Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:02 15.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ТАЙ ЧИ В СОФИЯнови  
АвторELLA (Нерегистриран)
Публикувано27.04.03 12:46



ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ ОТ ТОЗИ КЛУБ
МНОГО ИНТЕРЕСНИ НЕЩА ПРОЧЕТОХ ПРЕЗ ДВАТА ЧАСА, КОИТО ИМАХ НА РАЗПОЛОЖЕНИЕ ТУК.
БЛАГОДАРЯ НА ТЕЗИ КОИТО ЩЕДРО СА ОТПУСНАЛИ НА СВОБОДА ИНФОРМАЦИЯТА И ЗНАНИЯТА КОИТО СА НАТРУПАЛИ.

ПОНЕЖЕ СЪМ НАЧИНАЕЩА .... МНОГО ЛЮБОПИТНА НО НЕ МОГА ДА СПОДЕЛЯ НИКАКЪВ ОПИТ И ПРЕДПОЧИТАМ ДА ВИ ЧЕТА ПРЕД ТОВА ДА ВИ ЗАНИМАВАМ СЪС СЕБЕ СИ ЩЕ СИ ЗАДАМ НАБЪРЗО ВЪПРОСА. НАДЯВАМ СЕ НЯКОЙ ДА ОТКЛИКНЕ.
ТОЗИ ВЪПРОС ГО ЗАДАДОХ И НЯКЪДЕ ПО ТЕМИТЕ ... НО МИСЛЯ ЧЕ ТАМ В ЗАДЪЛБОЧЕНИЕТО СИ МОЖЕ И ДА НЕ ГО ВИДИТЕ, ТАКА ЧЕ :
ИМА ЛИ КЛУБ В СОФИЯ ПО ТАЙ-ЧИ И АКО НЯМА ... ОТ КЪДЕ ДА ЗАПОЧНА САМООБУЧЕНИЕТО СИ ..... ИМАМ ПРЕДВИД С КАКВА ЛИТЕРАТУРА
ОХ ... МАЙ СТАНАХА МНОГО ВЪПРОСИТЕ :))) НО ДАЛИ САМОСТОЯТЕЛНО ЩЕ ИМАМ ЩАСТИЕТО ДА ДОСТИГНА ДО ПОЛОВИНАТА ПОНЕ ОТ ИЗВЪРВЯНИЯТ ОТ НЯКОИ ОТ ВАС ПЪТ ... (тук става въпрос и за Румен и Миро , и за Хуанджи и Яна и т.н. )
Благодаря ви !!



Тема Re: ТАЙ ЧИ В СОФИЯнови [re: ELLA]  
Автор huanji ()
Публикувано27.04.03 19:25



Здравей.
Клуб по тай-чи в София има, даже не един.
Да помолим Ния да каже повече.

Кой, къде е по пътя, не е много сигурно. Най- сигурно е да не вярваш на никой, а само на практиката си.



Тема също и за НИЯнови [re: huanji]  
АвторELLA (Нерегистриран)
Публикувано28.04.03 11:04



за пътя си прав, но е хубаво да се извървява
А пък за сигурното ... честно казано не мисля че има токова нещо като сигурност. Един познат обича да казва " аз на себе си не вярвам 90% как да искам ти да ми повярваш" ако забелязваш дори не говори за 100%.
ТАКА ЧЕ ... НИЯ кажи ми повече за клубовете ... къде да ги открия и опитам



Тема Re: също и за НИЯ [re: ELLA]  
Автор Mиpo ()
Публикувано28.04.03 12:53



Eла на срещата в неделя и ще се свържеш с Духа на Ния (директно от Акаша ще ни бъде гост). А и с други интресни за теб неща, за които даже и не си питала.

П.П. Ако пък желанието ти е повече от любопиттсвото на приятеля ти за когото говориш, оствавил съм и един телефон. И забележи, че говоря за 100% желание . Една прегръдка за теб от мен в случай, че ти лиспва някой и друг процент...



Тема Re: също и за НИЯнови [re: Mиpo]  
АвторELLA (Нерегистриран)
Публикувано28.04.03 13:31



БЛАГОДАРЯ ТИ ЗА ПОКАНАТА И ПРОЦЕНТИТЕ
АКО УСПЕЯ ДА СЕ ПРИБЕРА, ЩЕ ДОЙДА!
СЕГА ОТИВАМ ДА СЕ ОСВЕДОМЯ ЗА АКАША




Тема Re: също и за НИЯнови [re: Mиpo]  
Автор Hия (пак търсеща)
Публикувано28.04.03 16:07



Здравей, Елла!
Една прегръдка и от мен за добре дошла в клуба
Надявам се да се видим на срещата в неделя - ако не успееш - ще ти отговоря следващата седмица тук за клубовете по тайчи в София.

...заради цвета на житото...


Тема Re: също и за НИЯнови [re: Hия]  
АвторELLA (Нерегистриран)
Публикувано28.04.03 22:48



Благодаря за времето, което си отделила да ми отговориш!
ДАЛИ ЩЕ УСПЕЯ ДА ДОЙДА ЗАВИСИ И ОТ ТОВА ДАЛИ ЩЕ ПРЕБОРЯ СЕБЕ СИ - ПРИЗНАВАМ. ИМАМ ПРЕДВИД ТОВА ЧЕ ТРЯБВА ДА ПРЕОДОЛЕЯ ПРЕДЧУВСТВИЕТО СИ ЧЕ НИКАК НЯМА ДА СЪМ НА МЯСТОТО СИ... ЧЕ ЩЕ СЛУШАМ НЕЩА КАТО АКАША И ПОДОБНИ И НЯМА ДА ИМА GOOGLE ЗА ДА МИ ПОМОГНЕ В РАЗБИРАНЕТО НА ТОВА КОЕТО СТАВА ОКОЛО МЕН

Е НАЧАЛОТО Е ТРУДНО И ПРЕДИ ДА СЕ ВПУСНА В ДЕБРИТЕ МАЙ ТРЯБВА ДА СИ КУПЯ КОМПАС И ДА РАЗБЕРА КАК РАБОТИ :))
РАЗЧИТАМ НА ОБЕЩАНИЕТО ТИ ДА МИ ПРЕПОРЪЧАШ КЛУБ ИЛИ ЛИТЕРАТУРА ПО ТЕМАТА.
ТОВА С ПРЕГРЪДКИТЕ ВЕРОЯТНО Е НЯКАКВА СИМВОЛИКА ... ОТ ТОВА КОЕТО ДО СЕГА РАЗБИРАМ ЩЕ ТРЯБВА ДА Е НЕЩО ПОЗИТИВНО ... ТАКА ЧЕ : ПРЕГРЪЩАМ ТЕ



Тема tai dziнови [re: ELLA]  
Авторash (Нерегистриран)
Публикувано29.04.03 08:54



..ti mai ne se interesuva6 4ak tolkova .,ako se be6e ogledala po spirkite 6te6e da vidi6 pone 5 obiavi:)...



Тема Re: tai dziнови [re: ash]  
АвторELLA (Нерегистриран)
Публикувано29.04.03 19:57



IZVINI ME, NO SI NAPRAVIL/A POVYRHNOSTNO ZAKLU4ENIE ... MOJE BI SE DYLJI NA TOVA 4E NE MOJE6 DA ZNAE6 4E NE POLZVAM SPIRKITE
POZDRAVI


PS: AKO IMA6 INFORMACIQ PROSTO Q SPODELI



Тема Re: също и за НИЯнови [re: Mиpo]  
Авторlr (Нерегистриран)
Публикувано01.05.03 10:40



Privet Miro,
Vchera Joro mi kaza , che si tuk , no poradi kup prichini ne sam vlizala v dira i vaobshte ne sam v techenie nito za sreshtata v nedelia i vaobshte , no shte mi bade osobeno priatno i interesno da doida. Nadiavam se da vi nameria sred gorata i veche zelenite darveta.Tova che hodia na tai-ji znachi li che sam vav kluba vi ili ima neshto po - specialno?I vaobshte da se chuvstvam li pokanena,zashtoto sam ot horata koito predpochitat da sa nevidimi i izpitvat strah ot organizirani neshta i mnogo hora.Zatova i predpochitam da sam nevidima.Ot strah,no znam,che ako doida tova veche shte bade krachka kam preodoliavaneto mu i zatova... Do skoronadiavam se!





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.