Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:18 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: към huanjiнови [re: Tokaй Иxтo]  
Автор huanji ()
Публикувано11.05.03 16:59



Слабия започва спора, силният го прекратява.
Приятно боледуване.



Тема Re: за Индианеца и Йогина :))нови [re: d8a]  
Автор huanji ()
Публикувано11.05.03 17:03



Колко пъти съм ти казвал да се обръщаш направо към мен.
Все едно, че се съмняваш.



Тема Re: и аз към хуанджинови [re: Cивия вятъp]  
Автор huanji ()
Публикувано11.05.03 17:06



Тази съдържателка е към 80 години, бившата хижарка на хижа Амбарица. Все някой трябва да се грижи за манастирчето. Там хора почти не ходят, до скоро пък хептен не пускаха, заради вододайната зона на града през която се минава, не знам сега как е, но ще уредя въпроса.

Редактирано от huanji на 11.05.03 17:11.



Тема Re: и аз към хуанджинови [re: huanji]  
Автор Изrpeв (Оле)
Публикувано11.05.03 17:11





Боже, как ме повикахте, баш навреме...

Никога не съм ходила там, а ти както го описваш, трябва да е много хубаво. Много ли да се разчорлим, че да ни вземете нас, кръшкащите от рабога женуря?!!

Дъгата


Тема Re: и аз към хуанджинови [re: Изrpeв]  
Автор huanji ()
Публикувано11.05.03 17:25



Хахаха. В началото по- малко, после...
Щом ще има Филипопулско присъствие, май ще разширим бая купона. Дали да не се съберем 30 човека и да вдигнем патардия...чак на Амбарица да ни чуе Дончо.

Редактирано от huanji на 11.05.03 17:27.



Тема Re: и аз към хуанджинови [re: huanji]  
Автор Изrpeв (Оле)
Публикувано11.05.03 17:33





Мале, аз за толкова гласовита ли съм се прославила, пък и такава разширяваща купони... Верно, на планина ми се отваря глас...И на Амбарица не съм ходила. Въобще из Стара планина имам май само два похода, до връх Ботев. Данчо е хижаря на Амбарица ли?

Дъгата


Тема Re: и аз към хуанджинови [re: Изrpeв]  
Автор huanji ()
Публикувано11.05.03 17:43



Бе в гора на три мили се чуваш...като ти дойде глъчката.
Стара Планина е едно, а Троянският Балкан, друго...то е по- добро.
Да, Дончо е хижаря на Амбарица, не е най- общителен, но хижата е добра.



Тема Re: към huanjiнови [re: huanji]  
АвторTokaй Иxтo (Нерегистриран)
Публикувано11.05.03 19:23



Каквото пожелаеш другиму тройно да ти се върне!

Аз изобщо не искам да споря с теб-тъкмо напротив.Цялото нещо започна от там че е далеч по приятно да не те виждам наоколо-с глупавите ти постинги.Та ако си се отказал-АЛИЛУЯ!!!



Тема Re: за Индианеца и Йогина :))нови [re: d8a]  
АвторTokaй Иxтo (Нерегистриран)
Публикувано11.05.03 19:26



Мила Деити,много похвално миротворство проявяваш!Изглежда че си казахме с "йогина" каквото имахме....Дано настъпи мир вече.



Тема Re: Предложение за преименуване на клуба!нови [re: searcher]  
АвторTokaй Иxтo (Нерегистриран)
Публикувано11.05.03 19:36



Виждам че и ти си от юначните българи ,които намират утеха в плюенето и заяжането!Кажи ми неразумнии...поради що се заяждаш с ближния си?Или си нямаш собствено царство и госодарство,където да се чувсваш шастлив и удовлетворен?
Не си ме виждал,не ме познаваш...Пък и да беше....идея нямаш с какво се занимавам и защо....От къде тази тежка дума?
А за лутането....знам ти мението за секса-изказал си се в клуб Кастанаеда..Не ми пречи.Живей си живота и си съхранявай енергията.Аз имам друго виждане.Пък то е речено-пилците се броят на есен.

И викам да не подхващаме злобарска дискусия...сигурно и двамата сме способни да си кажем доста неща..ама за какво ни е?ай със сдраве!Намерението да те води!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.