Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:07 06.07.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Добронамереността на Цялотонови [re: moon*]  
Автор Taisha ()
Публикувано16.06.03 06:12



Хахахаха...вярно че не си феминстка...Като ти чета мислите за това, кои е мъж и кои жена бих казала, че си "фемофобка"Или ..."андорфилка"...



Тема Re: вторник....нови [re: Drona]  
Авторmoon* (Нерегистриран)
Публикувано17.06.03 09:40



...Едва днес започва седмицата за мен...работната...и ако позвалиш лекичко да те цитирам с "възстудена глътка недоразумение..... ".Недоразумение ли?И не само това,прекалено откровение...Непукизъм отнасящ се за моята нежна персона:((...Аз съм слънчице...и си мисля,че всички обикалят около мен:))И когато усетя вледеняващото безразличие на обикалящите ме,застивам.Забележи-безразличие.Не казвам позитивизъм.Защото на мен ми пука.По един или друг начин.А ти ме обезкуражаваш....
....
...п.с...не съм съгласна,че целият ни живот е едно припомняне.В случай,че ти пука бих могла да бъда по-обстоятелствена в съжденията си.Не това е контекста на цитата...От Оруел е...



Тема Re: вторник....нови [re: moon*]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано17.06.03 10:25



е, съжалявам, че пребиваваш времето си в застиналост защото едва ли са много хората, които проявяват към теб нещо по-различно от безразличие....(въпреки че може би някои от тях те убеждават в обратното)

На мен безразличието ми харесва; една неутралност лишена от оценки и очаквания... Самата дума "без разлика"

Защо искаш да те отличават? Много странен импулс....

Не ми пука но ми е интересно да знам мнението ти защо смяташ че живота не е едно припомняне....(щото да ти пука според мен е да се вживееш в нещо, а със сигурност няма да се вживея в мнението ти по който и да било въпрос)



Тема Re: съжелявам...нови [re: Drona]  
Авторmoon* (Нерегистриран)
Публикувано17.06.03 10:50



...съжелявам да го чуя...
Мнението ми е без значение...
Усмивки и успешни дни ти желая...най-искрено...



Тема Re: съжелявам...нови [re: moon*]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано17.06.03 13:30



И аз съжалявам, че няма да прочета мнението ти по този въпрос....

...

Исках да ти пожелая нещо хубаво... но като гледам как се разминаваме в разбирането си какво е ценно и какво - не... затрудних се да не наскърбя чувствата ти....

...

Е, нека ти пожелая една истинска топла усмивка от някой непознат, който ще изчезне в тълпата, но ще остави в сърцето ти спомена за споделената радост.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.