Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:51 26.04.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Вярата...нови [re: bql_stih]  
Автор Akashia (oceansoul)
Публикувано30.04.04 21:53



Сладурче :)
Разбира се ,че е по-лесно да не си конкретен,на мен никога не ми е било приятно да казвам конкретни неща и не само ,защото ми изнася,а и защото постоянно се изисква това от мен - конкретност,конкретност...Искам да позоволя да бъда в себе си такава ,каквато се чувствам...Ако на теб това ти се струва абстрактно това не е моя грижа ,нали ?
А и ако искаш нещо точно и конкретно ,винаги можеш да идеш в клуб "Математика" .
Не е по същността ми конкретността .Нямам я в себе си...откъде тогава да я взема...
А и дори да е така ..за отговор на кой въпрос искаш да или не ?

Докато опитомените пеят в свободата си ,дивите летят ...


Тема Re: Вярата...нови [re: bql_stih]  
Автор ditop (космополит)
Публикувано01.05.04 02:20



Razbira se,4e towa,koeto kazwa O6o ne e nowo.Samo e kazano po drug na4in i metoda e drug.I towa e logi4no.Niama kak da byde po drug na4in.Wremeto e drugo.Syznanieto(ramkite mu) e drugo.Drugo e bilo i po wremeto na Buda(Sidharta) i po wremeto na mohamed-niwo na sposobnost za priemane na informaciata.
Bibliata e napisana na mnogo niwa-O6o sy6to e na mnogo niwa.Bibliata e zakodirana-O6o e direkten.
Ima li zna4enie kakwo izpolzwa6 za da postigne6 celta?
Samo dotolkowa,dokolkoto poniatieto wreme ima ootno6enie kym tebe,po skoro ti kym nego.Wse edno da kopae6 izkop s lopata i sys bager.Nakraia pak 6te go izkopae6(ako si dostaty4no uporit i ti stigne wremeto).
Da.Rewoliucia e.
Rewoliucia e za na6eto wreme i za na6eto syznanie.Isus-Hristos sy6to e naprawil rewoliucia za togawa6noto syznanie.

Убеден съм,че тук ще срещна хора с близка до моята вибрация.Знам,че ще срещна и други.


Тема Re: Вярата...нови [re: Akashia]  
Автор bql_stih (motiv)
Публикувано01.05.04 18:24



Aaaaaa tova e drugo neshto.Tova, 4e ti ne si konkretna(a moje bi taka da e po-dobre) e edno, a tova, 4e opredeleni neshta ot Bitieto sa konkretni - Drugo.I vij az ne iskam ot teb da si konkretna, badi kakvato si:)))



Тема Re: Вярата...нови [re: ditop]  
Автор bql_stih (motiv)
Публикувано01.05.04 18:30



...vij saznanieto za istinite kato cqlo ne moje da e drugo po tozi na4in vse edno da mi kajesh, 4e v4era Bog e edin, a dnes drug-razbirash li.Ako iskash da mi kajesh, 4e Osho predstavq opredeleni svoi opitnosti po na4in dostata4no sdavkan za dneshniqt 4ovek e drugo, no tova, 4e ti imash nujda da polu4ish neshtata imenno po tozi na4in ve4e e beleg na neshto drugo.SAM SE SETI NA KAKVO. I ako sdavkanata hrana za teb e beleg na Revoliuciq.......MOLQ zna4i si nameril mqstoto si.....Mejdu drugoto oba4e i pred men i pred teb stoi edim mnogo vajen VAPROS. Neka oba4e vseki da si otgiovarq na nego kakto iska....



Тема Re: Вярата...нови [re: bql_stih]  
Авторditop (Нерегистриран)
Публикувано02.05.04 23:51



:).......................................................




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.