Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:21 01.07.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема ха- ханови [re: Kaлu]  
Авторxapмoничeн вибpaтop (Нерегистриран)
Публикувано15.05.03 21:26



хармониченият вибратор е на твоите услуги!



Тема Re: прегръдкитенови [re: Изrpeв]  
АвторTaйшa (Нерегистриран)
Публикувано16.05.03 00:21



О ,много хубаво тогава:))Явно е било приятно щом пишеш за това:)
Както е казано "важното е младите да се обичат"



Тема Re: прегръдкитенови [re: Kaлu]  
АвторTaйшa (Нерегистриран)
Публикувано16.05.03 00:25



Мноого странно ми звучи това,което си написала..И без да се засягаш ми звучи като небивалици...Но всеки си знае-може да ни се разминават школите и с твоя подход да стигнеш където си решила...Просто през моя поглед това са нереални интелектуализации....Но пак-успех на теб!



Тема Re: прегръдкитенови [re: Taйшa]  
Автор Изrpeв (Оле)
Публикувано16.05.03 11:44



Според мене прегръдките се случват, не е важно дали се говори за тях. Или има вътрешен порив за близост или няма. Насила, още по-малко с приказки не се предизвиква желание за прегръдка. Нали тя е обмен между двама... Как да се прегръщаме, ако не искаме нищо да приемем от човека отсреща или ние нямаме какво да дадем?

Искреност е нужна, доверие, за да има прегръдка, не само на физическо ниво...Ако няма духовна близост, какъв смисъл има от прегръдката, само физически допир ли???

Дори подадена ръка за поздрав може да е само допир на плът в плът... Поздрав ли е? На мене ми е било неприятно в такива ситуации...

Дъгата

Редактирано от Изrpeв на 16.05.03 11:49.



Тема Re: към Миро :))нови [re: huanji]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано16.05.03 18:43



Дрън-дрън....:))



Тема Re: към Дронанови [re: Mиpo]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано16.05.03 18:58



Това с бутането... всъщност не се търси контакт а се избягва контакт....

КОгато се опитах да те бутам на мен ръцете ми "залепнаха" и даже усещането беше като че потъват в теб до китките.

Така и не разбрах всъщност защо тябва да ме изместиш от центъра....и защо трябва да избягвам контакта и да ти се изплъзвам един вид....



Тема Re: прегръдкитенови [re: Taйшa]  
Автор Kaлu (горска поляна)
Публикувано16.05.03 23:08



На теб май всичко, що е различно от твоите разбирания, ти звучи странно. Или невъзможно. Или се съмняваш. През твоя поглед, викаш...що не смениш перспективата. Или да си преместиш събиратгелната точка. Никога ли не си го правила?
Честно да ти кажа, двучиш ми като даскалица-стара мома, а не като воин.

диви ягоди слънце цветя
и дъх на трева


Тема Re: общуванетонови [re: Kaлu]  
АвторTaишa (Нерегистриран)
Публикувано17.05.03 05:23



Упс...Кали...
Започваш да удряш,което една Кали прави като е наранена и ядосана...Нали знаеш,че мога да ти отговоря?И няма да ти стане приятно от това със сигурност...Зарежи тия глупости.Всеки може да обиди другия..това е лесно.По важното е как да си говорим човешки и да чуваме другия...А дали е прав-това решаваме вътре в себе си.Ако не е -просто не е.Ако обаче е и ни засяга и започнем да се защитаваме и да обиждаме-какво ни носи това?И прави ли ни по-прави?



Тема Re: общуванетонови [re: Taишa]  
Автор Kaлu (горска поляна)
Публикувано17.05.03 16:00



Не удрям, коментирам. Не знаеш какво е като удрям.
И не си мисли, че си права-то е от летача ти.

диви ягоди слънце цветя
и дъх на трева


Тема Re: общуванетонови [re: Kaлu]  
АвторTйшa (Нерегистриран)
Публикувано17.05.03 18:09




Това твоя летач ли ти го каза?
Знам че можеш да си далеч по зла от това...Е и?Аз мога също....Това качество ли е?Мисля ,че е обратното.Щом като само кометираш пак се заяждаш...седни помедитирай над комуникацията си.
поздрави




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.