Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:21 08.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема въпрос  
АвторRadj (Нерегистриран)
Публикувано29.11.03 17:37



какво мислите за това-
развиване на духовността и използването и за сексуални цели
има ли го?
или развиване на сексуалността за духовни цели?



Тема Re: въпроснови [re: Radj]  
Автор Akashia (oceansoul)
Публикувано29.11.03 21:48



Или...или ...?
Май хората са свикнали прекалено много със взаимоизключващите се неща.А ти какво имаш предвид .Искаш да ти кажем кое е правилно ли .Съжалявам ,няма такъв отговор .Ти действай така,както намериш за добре и сам ще откриеш отговора.
А що се отнася до това да използваш сексуалността за духовни цеили или обратно ...зависи от разбирането на въпроса .....Да използваш духовното,безкрайното ,необхватното само заради едно нещо - секса ..Мисля ,че ако си се докоснал до духовното и мисъл няма да ти мине затова ,да си използваш.Тогава някакси ще разбереш ,че това е илюзия на ума .Усещаш водовъртежа на вселената и потъваш в него ....Изпитваш истинско удоволствие ,истински оргазъм ..много по-силни от физическите ....Това е все едно един Бог да иска да се превърне в лисица - нещо което вече е.....



Тема Re: въпроснови [re: Akashia]  
АвторRadj (Нерегистриран)
Публикувано30.11.03 10:01



Не исках лични съвети. Моето отношение явно личи във въпросите, които задавам.
Питам- дали според вас го има това и колко чето се случва? Отделен въпрос е каква духовност е това, то е ясно.
Все пак благодаря за отговора, че показваш личната си позиция.



Тема Re: въпроснови [re: Radj]  
Автор huanji ()
Публикувано30.11.03 21:22



Снощи бяхме се събрали на един теферич и въпреки питието и т.н. обстановката и усещането бяха пропити с нещо много духовно. Тогава ми дойде мисълта - "Изкуството е да одухотвориш земното и да заземиш духовното".
Поздрави.



Тема Re: въпроснови [re: huanji]  
АвторRadj (Нерегистриран)
Публикувано30.11.03 22:40



Това, което казваш е хубаво като пожелание.Но защо заобикаляш въпроса? Не е ли достатъчно прост?



Тема E, не таканови [re: huanji]  
Автор Mиpo ()
Публикувано01.12.03 18:13



Е, Хунаджи, не така. С тези твои мисли никакъв скандал няма да може да направим. Избери си или земното, или духовото и ще го спретнем лесно. Но сливайки и двете заедно ме поставяш в безизходица. ..

Апропо, тази думичка "безизходица" не е лоша. Веднъж медитирах над нея и след това я заобичах. Щом няма "изход", има поне "вход" ... И вместо човек да се опита да излее, по-добре да ВЛЕЗЕ още по-навътре ... Никак не е зле безизходицата ...



Тема Re: въпроснови [re: Radj]  
Автор Mиpo ()
Публикувано01.12.03 18:37



Radj, чудя се как пусна такава дълга и подробна тема? Ако беше само 1 или 2 реда (както тази на Гръма) нямаше да я забележа, но ти си си направил труда да изпишеш цели 4 реда, засегнал си различните аспекти, подборно си споделил твоето мнение и ти остава само да попиташ и останалите хора тук ... Как успя ?

Приятелска прегръдка



Тема Re: въпроснови [re: Mиpo]  
Автор Fire walker ()
Публикувано02.12.03 05:26



Миро откак пусна кръстоносното знаме на просветлението е станал изключително appealing.Макар и все така субтилно заядлив

Редактирано от Fire walker на 02.12.03 05:27.



Тема Re: въпроснови [re: Fire walker]  
Автор Mиpo ()
Публикувано02.12.03 18:36



Струва ли се на твоето нежно езиче, че "субтилната гозба" е too spicy (или може би е недостатъчно такава)? Използвай случая да опишеш какъв би ти харесала да го виждаш този "Миро" (в ДИРа имам предвид, не в кревата).



Тема Re: въпроснови [re: Mиpo]  
Автор Fire walker ()
Публикувано03.12.03 04:44



Ами...още малко джинджифил добавиА и последното ми откритие-корен от лотус!Вкуууусно!!! Пробвал ли си го?

Нямам претенции към изявата на Миро в дира.Като ме кефи си казвам, като ме дразни също.

В леглото сме нямали щастието да се срещнем, така че за там съвсем не бих могла да говоря.А пък ако бих говорила не бих го направила в дира.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.