Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:35 16.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема помощ!нови  
Автор Mirna_Minkoff (ahav)
Публикувано28.05.03 19:20



Ей, никога не съм молила някого за помощ, това не е суета, а е Зов за помощ!!
Чувствам, че моята енергия няма да ми е достатъчна ,за да се преборя с един проблем, да преодолея нещо..
Помогнете ми, всеки по своя си начин.
Благодаря ви!



Тема ДОБРИ ВЕСТИнови [re: Mirna_Minkoff]  
Автор Taisha ()
Публикувано28.05.03 19:46



Добри вести ти нося- енергията ти е достатъчна за да се справиш с всеки проблем,които имаш!Ако не беше така -просто нямаше да имаш този проблем.
Но е съвсем възможно страховете ти да са много и да ти пречат да скочиш и да решаваш проблема...На всички ни се случва мисля....
Другата възможност е да си мислиш че решението на въпросния проблем е някакво,и да виждаш че нямаш енергия за това.А то всъщност да не е изобщо това....За истинското решение имаш енергия-не се съмнявай...Само виж какво те движи-егото или духът.Ако е егото е съвсем вероятно да нямяш енергия за това.Ако е духът -забрави страховете и скочи!

Редактирано от Taisha на 29.05.03 00:11.



Тема Re: помощ!нови [re: Mirna_Minkoff]  
Автор Mиpo ()
Публикувано28.05.03 20:17



Мирнааа



Тема Re: ДОБРИ ВЕСТИнови [re: Taisha]  
Автор Mиpo ()
Публикувано28.05.03 20:20



Ах, тази Тайша После защо Кастанеда си бил сложил по една като нея от всичките си страни. Не е бил глупав той



Тема Re: ДОБРИ ВЕСТИнови [re: Mиpo]  
Автор Taisha ()
Публикувано28.05.03 22:31







Тема Re: помощ!нови [re: Mиpo]  
Автор ananda (problemchild)
Публикувано29.05.03 11:34



понякога помощта е просто форма на общуване
какво значение има дали можеш да се справиш сам
или не можеш?
по-пО-ПО-МОЩ



Тема Re: помощ!нови [re: ananda]  
Автор Mиpo ()
Публикувано29.05.03 11:39



Anandaaaa



Тема Re: помощ!нови [re: Mirna_Minkoff]  
Автор huanji ()
Публикувано29.05.03 17:45



Добър повод да се научиш да черпиш енергия директно от Космоса и да се зареждаш с нея. Вярвам, че има сто начина да се постигне това. Човек може да остане спокоен и да погледне за миг с други очи на света, да види красотата и хармонията, така се появява любовта, а останалото само си става.
Кризисните моменти са много добри за осъществяване на скок, само трябва да си извън ситуацията.




Тема Re: помощ!нови [re: Mиpo]  
Автор Taisha ()
Публикувано29.05.03 19:03



Ти що си ТУК бе Миро?Нали щеше да си ТАМ?



Тема Re: помощ!нови [re: huanji]  
Автор Mirna_Minkoff (ahav)
Публикувано29.05.03 19:46



Благодаря , Хуанжи, благодаря на всички, на Тайша , на Миро, на всички , които се отзоваха..
Все повече осъзнавам ,че най-голямата битка , която води човек е тази със себе си. В моя случай дългата, неравна борба , която водя от дълги години с моето прескъпо Его..на моменти мислех ,че съм го победила, успявах д застана отстрани ид а се огледам почти обективно, но ..явно егото ме е чакало някъде в засада и в моментите, когато можех да си отдъхна с облекчение, То ме връхлиташе отново с двойна сила. Влзиането ми в дир е един вид борба с него, така успявам да се огледам във вас и мисля, че ще успея да взема войната:)
Това искам да постигна, да остана за миг спокойна, за да видя колко е красиво и добро всъщност всичко, да намеря хармонията, която липсва в моя живот..
Да , това се надявам, да победя Егото си и да се намеря успокоение един път завинаги.
И искам тук да ви кажа, че търсейки си кътче из дир-а, тук като че ли успях да намеря нужната ми харминия и положителна енергия, а откакто се запознах и с Учителя Ошо, прочитайки ,засега само една негова книжка , разбрах и защо се чувствам толкова добре тук. Четейки книгата му, сякаш светлина се изливаше в душата ми, и в миговете, когато ми беше адски криво, аз прочитах по някой ред и така успявах да се успокоя...
Това е. Битката продължава , ще бъде тежка, молете се за мен да победя




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.