Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:02 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: пардон!!!нови [re: 123]  
АвторTokaй Иxтo (Нерегистриран)
Публикувано16.05.03 07:25



Важно е тълкуванието на знаците..сами по себе си те нищо не са...Та как ги тълкуваш?



Тема Re: лельо :)нови [re: Eднa лeля]  
АвторTokaй Иxтo (Нерегистриран)
Публикувано16.05.03 07:28



Ми да-писна ми и спирам
Не ми идва тема...нищо,като ни дойде от самосебе си ще разберем



Тема Re: лельо :)нови [re: Tokaй Иxтo]  
АвторEднa лeля (Нерегистриран)
Публикувано16.05.03 08:39



Ей на - дойде ми. Докато четях отговора ти ...и си припимнях иаз какво бях писала... и една, да речем, максима, ми изскочи в ума: "Никой не може да бъде хванат в капан против волята му". Помислих си, че става за нова тема. После си помислих, че като всички нови теми след третата реплика ще се размие. Представих си общо взето диапазона на същината на мненията - от "абсолютно вярно" до "обективните причини", от "искам" до "трябва" през "мога", и още примесено със нюанси за уточняване на термина "воля", поръсено с аромата на сливанията с Всемирната Любов, с пикантни и не толкова закачки и заядби....иииии ..ми се отщтя да пущам нова тема.
А беше добра идея:-)))))




Тема Re: що?нови [re: Eднa лeля]  
АвторTokaй Иxтo (Нерегистриран)
Публикувано16.05.03 20:32



що бе?пробвай!Може да се изненадаш някак си.....дори приятно



Тема Re: що?нови [re: Tokaй Иxтo]  
Автор d8a (...)
Публикувано16.05.03 21:16



О, индианецо, ама ти само тук ли четеш? Ако се интересуваш и от съседните клубове хвърли едно око към Окултизъм :))))

А кантар не трябва – най-добре се мери
на око и на сърце. По обич и доверие.


Тема Re: що?нови [re: Tokaй Иxтo]  
АвторEднa лeля (Нерегистриран)
Публикувано16.05.03 21:37



Хмм..може...
очакванията умират последни...



Тема Re: що?нови [re: d8a]  
АвторTokaй Иxтo (Нерегистриран)
Публикувано16.05.03 22:17



Не само тук,но в Окултизъм на съм влизал...ще погледна щом казваш...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.