Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:26 12.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хижа Иглика на Витоша или хижа в Родопите?нови [re: ***ЛИЯ***]  
Автор Hия (пак търсеща)
Публикувано11.03.03 12:44



Вече звънах на няколко приятели за по-подробна информация за хижите и цените в Родопите - надявам се до седмица да предложа за обсъждане няколко конкретни оферти
Това не пречи и другите да предложат - колкото е по-голям изборът, толкова и шансът да намерим най-подходящото място е по-голям

И когато силно искаш нещо, цялата Вселена ти съдейства, за да го постигнеш...


Тема Re: Хижа Иглика на Витоша или хижа в Родопите?нови [re: Hия]  
Автор ***ЛИЯ*** (непредвидима)
Публикувано11.03.03 12:57



Ния, много се радвам, че ще се видим, защото разбирам, че имаш възможност да ни покажеш някои тайни в източните бойни изкуства.



Тема Re: Хижа Иглика на Витоша или хижа в Родопите?нови [re: ***ЛИЯ***]  
АвторBilix (Нерегистриран)
Публикувано11.03.03 14:03



Здрасти Лия,
Прочетох какво си написала и в ума ми моментално изплува един спомен (Триградското ждрело е невероятно като въздействие). Преди доста години бяхме по Родопите с мой приятел. Той всяко лято ходеше там и познаваше тази планина чудесно. Та оказахме се точно на това място. По това време аз много обичах Вангелис. Слушахме касетата, когатосе озовахме там. Можеш да си представиш как ми е подействала гледката, след като единственото, което можех да кажа беше - Спри го тоя, моля те, спри го тоя!!!
Оттогава магията на Родопите не ме е напускала никога. Зная, че навсякъде в България има чудно красиви места, но Родопа планина е магнетична с неописуемите си меки форми ,със силата и спокойствието, което внася в
душата.
Аз също така много обичам и Троянския Балкан. Въздействието му обаче е различно. Не казвам, че е по-слабо - просто е различно.
Поздрави от мен и ти благодаря, че докосна в мен един изключително силен и приятен спомен.
Били



Тема Re: Хижа Иглика на Витоша или хижа в Родопите?нови [re: ***ЛИЯ***]  
Автор Mиpo ()
Публикувано11.03.03 14:02



Именно, нека да се предложат различни детайлни оферти и ще видим къде е най-добре.

По принцип аз не виждам неудобство и да е на Витоша. Аз съм правил такива лагери и насред София и пак ни е било добре. Но ако може да е в някое още по-хубаво място – толкова по-добре.

Конкретно на въпроса ти - аз съм готов и за двете места и ако има хора с важни причини за определно предпочитание, съм гото да се съобразя с тях.

Прегръдки и на двете Л(Н)ия




Тема Re: хехее :)))нови [re: Cивия вятъp]  
Автор Mиpo ()
Публикувано11.03.03 16:14



Ама ти Вятър ли си или някакъв лек полъх ? Тъкмо стигнем до най-интересното и ти спреш. Давай смело, разказвай и ме засягай. Нали за това сме тук, за да се оглежда всеки в останалите. И ако смяташ, че не съм искрен, напиши го подробно – обоснови се, аргументирай се, покажи ми къде съм бил такъв за да се науча. Може и да си прав, кой знае. И сподели всичко, което не ти харесва в мен. Това би ми било много по-интресно от всичките общи приказки, които се леят в ДИРа. Пък и с прегръдките само ще се одремем.

А за прегръдката - имах го в предвид буквално . С Румен и разни други като се видим се прегръщаме. Какво толкова лошо има? Всъщност като привършвах предния постинг към теб, бях започнал да слагам най-накрая само едно усмихнато човече, но едно ангелче ми прошушна нещо и не можах да се въздържа от изкушението и да те прегърна. Виждам, че ангелчетата си знаят работата.

Та, ще се прегърнем ли или ... ? Не е нужно да го правим непрекъснато – един път, но искрено стига.




Тема Re: Хижа Иглика на Витоша или хижа в Родопите?нови [re: Bilix]  
Автор ***ЛИЯ*** (непредвидима)
Публикувано11.03.03 19:58



Здравей Били,

Да разбирам ли, че ще имаш възможност да си дойдеш през юли и да се видим?

Топли поздрави от мен и топла София



Тема Re: Хижа Иглика на Витоша или хижа в Родопите?нови [re: Mиpo]  
Автор ***ЛИЯ*** (непредвидима)
Публикувано11.03.03 20:04





Нека и другите вземат отношение по въпроса КЪДЕ и после ще коментираме условията по метода на конкурентните оферти



Тема Re: Хижа Иглика на Витоша или хижа в Родопите?нови [re: ***ЛИЯ***]  
АвторБили (Нерегистриран)
Публикувано11.03.03 21:40



Здравей Лия,
Ще направя всичко възможно да бъда с вас няколко дни. Ако,разбира се не се случи нещо непредвидено, което да осуети това ми намерение. Ще се радвам да ви видя на ЖИВО.
Поздрави и Били



Тема За тези, които могат да дойдат за 2-3 дена самонови [re: Били]  
Автор Mиpo ()
Публикувано12.03.03 12:21



Както казах вече в една съседна тема - МНОГО СЕ РАДВАМ че ще можем да се видим НА ЖИВО.

Аз знаех, че ще има разни хора, които ще могат да дойдат за само няколко дена и за това им предлагам на всичките тези хора да кажат къде им е най-близо и удобно. За това бях предложил в началото Витоша. Та си кажи и ще се съобразим до колкото може с теб, както и с всички останали.





Тема Предложение за хижа.нови [re: Mиpo]  
Автор Гpъм* ( PULSAR)
Публикувано12.03.03 16:04



Здравейте

За Витоша:
Предлагам ви "Златните мостове"!! ЗАЩО???
В близост е красивият Боянски водопа(висок 15м.)на 0'40ч.

Можете да отседнете в х."Момина скала"-5лв е на нощувка;за членове е 4лв..хахах
Хижата е разположена на Стамболова ливада,на левият бряг на Владайската река.
Хижата е масивна двуетажна сграда с капацитет 35 места/Няма да има никой освен вас/
Екстри: Водоснабдена,ЕЛЕКТРИФИЦИРАНА,отоплява се с печки на ток,има столова и лавка.
Хижта се намира на 0'30ч от Златните мостове
Телефон на хижата.957-12-25.
Успех

Ние ще ходим тази събота и неделя.

Доскоро

-MЕMENTO MORI-

Редактирано от Гpъм* на 12.03.03 16:26.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.