Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:48 28.09.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
*Кратък преглед

Тема hi  
Автор onick (непознат )
Публикувано10.03.03 17:38



ot godini se interesuvam ot osho . ot skoro sledia publicaciite v kluba.praktikuvam niakoy ot negovite metodi i tehniki.mnogo ste se radvam ako mi pomognete da nameria musica za meditirane na cd,mp3 ili filmi na vcd!



Тема Re: hiнови [re: onick]  
Автор Mиpo ()
Публикувано10.03.03 18:01



Привет в Клуба Оник ,

За целта бяхме специално направили сайт, където имаше доста книги, музика и аудио лекции. Тъкмо се канех да качвам и видео. Обаче сайтът е под карантина по технически причини. Може да се наложи да търсим нов сървер, ако на стария не става вече ... така или иначе, аз имам всичко офф-лайн и ще го кача веднага, когато стане възможно. Пък, ако стане това с летния лагер и ти дойдеш, ще донеса и няколко видео касети с Ошо.

Ти ще разкажеш ли нещо повече за теб?




Тема Re: hiнови [re: Mиpo]  
Автор onick (непознат )
Публикувано10.03.03 18:10



mnogo se zaradvah na tozi sait,no ot mart ne se pokazva!predi 2 godini hodih v rumen,poneje sam ot d-grad!ot dosta godini hodia na planina sam za okolo 2 sedmici i probvam niakoy tehniki,no v provinciata e trudno.zatova sabiram musica.ima6 li vazmojnost da mi prati6 po potstata diskove estetveno ste si platia!



Тема Re: hiнови [re: onick]  
Автор Mиpo ()
Публикувано10.03.03 18:54



Ако не потръгне сайта естесвено; че мога да ти изпратя един 1-2 диска. Целия сайт досега се побира на 1 CD.

Ти мераклия ли си за летния медитационен лагер?



Тема Re: hiнови [re: Mиpo]  
Авторonick (Нерегистриран)
Публикувано11.03.03 16:42



ste e super daje imam ideia da e na palatki.misliaia,4e hijara moje da se pobarka!
hodil sam na mari4inite ezera miastoto e veliko,no dosta otdale4eno.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.