Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:22 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Добре.нови [re: Tokaй Иxтo]  
Автор akonitin (Homo sacer)
Публикувано15.05.03 23:34



Абе човек не искам да те засягам, а като искаш да разбереш каква е връзката между теб, Жил де Ре, Жана д'Арк и проблемите в семейството ти се порови малко, нищо не се дава даром. Пък и по удовлетворен ще си когато откриваш сам.

Всяка прилика с действителни лица и събития е умишлена и целенасочена


Тема Re: етикетчтетатанови [re: 123]  
АвторTokaй Иxтo (Нерегистриран)
Публикувано15.05.03 23:45



НеИма още две ,дето са ми интересни,що?А на тебе?



Тема Re:съболезнования за компютъранови [re: 123]  
АвторTokaй Иxтo (Нерегистриран)
Публикувано15.05.03 23:51



съболезнованя за компютъра,но виждам че си се оправил вече ,шом си тук:))



Тема Re: пардон!!!нови [re: 123]  
АвторTokaй Иxтo (Нерегистриран)
Публикувано15.05.03 23:54



Пак обърках родовете-прости ми



Тема Re:леленови [re: akonitin]  
АвторTokaй Иxтo (Нерегистриран)
Публикувано16.05.03 00:03



Ама ти си не само по-луд от колкото изглежда на първо четене ,но и от колкото изглежда на второ...Тоест си си СЪВСЕМ сбъркан....
Оставям те на психиатрите...не желая да се занимавам с морбидна психика като твоята...
Но то от нищо нещо не става...Тези неща дето ми ги повтаряш в ред постинги-за "проблемното" ми семеиство се трябва да излизат от някое кътче на интоксикирания ти мозък...
Горкото създание....погрижи се за себе си....
/за удовлетворяване на евентуално болно любопитсво-в грешка си,нямам проблеми в семеиството.../



Тема Re: лельо :)нови [re: Eднa лeля]  
АвторTokaй Иxтo (Нерегистриран)
Публикувано16.05.03 00:06



Кажи за какво ти е интересно да си говорим...Да ти кажа честно,писна ми от тази тема и лайнометните дискусии тук...Ако искаш постни нещо ново-да ни е чистичко и лесно за четене



Тема Re:леленови [re: Tokaй Иxтo]  
Автор akonitin (Homo sacer)
Публикувано16.05.03 00:06



ОК, и на мен ми омръзна. Ако беше с регистриран ник нямаше да те обсъждам тук. Нищо лично, т.е.
Със здраве.

Всяка прилика с действителни лица и събития е умишлена и целенасочена


Тема Re: ааа...нови [re: Kaлu]  
АвторTokaй Иxтo (Нерегистриран)
Публикувано16.05.03 00:16



Ето какво искала да каже Кали...Ами давай по-ясно ,че да получаваш отговори по същество.
Значи: Да имаш знание и да го използваш в дискусия,спор,скандал или каквото и да е си е в реда на нещата разбира се.Червеният цитат е в отговор на злобарска лична нападка и отговорът е съвсем в контекста...
А зеленият са отнася до друг феномен.Ни в клин ни в ръкав постване на някаква непълна информация,която не може да бъде използвана по ниакакъв начин и с други думи означава "вижте ме колко знам,ама не очакваите да ви кажа нещо повече,защото това е висша тайна до която се добрах след къртовски труд и велики духовни постижения"...Е това намирам за тъпо..
А въпроса за защитните механизми на съзнанието ,един от които е проекцията не е окултен и недостъпен,има стотици източници от където може да прочетеш за него ако те интересува или дори да попиташ ако те мързи да четеш...Надявам се не очакваш да се допитвам до теб какво знаеш и какво не ,та в случаи че не го знаеш ,да не пиша за него, за да не се почувстваш засегната......



Тема Re: пардон!!!нови [re: Tokaй Иxтo]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано16.05.03 05:47



родовете са ясни, пък компютри имам повече от един и тепърва след 2 часа ще лекувам болния - там говорех за знаци и то неблагоприятни....

е, добре е щом те интересува повече от една тема в клуба



Тема Re: лельо :)нови [re: Tokaй Иxтo]  
АвторEднa лeля (Нерегистриран)
Публикувано16.05.03 05:55



И аз да ти кажа честно - мен като ми писне да пиша и спирам.

Опитай и ти

Нямам специални предпочитания и интереси за темите, както дойде. Пък нещо не ми идва нова тема на ум. А на теб?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.