Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:53 17.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Няма да пея...нови [re: Изrpeв]  
Автор d8a (...)
Публикувано14.05.03 15:08



Вярвам в теб!

С общи усилия може да омагьосаме мечката :))))

Спорен ден, колежке..Дейти

А кантар не трябва – най-добре се мери
на око и на сърце. По обич и доверие.


Тема Re: етикетчтетатанови [re: Kaлu]  
АвторTokaй Иxтo (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 16:01



Виждам че си усвоила копи/пейст функцията...Е и?



Тема Re: етикетчтетатанови [re: Tokaй Иxтo]  
Автор Kaлu (горска поляна)
Публикувано14.05.03 17:06



Хе хе хееее...верно почна да приличаш на Миро.
И той така-никога не вижда онова, което не му изнася.
важното е обаче, че другите виждат.
А ти карай на копи и пейст.

диви ягоди слънце цветя
и дъх на трева


Тема Re: етикетчтетатанови [re: Kaлu]  
АвторTokaй Иxтo (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 19:23



На Миро ли приличам?Приемам го като комплимент Макар да знам ,че от твойта уста не е :):),Не ми пречи обаче...важно е аз дали харесвам тези на които ме орриличават, а не дали този ,които ме оприличава ги харесват.
А това дето "другите виждали" нещо си ,дето никой не знае какво е, но ти си го мислиш...си е само твоя работа.Няма да ме развълнува много.Ако виждаш-виждай си....А ако си забелязала давам отговори на въпростите-аргументирани...а не ползвам тази новонаучена от теб функция.
Не се дразни де...Аз викам да приключим с плещенето...Видно е че не си влюбена в мен,а и аз май не съм в теб...Поне да запазим приличие....



Тема Re: :)))(((:нови [re: d8a]  
Автор huanji ()
Публикувано14.05.03 21:14



Всяко диво животно като чуе глъчка и се оттегля, затова не сте ги срещнали.



Тема Re: етикетчтетатанови [re: Tokaй Иxтo]  
Автор Kaлu (горска поляна)
Публикувано14.05.03 21:48



По-малко приказвай и повече мисли.
Това на изпроводяк.
Ако мислеше повече, щеше да разбереш какво ти соча в твоите собствени цитати. Ако беше мислил още повече-даже нямаше да има и нужда да ти го соча.
Сбогом, значи, любов несбъдната.

диви ягоди слънце цветя
и дъх на трева


Тема Re: етикетчтетатанови [re: Kaлu]  
Автор PRN (fellow)
Публикувано14.05.03 23:23



Извини ме, че се намесвам, ама все пак ти какво сочеше в тези цитати?
(Възможно е въпросът ми да ти прозвучи ужасно глупаво.)

Значи ли, че в този клуб никой няма право да изразява по-остро мнение от страх да не се засегне нечие себеуважение... то не че това не става непрекъснато, де.

Когато едно мнение е неудобно, доста лесно му се вменява греха на проекцията на несъзнателните... там как беше.... Виж, когато е удобно, когато е възхвала на нечия персона, тогава никой не се сеща, че е проекция на нещо си там вътрешно.
Не ти ли се струва?



Тема Re: етикетчтетатанови [re: Kaлu]  
АвторTokaй Иxтo (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 23:26



...много си загадъчна...което не винаги е комплимент:))



Тема Добре.нови [re: Tokaй Иxтo]  
Автор akonitin (Homo sacer)
Публикувано15.05.03 00:40



Щом ти го казваш. Ще трябва да се прегледам, трябва спешно да взема и някакви силни лекарства.
Все пак, психологията все още е една неточна наука затова в нея има и много догаки и предположения, та, цитирайки някой автор или някоя кника за самоусъвършенстване би било добре да се итират и предхоните все още неотхвърлени твърения. В тази връзка, в условията на непълна информация в психиката влиза в действие системата на въобръжението и при патологичните случаи, и при напълно нормалните.
А информацията от целия постинг, с всичките му мнения, е напълно остатъчна а съставяне на психологически портрет (което не направих, защото пропуснах такива характерни черти като подтискана неординерна сексулност, проблемната ти комуникативност, проблематичното ти семейство и болезнена амбициозност, а щях да забравя, всъщност родителите на майка ти са имали интересно минало).
Забрави, просто проектирам, май...Не те мисля.

Всяка прилика с действителни лица и събития е умишлена и целенасочена


Тема Re: Добре.нови [re: akonitin]  
АвторTokaй Иxтo (Нерегистриран)
Публикувано15.05.03 00:57



Освен да допусна че си претърпял скорошно отравяне с аконитин друго не мога да кажа....
Внимавай какви билки пасеш, че виж как ти се отразяват...Ти си по-налудничав отколкото човек би допуснал на първо четене...
Опита ти да се направиш на психолог или поне някой дето има идея малко от малко се провали с гръм и трясък....Съвета ми е -стой си в сферата на компетентност-сигурен съм че си имаш такава, че иначе грозно се излагаш.
Обяснение-тъкмо поради универсалността на закона за проекцията той се прилага винаги и проективните тестове винаги имат резултат.И именно поради това-тези неща дето си ги наприказвал показват това,което е у теб.И освен това разбира се-желанието да засегнеш..Но толкова малко въображение си проявил,че не можеш да постигнеш тази своя висша цел....Много американски филми гледаш..а може би много тестове от Паралели попълваш...Та ти е много мизерен психологическият арсенал.
Родителите на маика ми /мир на праха им/ са имали едно съвсем човешко минало....с радости,страдания,проблеми,победи....И бяха много свестни, лоялни, а също интелигентни и образовани хора...Не светци или нещо такова..Хора.Които ми е радостно че познавах.
Ти къде се напасе с аконит така?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.