Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:52 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Povod za trevoga  
АвторPistolet (Нерегистриран)
Публикувано10.06.03 06:02



S izvinenie che "vi se mesham" v "lichnite nesta" (kakvito ne znae Govoritelia za men, a tova bilo uslovie za da brastolevi chovek v edno takova smeshno "klubche.." ha ha- posheguvah se, mnog hubav klub si e daze- pone na men mi e zabaven-blagodaria
ta Povodat za trevoga e osnovatelen
Ako seminarat vaprosen (predlozen ot M.ro) se provede na Rodopite ima opasnost da ruhne planinata
Ne nosete vashata tantra v Rodopite!



Тема Re: Povod za trevogaнови [re: Pistolet]  
Автор maestoso (утвърждаващ)
Публикувано10.06.03 08:04



И си прав, защото и аз мисля да отида там. Толкова много незадоволени жени имат нужда от истински мъж.

Падам си по жени-интелектуалки. Едни от най-хубавите ми спомени са свързани с това. Тяхната среда по правило се състои от говорещи и неможещи мъже. Това е енергия и фантазии формирани с години. Когато във всичко това навлезеш с цялата мощ на възпроизвеждащата природа, изживяването е неописуемо.

При все това, за да не създавам излишни илюзии, ще анонсирам и следното. Избрах Кали. Защото между думите й има тишина, и защото тя вече знае, че не е Миро този, който може да свърши работата. Вече си го знае какъв въздухар е. Останалите все още не знаят. Няма да губя време да преодолявам това. Защото виждам, че въпросният се радва на едно съвсем, ама съвсем незаслужено внимание.



Тема Re: Povod za trevogaнови [re: maestoso]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано10.06.03 09:10





жена интелектуален страдалец и мъж-неандерталец - верният път към сексуалната удовлетвореност....




Тема Re: Povod za trevogaнови [re: Drona]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано10.06.03 09:50



аз не разбрах ти от какъв пол си?чел съм за учителя дрона във ведите,а от това което значи дрона-пак не е ясно.много ебльовци се навъртат в клуба.има си клубове за такива хора



Тема Re: Povod za trevogaнови [re: дядoБлaro]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано10.06.03 11:13



Деденце,

чуденето ти много ме кефи....

Какво точно ме питаш? дали си търся сексуален партньор в нета? Или какво означава ник-а? или какъв ми е пола?

На кой от тези въпроси да ти отговоря?



Тема Re: Povod za trevogaнови [re: Drona]  
Автор maestoso (утвърждаващ)
Публикувано10.06.03 18:46



Тъпо, Дрона, тъпо. И това съвсем не е случайно. Би ли се опитала да поразсъждаваш върху въпроса: Какво извисява жената, ако не мъжа? Кога тя полита и кога е в състояние да резкрие в пълна мяра това, което й е отредено от ... да го наречем, по ваша си стилистика, Цялото? И в тази връзка защо тук се задават подобни на твоите въпроси? Мога да бъда и по-конкретен. Защо мъжът според теб трябва да бъде непременно неандерталец и защо непременно жената интелектуалка следва да има една единствена съдба? Тази на страдалката.

Защото тук има един покрай когото нищо друго не е възможно. Не е възможно да има нормални мъже и не е възможно жената да бъде задоволена. Или може би греша?



Тема Re: Povod za trevogaнови [re: maestoso]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано11.06.03 08:29



М-м-м,

съжалявам, че на мираш за тъпо мнението си- аз само го резюмирах....

Какво е да си мъж според теб?



Тема Re: Povod za trevogaнови [re: Drona]  
Автор maestoso (утвърждаващ)
Публикувано11.06.03 08:49



А според теб?



Тема Re: Може ли аз да кажа, Маестро?нови [re: maestoso]  
АвторAмнepиc (Нерегистриран)
Публикувано11.06.03 08:58



Не че ме питате, ама да си кажа::

Какво е за мен мъжа...
:-)))
Целеустременост...знание за посоката...неотклонно следване на целта...дори да е абстрактна...
Сила ... и дори повече- отказа да употреби сила когато може.
Присъствие...че е там..че е опора, която ще се справи със всичко...и не е от значение дали може, и не е от значение дали ще се наложи...
Доброта...не минава през трупове преследвайки целта....
Нежност...да е достъпен..да се остави да се погрижа за него.. да може "да си оставя сърцето и душата в ръката ми"
....
защото...не всички го могат...
.....
Извинявам се за намесата...но темата ме вълнуваи се опитвам да си я изясня и на себе си



Тема Re: Може ли аз да кажа, Маестро?нови [re: Aмнepиc]  
Автор maestoso (утвърждаващ)
Публикувано11.06.03 09:52



Не мисля, че трябва да се извиняваш. По-скоро трябва да го правят други. Жалката позиция да се крият и да отказват да мислят извън схемите на едно учение или на един манипулатор е нищо повече от проява на страх. Страх да не пропадне онова, което е само едно съмнително занимание. Истината не се страхува да влиза в сражения и диспути. Не се страхува да се развива и променя. Отворени и затворени - каква глупост.

Що се отнася до версията ти за мъжа, тя не може да съществува извън онова, в което живеем. Както е казано "Времето е в нас и ние сме във времето". За мен доминиращото в мъжественото е борбата. Тази способност и това състояние. Всичко останало са нейни проекции. Борбата да се изградиш, борбата да можеш, борбата не да зависиш от нещата, а да ги правиш. А най-голямата борба е да утвърждаваш доброто. Онова, което накрая, най-накрая не може да бъде сбъркано.



Тема ВАЖНО!нови [re: maestoso]  
Автор Гpъм* ( Бранник)
Публикувано11.06.03 10:10





Внимавай Маестро Ако намерението грабне Кали..ха-ха-ха става като "луд с картечница"


До скоро..ха-ха-ха

-МEMENTO MORI-


Тема Re: ВАЖНО!нови [re: Гpъм*]  
Автор maestoso (утвърждаващ)
Публикувано11.06.03 10:13



Ако се боиш от мечки, не ходиш в гората.



Тема Re: Може ли аз да кажа, Маестро?нови [re: maestoso]  
Автор Aмнepиc (Принцеса)
Публикувано11.06.03 10:20



Много си строг:-)))))))

утвърждаването на добротата не включва ли и приемането на чуждия страх?:-))

...всъщност, май не съвсем..досещам се за едни доводи, дето можеш да ми ги кажеш....ама кажи ми ги де, ако са те:-)))))))))

*Що се отнася до версията ти за мъжа, тя не може да съществува извън онова, в което живеем*

аййй... с това май нищо не каза?Че то кое ли..а???

.....а кое според теб е доминиращото за женственото?
..Борба + (.....кой е тук противополюса?)

сещам се за някои противоположности на борбата..но не ми харесват:-)))) И що ли пък трябва да е противоположност, ммм?
..пак на доверие ще трябва да приема това за Ин и Ян



Тема Re: ВАЖНО!нови [re: maestoso]  
Автор Гpъм* ( Бранник)
Публикувано11.06.03 10:31



Юначага

Стискам палци

хахахахаха..Сега се сети една историйка..
Една прочута драматична артиска А.Сандрок(примерно),живяла през втората половина на деветнадесети век,притежавала дълбок мъжки глас.
Веднъж тя спряла пред един сляп просяк и му дала милостиня с думите:
-Вземи,добри човече!
Просякът отговорил:
-Благодаря,господин генерал!...ХА-ХА-ХА-ХА-ХА..Умирам от смях..ХА-ХА-ХА-ХА

До скоро
П.П
Не влагам нищо в написаното

-МEMENTO MORI-


Тема Re: Може ли аз да кажа, Маестро?нови [re: Aмнepиc]  
Автор maestoso (утвърждаващ)
Публикувано11.06.03 10:35



Не мисля, че страхът е нещо, което може да бъде преодоляно. Той ни е даден от природата, за да бъдем в състояние да оцеляваме. При все това, трябва да знаем какво го поражда и да преценяваме кога и как може да го подтискаме.

Що се отнася до онова, с което не съм казал нищо, казали са го преди мен.

"Не са за нас словата на епохи,
в които бяха видими делата.
Победа? Не. Надмогване е всичко."
Райнер Мария Рилке

Според мен доминиращото на женското е загрижеността. Ей, такива неща, дадени ни от самата природа, когато ни е поставила на местата ни във възпроизводителния процес.



Тема Re: ВАЖНО!нови [re: Гpъм*]  
Автор maestoso (утвърждаващ)
Публикувано11.06.03 10:37



Имаше един герой на Ремарк, който се стремеше към това. Жената до него в леглото да има глас на генерал. При все това не вярвам и венчаният за Цялото да е толкова балама. Като се юрва да прегръща.

Редактирано от maestoso на 11.06.03 10:44.



Тема Re: ВАЖНО!нови [re: maestoso]  
Автор Гpъм* ( Бранник)
Публикувано11.06.03 10:53



Жалко не съм чел нищо на Ремарк

Ще разбереш Сам знаеш,че водата при извора е винаги най чиста.

П.П
Ти познаваш ли Кали?

-МEMENTO MORI-


Тема Re: ВАЖНО!нови [re: Гpъм*]  
Автор maestoso (утвърждаващ)
Публикувано11.06.03 11:06



Повечето ги познавам. Мисля, че я познавам и нея. В смисъл, във виртуалното. В крайна сметка, не всичко е само физика. Приятно е да беседваш с интелигентни и разбиращи хора.



Тема Re: Povod za trevogaнови [re: Drona]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано11.06.03 11:14



от какъв пол си?трябва да знам,за да не ти е смешно като ти пиша.ако ти пишех на турски нямаше да има значение,но понятието род още присъства в българския.сексуалния ти живот въобще не ме интересува.



Тема Re: Povod za trevogaнови [re: дядoБлaro]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано11.06.03 11:21





Леле, колко си праволинеен.

Не знаеш ли че тука този въпрос не е от най-уместните

Не е проблем - ще ти отговоря щото така или иначе половината клуб ме познава. Но за да е по-интерсно за публиката - защо не се опиташ да познаеш - имаш 50% шанс. Никой няма да ти се смее ако не познаеш, най-малкото защото преди време имаше разгорещен спор в Окултизъм за половата ми принадлежност...



Тема Re: ВАЖНО!нови [re: maestoso]  
Автор Гpъм* ( Бранник)
Публикувано11.06.03 11:23



ЖЕНИ...ха-ха-ха-ха

Знаеш ли разликата между жената и часовника?
Часовника отбелязва часовете,а жените карат човека да не ги забелязва.
Да ,физиката не винаги е от значение....
"По време на младостта жените са наши господарки,по време на зряла възраст са ни другарки,а през старостта ни-гледачки"

Ти съгласен ли си?


-МEMENTO MORI-


Тема Re: Може ли аз да кажа, Маестро?нови [re: maestoso]  
Автор Aмнepиc (Принцеса)
Публикувано11.06.03 11:24



Страхът...често се пише за него.
Оше по-често се дава израза"Който го е страх от мечки не ходи в гората":-)))

А ако го е страх и все пак ходи? Смел ли е със този страх? Страхлив ли е с такава смелост?
..струва ми се, че се оплитат състоянията "нащрек" и "страх", а те са различни.. Защото "нащрек" е сплав от смелост и страх за оцеляване:-))))
...само си мисля на глас:-)))

а онова стихче...еми пак не го разбирам, и пак нищо не ми казва...ама то може да е защото ми е малко женското мозъче..простете моля



Тема Re: ВАЖНО!нови [re: Гpъм*]  
Автор maestoso (утвърждаващ)
Публикувано11.06.03 11:28



Приятелю, не е ли по-добре да си живеем периодите според онова, което имаме или ни е останало? Така че да няма от какво да се срамуваме в един или друг момент.



Тема Станах досаден..Пнови [re: maestoso]  
Автор Гpъм* ( Бранник)
Публикувано11.06.03 11:37





Прав си...ха-ха-ха..Когато оглупея,ще почна да пиша драми


До скоро
П.П
В истината няма нищо ново!


-МEMENTO MORI-


Тема Re: Povod za trevogaнови [re: Drona]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано11.06.03 13:25



май си жена,но ако не искаш да казваш ще се обръщам към теб като към то.



Тема Re: Povod za trevogaнови [re: дядoБлaro]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано11.06.03 13:33



Жена съм. :))))

Какво те накара да се колебаеш?



Тема Re: Povod za trevogaнови [re: Drona]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано11.06.03 14:14



не се колебая.ако кажа:жена си-ще прозвучи сякаш парадирам със способности.по-добре е да кажа:май си жена-нали?



Тема Re: Povod za trevogaнови [re: дядoБлaro]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано11.06.03 15:11



Тогава защо ме попита за пола?



Тема Re: Povod za trevogaнови [re: Drona]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано12.06.03 10:28



доброто възпитание изисква при разговор с даден човек да се запознаете.това е един вид запознаване,етикет,нищо повече от "контролирана лудост"



Тема Re: Povod za trevogaнови [re: дядoБлaro]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано12.06.03 10:55



Какво друго смяташ за важно да знаеш с човек, с който общуваш виртуално?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.