Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:48 21.05.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ne na orgazma  
АвторYordan (Нерегистриран)
Публикувано26.06.04 20:29



Не на оргазма!

Живеем в свят;които приема,че мажат познава оргазменото чувство,а жената трябва да го постигне.Имам само един въпрос:колко са мъжете познали това чувство,преминали през това преживяване?Смея да твърдя, че са много малко .Ако един мъж,достигне до този връх ,той слиза от там променен.Той вече не е същият.Ако един мъж познае това чувсто на пълнота,завършеност,самодостатъчност,получил си повече от колкото си желал,имаш повече от колкото си мечтал,чувстваш се в рая,за този мъж жената става богиня.след акта остава чувството на дълбока благодарност към ЖЕНАТА и преклонението.Жена те е родила и жена те е издигнала до този връх.Сам е трудно да достигнеш до тук,а тя те е издигнала .Ако мажа познава оргазма той ще изпитва благодарност към жената и ще я издигне по високо от себе си.Ще и даде свобода да бъде себе си,да бъде ЖЕНА.И,ако мажа се довери на жената и и даде свобода този свят ще стане по добър,живота по лек.Но за това се изисква смелост,а колко са смелите мъже?Да потискаш е лесно,но да дадеш свобода ?!



Тема Re: Ne na orgazmaнови [re: Yordan]  
Автор Mиpo ()
Публикувано27.06.04 14:36



Здравей Йордане,

Прости ме, но не ми става много ясен твоя постинг, та би ли ми разяснил какво искаш да кажеш точно.

Първо, предполагам, че говориш за сексуален оргазъм?

Второ, пишеш по-надолу похвално слово за оргазма колко е хубав, а пък в началото казваш "Не на оргазма"... Не искаш ти да имаш оргазъм? Или не искаш въобще мъжете да имат оргазъм? Или не искаш жените въобще да имат оргазъм? Или ти не искаш да направиш необходимото жената до теб да има оргазъм?

Трето, задаваш въпроси за другите мъже какво са имали и говориш накрая за смелост, та сподели как е при теб за да разберем за какво иде реч.

Четвърто, ако визираш жените със заглавието на темата си, не е ли все пак по-добре да попиташ и за тяхното мнение?

И пето, това "Не на еди какво си" не ти ли прилича повече на лозунг от политически митинг, а не на принцип на духовно търсещ човек?

Приятелски поздрав

П.П.Струващ ми се познат



Тема Re: Ne na orgazmaнови [re: Mиpo]  
Авторнe- (Нерегистриран)
Публикувано27.06.04 21:40



Не на оргазма в слабините
явно има и други видове, казва човека
ма колко са ги познали?



Тема Re: Ne na orgazmaнови [re: Mиpo]  
АвторYordan (Нерегистриран)
Публикувано27.06.04 22:05



Благодария за доверието,заглавието е рекламен трик,това е мое преживияване,тарся вниманието на жените,влизах по рано като noviya.Да,гожоря за сексуален оргазьм.Смятам себе си за смел заштото успях да постигна голяма степен на отдаване и благодарение на него преживяното.Смятам себеси за естествено религиозен заштото познавам рая и ада.Тьрся себе си и ако това е духовно тьрсене сьм духовно тьрсеЩ.Йордан е моето име по паспорт.
ПОЗДРАВИ



Тема Re: Ne na orgazmaнови [re: Yordan]  
Автордa- (Нерегистриран)
Публикувано27.06.04 22:18



това е само едно преживяване, и то отминало..
Е.., то ти е показало, че може и да се отдаде човек на живота



Тема Re: Ne na orgazmaнови [re: Yordan]  
Автор Nekros (Joy Jurney)
Публикувано27.06.04 23:21



Tova koeto si napisal si e ok, to si e tvoi opit i nqma nikakav smisal da go potvarjdavam ili otricham prejivql si go i nikoi i nishto nebixa mogli da te ubedqt che e iliuziq. Loshoto e obache che spodelqiki go tuk po tozi nachin nai-mnogo koeto shte postignesh e da dokarash impotentnost na nqkoi vdaxnovikl se ot dumite ti. Orgazma e intimno prostranstvo, nai-intimnoto vazmojno. Uma izobshto ne trqbav da se dopuska, misleneto mu izobshto ne trqbva da se dopuska. Umat razdelq, analizira nala granitsi, formi, kalapi. Ako pusnesh uma da si razigrava konq vednaga toi vednaga shte kaje "Orgazam li, a ne chakai da q vidim taq rabota nemoje prosto da se dopuska toku taka, trqbva da se izmislqt pravila, pak moje da ima i neshto pogreshno neshto nepravilno tam, trqbva da se analizira da se izsledva, da se razchovarka da se vidi kakvi mexanizmi ima i tn..." Ako dopsunesh uma parvoto koeto shte pochnesh da se chudish e "kak si stignal do orgazam" toi vednaga shte iska da si zapishe nqkade nachina. Ne moje da prieme samoto sluchvane, vednaga shte se zainteresuva ot nachina za da opitomi prejivqvaneto, da go podchini da se opita da go povtori. I tova shte ubie absoliutno vsichko. Magiqta shte izchezne, intimnostta shte izchezne. A kogato nqkoi chete temata ti i e dostatachno chesten pred sebe si i si priznae che nikoga ne e izpitval istinski orgazam shte zapochne da se pita kak da stigne do nego. I kapana shte zaraboti, shte zapochne da tarsi texniki metodi, shte vkarva vse poveche um i poveche um. Shte se opitva da raznishti iztsqlo taq rabota s orgazmite i vse poveche i poveche shte se otdalechava ot realnata vazmojnost da go prejivee, ot svoq strana pak vseki neuspeshen opit shte sazdava ambitsiq, shte podxranva jelanieto i tarseneto shte satav vse po treskavo i po napregnato. Rezultata v kraina smetka shte e impotentnost. Ne che e zadaljitelno da se sluchi na nqkoi koito prochete temata ti no e vazmojno, daje mnogo vazmojno.



Тема :-)нови [re: Yordan]  
Автор Mиpo ()
Публикувано28.06.04 00:07



От рекламна гледна точка добре си постъпил. Ако разгледаш архивите на повечето клубове в Религия и Мистика като Ошо, Йога, Кастанеда, Окултизъм и ще видиш че най-посещаваните теми са тези именно за секса (а не за Бог, Дух и прочие). Навсякъде! Защо е така това е друга тема и няма да я коментирам сега. Така че и "оргазъм" или "секс" да беше написал само, вниманието на хората щеше да е привлечено. Но пък понеже има много такива теми, та ще трябва от друга страна да вкараш нещо "свежо" и да се потрудиш. Точно като да докараш жена до оргазъм .

Използвай случая и кажи вниманието на какви точно жени искаш да привлечеш, въобще направи си нещо като авто-портрет ... От тук, макар и да не пишат много, минават доста жени от време на време и все някоя ще те хареса. От теб зависи.

А иначе поздравления за това, че не се подписваш вече с "Новия", а с някакво по-нормално име, което предполага по-голяма отговорност. Предполагам ти прави впечатление отстрани как си личи страха (или срама, или неувереността) на човека подписал се с "не-" и "да-" в съседните постинги ... Ако темата се разрасне, ще има още такива, вервай ми.

Ами да не ти преча, щом търсиш вниманието на жените. Успех!



Тема Re: Ne na orgazmaнови [re: Nekros]  
АвторNoviya (Нерегистриран)
Публикувано28.06.04 00:23



Saglasen sam s teb,no moje bi niakoi v tozi moment tarsi,pita,ochakva,tova e za nego.Dori edin chovek v tozi moment da ima nujda ot men az iskam da stigna do nego,a ostanalite...,ako sa dostatachno inteligentni-da pitat,a ne da misliat;ako ne sa...Pisha v tozi klub zashtoto Osho na mnogo mesta kazva:misleneto e edinstvenia problem.



Тема Re: Ne na orgazmaнови [re: Noviya]  
АвторWESEL(po priroda) (Нерегистриран)
Публикувано28.06.04 10:05



Ощо хубаво казва, ама ти не си га разбрал. Не самото мислене е проблема, а НАЧИНА на мислене и ОТНОШЕНИЕТО към мисленето като такова.



Тема Re: Ne na orgazma [re: WESEL(po priroda)]  
Автор Neon ()
Публикувано28.06.04 10:59



интересно как всеки разбира ошо като дайте сега да отрежем това лошо мислене и дай да накраме менталното ни тяло да атрофира като не го ползваме и потискаме. вместо да се внесе чистота и съзнателност там. а така спира постоянния шум и блъскането на мисли.

How to Create a mess: The illusion of Creation excluding Archangels.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.