve).zapalen sum po osuznatoto sunuvane i viarvam 4e suniat e tolkova realen kolkoto i bodurstvaneto.niama da zadulbavam a izkam da otgovoria na vuprosat ti kakvo interesno ima w audioto.ami vibraciite koito sa zapisani na nego.ako naistina nesi gi slu6al napravi go.
a sega bi li mi kazal s kakvo tolkova interesno se zanimava6 ,4e razpali liubopitstvoto mi?.az sum se sprial na "dao na estestvenoto di6ane". ako iska6 spodeli i tviote interesi siguren sum 4e imame dasta shodni kakto i pove4eto ot kluba.
tova e i ideia ta mi :da se napi6e tema ,v koiato wseki da kaje na kakvo se e sprial v momenta i kakvi sa vpe4etleniata mu.(moje bi ti 6te ia formulira6 po dobre ot men zatova ia ostaviam na teb ako iska6 ia pusni w kluba.i bez tova si roden woda4 horata 6te ti pi6at.haide priatelio .dano da moga niakoi put i az da ti pomogna.



Тема Раманови [re: rama]  
Автор Mиpo ()
Публикувано31.08.04 21:00



Здравей Рама,

Имам още към 30 МВ в компресиран WMA формат Time Out на Монро, както и книгите му на файлове. Ако те интересува, виждамм че имам и още към 150 МВ различни hemy-sync файлове.

А иначе знам принципно за Монро и за това, което има в горните файлове (е все нещо слушах от цялото това море от звуци). Въпросът ми беше, ако ти или някой друг, вследствие на практикуването на тези звуци, забележи промени в сънуването си, себеосъзнаването си и ли в някой друг свой аспект битието си. Та, ако ти забележи такова нещо, не забравяй да ми се обадиш и да разкажеш.

Що се отнася до това, което ме интересува и разказването за него, в профила ми има една тема с линкове, където подробно има за всичко, което питаш. И хората са писали, и многократно повече сме говорили за тези неща извън клубовете, и ако нещо те интересува, чувствай се поканен да се включиш и ти. Както за въпроси, така и за твое споделяне.

Съзнателното сънуване винаги ме е интересувало и щом те интересува и теб ще гледам до края на седмицата в темата за КК Прегледа и Дао Алхимията да постна един 10 страничен материал от човек с 25 г. опит в Съзнателното сънуване (използващ Дао и Тибетски методи), с когото бях заедно и се учих на това преди 6-7г.





Тема Re: miroнови [re: Mиpo]  
Авторrama (Нерегистриран)
Публикувано01.09.04 00:42



hi miro ,
udovolstvie e 4ovek da ob6tuva s teb.tukmo iz4akvam da se ka4ut poslednite 10% ot audioto i nemoga da zaspia.razbirase ,4e iskam i drugite muziki na monro i te molia da pi6e6 v kluba ako smiata6 da gi pusne6 pak niakude po mrejata(nesum mnogo navutre w kibersferata).ima6e edin sait na o6o predi wreme i si svalih dosta interesni ne6ta ot tam no ne go namiram we4e.be6e dobur.sled tova mi se skapa pc-to i zagubih vsi4ko
otnosno osuznatoto sunuvane imam niakolko prejiviavania.opredeleno ne6to ne moga da gi zadurja za po dulgo.ili navlizam pak w nesuznatelno sunuvane ili se subujdam no winagi kato se osuznaia w sunia izpitvam ogromen priliv na energia.napravo nastruhvam celia.vednuj se subudih i tialoto mi wibrira6e suvsem osezaemo minuti sled tova.su6to sum si wijdal rucete niakolko puti no ne mojah nito edin put da zadurja za po dulgo suznanieto si.edva li prejiviavaniata mi sa ne6to interesno za spodeliane no tova e koeto moga da ti kaja.priatelkata mi se surdi kogato iskam da si zapazia energiata no sum gotov da jertvam i powe4e dori za maluk duhoven napreduk.sredata mi e takava ,4e ako kaja na priatelite mi kakvo me wulnuva 6te me izgoniat i bez tova me misliat za perko."bukva ku6ta ne hrani"-mi vikat pradstavia6 li si.pove4eto ne sa pro4eli edna kniga prez jivota si.(neznaiat kakvo izpuskat)opredeleno imam problemi s ob6tuvaneto po tazi tema.
6te sledia za temata za sunuvaneto koiato smiata6 da pusne6.mersi mnogo.
aide leka




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.