Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:16 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Предложение за преименуване на клуба!нови [re: Tokaй Иxтo]  
Автор searcher (нещо...)
Публикувано10.05.03 22:00



Няяямааа нищо лошо, само дето желанията те правят зависим, а зависимостта води до оглупяване.

Нооо естествено ти си мислиш че имаш безкрайййнооо мноооогооо времмееее



Тема Re: към huanjiнови [re: Tokaй Иxтo]  
Автор huanji ()
Публикувано10.05.03 22:53



Помогна ми до толкова, че си правя изводи за теб. Като тръгне някой да се пени, колко много знае и почне с груби, елементарни грешки, от типа, да ми говориш за висша математика, но да не знаеш да намираш корен квадратен...ясен ми е.
На хората в клуба драги в много по- малка степен, отколкото на тези с който се познавам извън нета. Мога да те запозная ако искаш.
За смисъла, не си прав, защото не може на гол задник да ми размахваш чифте пищови, ти какво, яйце ли искаш да ти обеля?! Влез като човек, кажи си мнението, докажи го, наложи се, пък тогава може да ми се напрягаш. Като тръгнеш през просото, ще го сгазиш...и няма начин да не се излупаш по гръб. Такива като теб се появяват тук редовно. Фръцнат се, пръцнат...па си заминат. И с теб ще е така, щото вече стигна собственият си "Terminus ad quem."(крайната точка), на интелектуалният си багаж.
Трудно е да добиеш реална представа за мен...както са казали римляните - Amico pectus, hosti frontem - (показвай) на приятеля сърцето си, на врага гърдите. А, на теб и друго мога да ти покажа, стига да съм сигурен, че няма да го хванеш...че знам ли...
Виждам, налапал си се с лафове, като стара баба с лешпуни. Но предпочитам да е като свински мъде, понеже все пак е авторитетно нещо, освен това нереза голяма торба носи. На едно покриване отделя 300-500 максимум до 1000 ml. семеннта течност. За сведение максимумите на: бик - 12 ml.; жребец - 100 ml. Е, този път уцели на хвалба. :)))...щото твоето его лъсна като най- обикновен маймунски задник...и да търсиш и да не търсиш, само лайна ще пусне...като теб де. :)))
Все пак, ме приемат и с его, теб обаче се съмнявам. От его до его има разлика, или ще се пробваш да ме убедиш, че си без его? Ти докажи толкова, аз лично ще ти държа равнис. Дори и нещичко да е, много е трудно да го докажеш...гледай себе си...
Много ме кефи, когато някой сам се навре в шамарите. Щото сам се навря.
Ако ти харесва, продължавай да се държиш за палците.
Преди да споделяш опит, трябва да го имаш, защото както сам каза, твоят опит се базира на различните видове чикии...к'во ли друго да очаквам...

Абе, от къде го намерихте този прошляк? Господ си е изтървал вересиите...леле, леле...



Тема Re: и аз към хуанджинови [re: huanji]  
Автор Cивия вятъp (празен)
Публикувано11.05.03 00:20



свърши тя с малките къщички, в това време не можеш ме завря в малка къщичка :)))

минимум манастир ми трябва, а най добре някоя поляна където да си опъна палатка ;))


абе хуанджи, какъв е тоя манастир със съдържателКА бе? :)))
да не е някой метох случайно? :))) че тогава ще пламне революция там, ако се появят и прегръщащи по ошовски братя от мъжки пол, хехехе :)))

хайде питай, разчитам на теб, сериозно...!



Тема Re: и аз към хуанджинови [re: Изrpeв]  
Автор Cивия вятъp (празен)
Публикувано11.05.03 00:24



абе под родопите направо не се живее в тая жега наистина, аз на ваше място да съм се изнесал на родопите :))

всъщност и на мое място смятам да се отправя натам, че не само от софия съм се уморил, а от всички прашни мръсни претъпкани градове - планина искам, море, езера, реки, дървета, треви, планински цветя... :))

а тука в клубовете виждам само картинките дето непрекъснато ги пускате кръшкащите от работа женоря...


а за умората...
я ме виж дали стоя в кутия и дали едва едва подухвам, хехехе :))
бъркаш нещо....



Тема Re: Предложение за преименуване на клуба!нови [re: searcher]  
АвторTokaй Иxтo (Нерегистриран)
Публикувано11.05.03 05:18



Сърчъре и ний сме чели Кастанеда и от тогаз не се заблуждаваме ,че времето е безкрайно..Времето е точно колкото трябва и в никакъв случай не триабва да се пилее...
А за желанията....секс правя само когато обичам другото същество.Иначе не си струва



Тема Re: към huanjiнови [re: huanji]  
АвторTokaй Иxтo (Нерегистриран)
Публикувано11.05.03 05:49



По същество: Латинскя речник дето си го взел го върни на осбсвеника му, защото не доказваш нищо повече от моята теза-че си малоумен буквояд с колосално его,и птичи мозък,който не цели нищо друго освен да му лъскат стерилните мъди все повече ,та дано заблуди някой.В това кило свинска сперма дето отделяш няма нищо фертилно за жалост.Точно това ти казах и в началото с други думи.Че плямпаш навсякъде едни и същи безплодни помии и се дуеш за собствена радост.Егото всеки го има ,но на някои Господ милостиво е дал и малко мозък да го контролират и да осъзнават,но на теб е пропуснал някак си..Или пък ти е дал,но ти си го преработил и отделил във вид на въпросната течност..То не е малко - по кило...трябват хранителни вещества за да се произведе.....
За латинския-като си се задълбочил в езиковите тайни-нещо стигна ли ти до мижавото мозъченце?Това ,което ти казах беше за да схванеш смисъла му ,а не да се впуснеш в препирни за граматиката..Но кой- колкото може...Писмата ти едно след друго са примери за въпросният вид невалидни аргументи,но ти не забелязваш и опиянен от чувство на величие продължаваш да бълваш стерилитет наоколо....
Казваш "докажи си мнението"..ами аз си го доказах.И твоята реакция беше мълчание по темата,кратка коснтатация-"ами аз не разбирам,не съм специалист по Ошо-аз разбирам от йога и тай чи"....И куп лаина и свинска сперма разпръснати в клуба заедно искрената ти радост ,че можеш да се хванеш за сбъркан падеж, като че ли изобщо за това е ставало дума и дискусията има каквото и да било общо с въпроса....По въпроса кой се е налапал с лафове-прочети пак собсвения си постинг и ще разбереш.Малоумно пускане на латински цитати несвързани с темата само за да се разбере, че и до ваше село са стигнали латинските учебници...Аз употребих латински за да предам смисъл, а ти го употребяваш за да лъснеш..пред свинките....

А тезата ми че си тъп ,ти я доказа толкова по добре от мен, че евала ти правя!

А за държането за палците-не знам:))Ти си спеца...и за шамарите не знам...Това ли ти го дига?Да те нашамарят преди да те на***т ?



Тема Re: Предложение за преименуване на клуба!нови [re: Tokaй Иxтo]  
Автор searcher (нещо...)
Публикувано11.05.03 09:25



Кат те гледам на тебе не ти трябва време за да свършиш кой знае какво. В тоя смисъл времето ти ще стигне и ще престигне.

Малко секс със човека който "обичал", малко празни дрънканици и лутане. Това ти стига напълно.



Тема Re: към huanjiнови [re: Tokaй Иxтo]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано11.05.03 10:03



абсурд е човек да се докосне до същината на нещо /било то филосовско, религиозно учение; изкуство или каквото и да било друго/, ако не е достатъчно широко скроен

последното обаче изключва догматичното мислене, т.е. тоя постинг е за тоя клуб, а другият - за друг....

следващите стъпки са модератор, регистрирани никове, цензура и т.н.



Тема Към Токай Ихтонови [re: Tokaй Иxтo]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано11.05.03 10:23



Не ми харесва когато се псувате като хамали.... когато се въздигат цензура, претенции кой е по-по-най...

Но бъдете себе си и не се съобразявайте с това , че тук има и хора, които подобно поведение ги наранява.



Тема за Индианеца и Йогина :))нови [re: Tokaй Иxтo]  
Автор d8a (...)
Публикувано11.05.03 15:24



Тогава може ли да си стиснете ръцете с Хуанджи и да ни покажете по-добрата си страна? Покажете ни как един индианец и един йогин могат да проявят толерантност в името на добрите взаимоотношения.

Стискам палци за бързо и успешно решаване на личния конфликт между интелигентни хора..Дейти




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.