Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:30 23.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: :)))(((:нови [re: d8a]  
Автор huanji ()
Публикувано13.05.03 22:27



В пети клас на Беклемето с един приятел срещнахме една мечка(но друга) и си счупихме карачките от бягане. Въобще не разбрах дали ни е гонила...по- скоро е била учудена, к'ви са тези сухоземни скутери.
Рядко стават проблеми, вероятността не е по- голяма от пресичане на улицата.



Тема Re: :)))(((:нови [re: huanji]  
Автор d8a (...)
Публикувано13.05.03 22:39



Знам бре :)) Пошегувах се с познатат поговорка.

Толкова много сме ходили по планините като деца и нито веднъж не сме виждали мечка на живо. Добре, че ги има в зоологическата градина :)))

Дано да не се срещате с нея това лято. Ако трябва от тук ще викам гръмогласно да я плаша :)))))))

А кантар не трябва – най-добре се мери
на око и на сърце. По обич и доверие.


Тема Re: За морските свинчетанови [re: Tokaй Иxтo]  
Автор akonitin (Homo sacer)
Публикувано13.05.03 23:08



Интересно поведение, като на обсаден в крепост. Някакъв комплекс за мъченичество, нима само така смяташ, че можеш да се изявиш? Да бъдеш отхвърлян/а от групата, жертва, социална смърт от разпъване на кръст? Тъжно е, а не знам как трябва да се лекуваш...

Всяка прилика с действителни лица и събития е умишлена и целенасочена


Тема за това си има име...нови [re: akonitin]  
АвторTokaй Иxтo (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 04:46



Нарича се "проекция".Благодарение откриването и разбирането на този феномен са създадени прокетивните тестове-Роршах например.Но съм сигурен че знаеш всичко това.Като нямаш достатъчно данни за да направиш логичен или обоснован извод проектираш собсвеното си съдържание на несъзнаваното, както и репресирани емоции и състояния върху това ,което виждаш.И си го доизграждаш както можеш..И заявяваш "експертната" си оценка в някой клуб например....С много авторитет и достойнство!
Като се съди по дефинитивната ти "вглавеност" /един много ненаучен,но пък точен термин ,създаден от един мой приятел/ бих предположил с голяма степен на сигурност ,че именно ти си доста алиениран от социума...ако се чувстваш разпънат на кръст или нещо такова може би може да ти се помогне..Иди на терапевт,чети Ошо,прави динамична медитация....И Кастанеда ще свърши работа също....
Аз съм добре,не ме мисли.



Тема Re: етикетчтетатанови [re: 123]  
АвторTokaй Иxтo (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 04:57



Разбира се ,че е нормално да се говори за различни учения и идей..И да се съпоставят и обсъждат..Но това ,което се постваше не беше съпоставка.Беше едно размахване на знаме-"АЗ"...Той не съпостави нищо,само каза-"вижте ме аз съм спец по това..но не мога да ви разкрия дълбоките тайни до които имам достъп,защото ..еди какво си".Почти не съм видял един смислен постинг-инфорамтивен, от този индивид....Не че напълно няма,но са рядкост и идват измъквани с ченгел и много търпение..от страна на Миро например...
Тоест не виждам никакъв конфликт в тезата ми.
Не че има лошо в конфликтите...те са състояния на повишени възможности.../както сам отбелязваш/. Гледам да съм много съзнателен за тези моменти и да ги използвам...
А иначе-успех с дайъл ъп-а и кабела...



Тема Re: етикетчтетатанови [re: Tokaй Иxтo]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 06:39



не искам да ти развалям инкогнитото, но ми се струва, че си имаш виден и регистриран ник за тоя клуб- не че съм те проследявала теб - кликнах върху профила на Сърчара /намирам и Ошо и Лазарев за прекалено многословни за моя вкус/

но ми се струва, че Сърчар е прав - повод за тая ти тема е някоя мадама - французите имаха нещо много точно в тая връзка

по повод етикетчетата - бъркаш ми рода - ми в ж.р. съм

успехите с диал-апа ги постигнах, но добре че рекетьорите от Евроком -кабел си оправиха сървъра



Тема Re: етикетчтетатанови [re: 123]  
АвторTokaй Иxтo (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 08:10



Ами не-нямам виден регистриран ник за този клуб!:))чудно на какво се дължат подозренията ти?И за кого ме взе?Хехехе -ще ми е интересно да знам както какво впечатление правя....Сподели моля!
А извниявай много ,но никаква мадама не е повод за тази тема-освен ако не наричаш самия адресант на първичния ми постинг мадама...Съмнявам се, че имаме сходен вкус за жени с него!А и слава богу -не се познаваме с него "на живо"...една скука по-малко...
И извинявай за сбъркания род ,но по цифри трудно се отгатва!



Тема Re: етикетчтетатанови [re: Tokaй Иxтo]  
Автор Heperиcтpиpaн (нерегистриран)
Публикувано14.05.03 09:11







Тема Няма да пея...нови [re: d8a]  
Автор Изrpeв (Оле)
Публикувано14.05.03 09:13





Бе вие не вярвате на моето пеене, че може мечки и глигани да омайва, ааааа?!!!

Те не са хора, тях ги докосва, ако някой се съмнява, де...

Правила съм опити, но не с такива животни, с други...спират се и ме гледат в очите...Може да са били просто добри, знам ли...

Дейти, няма да се откажа от твоята задокеанска помощ.

Дъгата


Тема Re: етикетчтетатанови [re: Tokaй Иxтo]  
Автор Kaлu (горска поляна)
Публикувано14.05.03 12:21



...прокетивните тестове-Роршах например.Но съм сигурен че знаеш всичко това.Като нямаш достатъчно данни за да направиш логичен или обоснован извод проектираш собсвеното си съдържание на несъзнаваното, както и репресирани емоции и състояния върху това ,което виждаш.И си го доизграждаш както можеш..И заявяваш "експертната" си оценка в някой клуб например....С много авторитет и достойнство!
...



...Но това ,което се постваше не беше съпоставка.Беше едно размахване на знаме-"АЗ"...Той не съпостави нищо,само каза-"вижте ме аз съм спец по това..но не мога да ви разкрия дълбоките тайни до които имам достъп,защото ..еди какво си".Почти не съм видял един смислен постинг-инфорамтивен, от този индивид....

диви ягоди слънце цветя
и дъх на трева



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.