Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:36 08.05.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Povod za trevoga  
АвторPistolet (Нерегистриран)
Публикувано10.06.03 06:02



S izvinenie che "vi se mesham" v "lichnite nesta" (kakvito ne znae Govoritelia za men, a tova bilo uslovie za da brastolevi chovek v edno takova smeshno "klubche.." ha ha- posheguvah se, mnog hubav klub si e daze- pone na men mi e zabaven-blagodaria
ta Povodat za trevoga e osnovatelen
Ako seminarat vaprosen (predlozen ot M.ro) se provede na Rodopite ima opasnost da ruhne planinata
Ne nosete vashata tantra v Rodopite!



Тема Re: Povod za trevogaнови [re: Pistolet]  
Автор maestoso (утвърждаващ)
Публикувано10.06.03 08:04



И си прав, защото и аз мисля да отида там. Толкова много незадоволени жени имат нужда от истински мъж.

Падам си по жени-интелектуалки. Едни от най-хубавите ми спомени са свързани с това. Тяхната среда по правило се състои от говорещи и неможещи мъже. Това е енергия и фантазии формирани с години. Когато във всичко това навлезеш с цялата мощ на възпроизвеждащата природа, изживяването е неописуемо.

При все това, за да не създавам излишни илюзии, ще анонсирам и следното. Избрах Кали. Защото между думите й има тишина, и защото тя вече знае, че не е Миро този, който може да свърши работата. Вече си го знае какъв въздухар е. Останалите все още не знаят. Няма да губя време да преодолявам това. Защото виждам, че въпросният се радва на едно съвсем, ама съвсем незаслужено внимание.



Тема Re: Povod za trevogaнови [re: maestoso]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано10.06.03 09:10





жена интелектуален страдалец и мъж-неандерталец - верният път към сексуалната удовлетвореност....




Тема Re: Povod za trevogaнови [re: Drona]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано10.06.03 09:50



аз не разбрах ти от какъв пол си?чел съм за учителя дрона във ведите,а от това което значи дрона-пак не е ясно.много ебльовци се навъртат в клуба.има си клубове за такива хора



Тема Re: Povod za trevogaнови [re: дядoБлaro]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано10.06.03 11:13



Деденце,

чуденето ти много ме кефи....

Какво точно ме питаш? дали си търся сексуален партньор в нета? Или какво означава ник-а? или какъв ми е пола?

На кой от тези въпроси да ти отговоря?



Тема Re: Povod za trevogaнови [re: Drona]  
Автор maestoso (утвърждаващ)
Публикувано10.06.03 18:46



Тъпо, Дрона, тъпо. И това съвсем не е случайно. Би ли се опитала да поразсъждаваш върху въпроса: Какво извисява жената, ако не мъжа? Кога тя полита и кога е в състояние да резкрие в пълна мяра това, което й е отредено от ... да го наречем, по ваша си стилистика, Цялото? И в тази връзка защо тук се задават подобни на твоите въпроси? Мога да бъда и по-конкретен. Защо мъжът според теб трябва да бъде непременно неандерталец и защо непременно жената интелектуалка следва да има една единствена съдба? Тази на страдалката.

Защото тук има един покрай когото нищо друго не е възможно. Не е възможно да има нормални мъже и не е възможно жената да бъде задоволена. Или може би греша?



Тема Re: Povod za trevogaнови [re: maestoso]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано11.06.03 08:29



М-м-м,

съжалявам, че на мираш за тъпо мнението си- аз само го резюмирах....

Какво е да си мъж според теб?



Тема Re: Povod za trevogaнови [re: Drona]  
Автор maestoso (утвърждаващ)
Публикувано11.06.03 08:49



А според теб?



Тема Re: Може ли аз да кажа, Маестро?нови [re: maestoso]  
АвторAмнepиc (Нерегистриран)
Публикувано11.06.03 08:58



Не че ме питате, ама да си кажа::

Какво е за мен мъжа...
:-)))
Целеустременост...знание за посоката...неотклонно следване на целта...дори да е абстрактна...
Сила ... и дори повече- отказа да употреби сила когато може.
Присъствие...че е там..че е опора, която ще се справи със всичко...и не е от значение дали може, и не е от значение дали ще се наложи...
Доброта...не минава през трупове преследвайки целта....
Нежност...да е достъпен..да се остави да се погрижа за него.. да може "да си оставя сърцето и душата в ръката ми"
....
защото...не всички го могат...
.....
Извинявам се за намесата...но темата ме вълнуваи се опитвам да си я изясня и на себе си



Тема Re: Може ли аз да кажа, Маестро?нови [re: Aмнepиc]  
Автор maestoso (утвърждаващ)
Публикувано11.06.03 09:52



Не мисля, че трябва да се извиняваш. По-скоро трябва да го правят други. Жалката позиция да се крият и да отказват да мислят извън схемите на едно учение или на един манипулатор е нищо повече от проява на страх. Страх да не пропадне онова, което е само едно съмнително занимание. Истината не се страхува да влиза в сражения и диспути. Не се страхува да се развива и променя. Отворени и затворени - каква глупост.

Що се отнася до версията ти за мъжа, тя не може да съществува извън онова, в което живеем. Както е казано "Времето е в нас и ние сме във времето". За мен доминиращото в мъжественото е борбата. Тази способност и това състояние. Всичко останало са нейни проекции. Борбата да се изградиш, борбата да можеш, борбата не да зависиш от нещата, а да ги правиш. А най-голямата борба е да утвърждаваш доброто. Онова, което накрая, най-накрая не може да бъде сбъркано.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.