Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:53 14.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема ДАО на Кали  
Автор Kaлu (горска поляна)
Публикувано17.05.03 00:11



Явната показност винаги скрива липса на дълбочина.
Дълбочината се усеща и няма нужда от показност.
Дълбочината се усеща само от друга дълбочина.
Показността никога не усеща дълбочината.
С говоренето не се омаловажават истинските неща, а само се показва очевидната им липса.
Тънкото не търпи директното. Прямото само показва липса на тънкото.

диви ягоди слънце цветя
и дъх на трева


Тема Re: ДАО на Калинови [re: Kaлu]  
АвторБoжидap (Нерегистриран)
Публикувано17.05.03 01:02



Миро,а.Ама явно мъжкото в него много те превлича.Замислила ли си се?
Май не ми е работа да ти задавам аз този въпрос,и въобще подобни въпроси.
Но в много случаи неподходящия казва най-подходящото.Парадоксално е,ама
дали е магия.



Тема Re: ДАО на Калинови [re: Kaлu]  
АвторTaйшa (Нерегистриран)
Публикувано17.05.03 05:12



Казал ти го е е Божидар..Ехх тоя Миро,тоя Миро...

А иначе :
1 не винаги явната показност скрива липса на дълбочина.Макар че много често е тъкмо така.В случайя с Миро май не е...
2 Съгласявам се веднага, че дълбочината се усеща веднага...Но понякога има нужда от показност просто за да може да бъде видяна и това да донесе дълбочина и разбиране на повече хора...Инсайт някому...
3 Абсолютно...за да усетиш дълбокото трябва и ти да си бил там...
4 Празната показност ,бидейки плитка не може да усети дълбочината ... Но "Показната дълбочинност" /като Мировата/ може да усеща
5 Говоренето наистина не омаловажава истинските неща..тях нищо не ги засяга...но съвсем не показва липса на нещо само по себе си
6 Тънко ако е синоним на слабо и хилаво не търпи директното зашото изгаря. А тъкното като синоним на фино търпи директното и може да му отговаря подобаващо .А прямото ИЗОБЩО не показва липса на тънко...Ошо е максимално прям,но и максимално фин.../например/
Направи една динамична медитация..или Кундалини и ще ти размине гнева към Миро.Зарежи го него..той и без отва е на майната си във Франция

И едно уточнение-НЕ СЕ ЗАЯЖДАМ С ТЕБ! Съвсем добронамерена съм!



Тема Re: ДАО на Калинови [re: Taйшa]  
АвторELLA (Нерегистриран)
Публикувано17.05.03 14:25



БРАВО!
ЧУДЕСНО СИ ГО КАЗАЛА, ТАЙША!!

към Кали
ПРЕДИЗВИКАН Е ИНТЕРЕСА ТИ! ПРОСТО МУ СЕ ОТДАЙ!

с най-добри чувства



Тема Re: ДАО на Калинови [re: Бoжидap]  
Автор Kaлu (горска поляна)
Публикувано17.05.03 16:12



Не е Миро обаче. На Миро нямаше и да му обърна внимание, ако не изпитвах дежа ву с показността му непрекъснато.
Миро е просто обстоятелство, напомнящо ми друго обстоятелство.
И освен това категорично казах, че не ми хареса наживо. Които са отдавна тук, знаят, че не лъжа. Ако ми е харесал, определено щях да си го кажа.


диви ягоди слънце цветя
и дъх на трева


Тема Re: ДАО на Калинови [re: Taйшa]  
Автор Kaлu (горска поляна)
Публикувано17.05.03 16:16



Ма много ми е чудно как всички в един глас открихте Миро. Дали пък на вас не ви напомня? Щото аз гък не съм казала относно него.
Подсъзнателно сте го усетили и после айде пак аз виновна, че съм била спрягала Миро.

За другото няма да споря. Напиши си твое ДАО и си го рекламирай.

диви ягоди слънце цветя
и дъх на трева


Тема Re: ДАО на Калинови [re: Kaлu]  
АвторPistolet(bez babichka) (Нерегистриран)
Публикувано17.05.03 16:48



Navan e zima. A liatoto otmina. Lunata sveti nad moeto saznanie. Zaspivam bavno . A utroto e snezno bialo. Nakade, v tazi pustinia, ot sniag i vihrushki.........Ne , izvednaz!...ne moze da bade..Slaveiat se e varnal..po sredata na zimata.......Zaspivam..bavno...studamepokriva...tiho e v moeto tialo i snezinki zalepvat varhu moeto saznanie...snegat pravrant v ledena pustinia.......blagodaria na slaveia...i ..na ..zimata

Poema posvetena na Kali ot Pistolet



Тема Re: ДАО на Калинови [re: Pistolet(bez babichk]  
Автор Kaлu (горска поляна)
Публикувано17.05.03 17:32



Трева зелена свежа и уханна,
ябълков цвят ме поръсва;
жужат пчели заето, трепкат пеперуди
и облаче играе си в небето-ето.

Просторът се отвори-пътища навред
ме мамят да поемам накъдето
видят ми очите.
Ка щяло да пропусна-
цялото ме вика.

диви ягоди слънце цветя
и дъх на трева


Тема Re: ДАО на Калинови [re: Kaлu]  
АвторTaйшa (Нерегистриран)
Публикувано17.05.03 18:02



Айде айдеНали ти знаем диалозите с Миро.Ти тези неща си му ги казвала вече лично на него.Не е трудно да се разпознаят...А самият факт, че точно по тази тема ДАО сътвори...говори сам за себе си.Ето- и номерца от него учиш!Нали и той така в първия си постинг в темата "към Миро" в която всички и ти особено,разпознаха теб!А тои после -"ама аз не съм казал че това е КАЛИ,може друг да беше".ХехехеНе се ловим така лесно!!!
А аз не мисля ,че си се влюбила в него или нещо такова...Просто енергията на силното отхвърляне е същата като на силното привличане.И явно ти въздейства щом толкова емоция му отделяш.То има защо де.Той се забелязва...



Тема Re: ДАО на Калинови [re: Taйшa]  
Автор Kaлu (горска поляна)
Публикувано17.05.03 18:37



Мноо силно ми влияе, права си.
Ма не само той. Има тук таме разни зрънца, дето съм се залепила за тях от години.
Дребните ми тиранчета.
Определено тоя живот ми е за оправяне отношенията с дребните тиранчета. Първо постигане на безупречност и после-ти си чела КК. Що ли ти го разправям.

диви ягоди слънце цветя
и дъх на трева



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.