Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:06 29.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема към Миро :))нови  
Автор d8a (...)
Публикувано12.05.03 17:44



Привет, Миро!

Пристигна ли във Франция? Как беше пътуването?

Айде, идвай вече в клуба..Дейти

А кантар не трябва – най добре се мери
на око и на сърце. По обич и доверие.


Тема Re: към Миро :))нови [re: d8a]  
Автор Mиpo ()
Публикувано13.05.03 16:06



Привет, Дейти.

Все ми се щеше Цялото да ми разпише малко повече отпуска от Клуба. Все пак казах, че съм женен за Цялото, а не за Клуба .

Обаче нищо не ми преча да вляза и в “извънбрачни” отношения с Клуба. Още повече наскоро видях една дефиниция от един обичан от мен член на Клуба, където той прави едни оприличавания с кон и каруца. И тъй като Любов имам достатъчно, слагам коня пред каруцата и давам напред ... А за важните детайлите, които той не е споменал, питай него.

Казваш ела в Клуба. Обаче знаеш, че с едната ръка прегръщам, а с другата ... бъркам в раните, разголвам, тегля за косата, закачам се ... Е, за разлика от христосовата история тук лявата ръка знае какво прави дясната, но да не съжалиш после ?

С доста хора се срещнах в България и един час на живо с някого е много повече от седмици писане из ДИРа. Пък да не говорим, ако общуваш и си взаимодействаш повече. Чак не ми се започва да пиша. И не поради причината, която чух от някой хора като тяхно негативно отношение към Клубовете, а именно че имало много караници и критики там (аз бих разцелувал всички, с който съм дискутирал без изключение и нямам никакви лоши спомени). А понеже трябва на много хора да им се вадят думите с ченгел от устата. Като погледна назад и видя с колко хора за нещо дребно е трябвало да изпишем тонове постинги и най-често оставаме до под крушата, защото другия може да разкаже и романи, само не и за това, за което го питам. За щастие има доста хора, които като ги попиташ едно малко нещо, а те ти отворят и още 10 неща, и все по същество. И споделянето и общуването става много красиво. Та, с такива хубави хора се срещах в България сега... И с всичките се прегръщахме, даже и с Мулето, и никак не ни беше зле . Опссс, с една жена само не успях да се прегъна, защото я нервирах за 10 минути. Няма да споменавам името й, но ти ще го отгатнеш от първия път. Какво да се прави, беше ми интересно да изследвам доколко се държи като робот и да й натискам бутоните. Не те тези по върха на гърдите й, а тези по-навътре. И работеха.

Но това което е най-слабо застъпено в ДИРа в сравнение с реалния живот е това, че в реалността, определящо е ДЕЙСТВИЕТО. И именно действието променя нещата, Е, в ДИРа приказките са също вид действие, но все едно да вдигаш една възглавница 100 пъти за да правиш мускули. Не че ДИРа няма и полезни функции, но за тях съм писал вече, пък за да е в хармония е хубаво да го и разкритуквам .

Останалото са прегръдки, за теб лично и за всички останали, които ги приемат. За по-плашливите, може усмивки само или ръкостискане (странно защо някои мъже ги е страх да се прегръщат – сигурно от малко ходене на Ошо семинари).





Тема Re: към Миро :))нови [re: Mиpo]  
Автор Kaлu (горска поляна)
Публикувано13.05.03 16:20



Аз пък след срещата с теб, обясних на общите ни познати така впечатленията си-Миро си е Миро. Мазен и нахален. Наживо повече.
20 пъти за 10 минути ти обясних, че има хора, на които не им е приятно да се прегръщат, както има хора, на които не им е приятно да перат, да мият прозорци, да ядат сладолед или да пият бира.
И ти всеки път питаше-а кога ще се науча да се прегръщам.
Изглежда не можеш да вденеш, че прегръдката не е непременно признак за висока духовност? Изглежда смяташ, че който не мине през пътя на прегръщането, изобщо не е и тръгнал към по-високи нива?
Казах ти, че признак на духовност е да отчиташ желанията и настроенията на другите. Да ги уважаваш.
А не да изискваш прегръдка та прегръдка.
И като си тръгнах, последните ми думи бяха, че си нахален.
Не се отказвам от тях.
Но мога да допълня-наживо установих, че нивото ти на вибрации наистина е доста ниско. Първично.
На висота е, Миро, само самочувствието ти.
Наистина-никога не съм отричала, че дребните тирани в живота ми са хората с високо самочувствие и ниско ниво на разбиране. Установих, че още не съм ги преодоляла.
Признак за духовност е да разбираш другите, а не да им налагаш собствените си разбирания. Пък били те и прегръдки.

диви ягоди слънце цветя
и дъх на трева


Тема Re: към Миро :))нови [re: Mиpo]  
Автор Kaлu (горска поляна)
Публикувано13.05.03 16:26



И още нещо ти казах, Миро.
Деликатните хора разбират без думи и се държат адекватно на това, което са разбрали.
По-малко деликатните не разбират от раз, на тях трябва да им се намекне.
После идват ония, на които трябва да се каже.
После други, на които да се повтори и потрети.
А накрая са ония, които от дума не разбират. Нито от каквото и да било друго. Те са толкова заслепени от себеотразяването си, че нищо не минава през тях. Те продължават да настояват и настояват, и да са прави и да изискват точно това, което смятат за най-най-най-правилно.
И ако от едната страна на класацията стоят деликатните, от другата страна кои стоят-духовните ли ще кажеш? Миро?

диви ягоди слънце цветя
и дъх на трева


Тема Re: към Миро :))нови [re: Mиpo]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано13.05.03 16:35



Здрасти .

Тука бокса и без теб продължава.

Много мислих за бутането и ми се ще да го обсъдим по-подробно когато си по-свободен ...



Тема Re: към Миро :))нови [re: Kaлu]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано13.05.03 16:38



леле елфче!

Ти си отишла да се срещнеш с Миро. направо не мога да повярвам.

Издигна ми се в очите до безкрайни височини. Съжалявам че не бях там да гледам.



Тема Re: към Миро :))нови [re: Drona]  
Автор Kaлu (горска поляна)
Публикувано13.05.03 16:44



Беше ми попътно. И реших, че трябва да добия и визуална представа за него и да усетя вибрациите му и наживо.
Придобих.

диви ягоди слънце цветя
и дъх на трева


Тема Re: към Миро :))нови [re: Drona]  
Автор Kaлu (горска поляна)
Публикувано13.05.03 16:48



Леле, Дронче...падна ми в очите.

Кажи ми, че не съм права за онова, което си помислих, имайки предвид Миро, навиците му, думите му, мислите му, излъчването му...

Кажи, че съвсем друго си имала предвид под "бутане"!

диви ягоди слънце цветя
и дъх на трева


Тема Re: към Миро :))нови [re: Kaлu]  
Автор Hия (усещаща)
Публикувано13.05.03 17:11



Кали, следващия път като организирам семинар по бутащи ръце - специално ще те поканя - да видиш, че няма нищо страшно в тия бутащи ръще Е, аз два пъти се изтърсих здравата на пода - ама то и двата пъти си беше по моя вина и споко, той миро няма да ни пречи - щото сигурно ще си е във Франция - ама желаещи за бутане - колкото искаш. Например ти и Дрона може да напровите една двойка за бутане
/говоря ти за стил в бойните изкуства - да не си помислиш нещо друго/

...що е време - все е пред нас...


Тема Re: към Миро :))нови [re: Hия]  
Автор Kaлu (горска поляна)
Публикувано13.05.03 18:29



Бе де да знам вече какво да мисля....с тоя тартор на клуба и с тия секви убеждения и свободи...знам ли накъде ще ви избие...

диви ягоди слънце цветя
и дъх на трева



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.