Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:55 02.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Медитационен лагер-купон-сбирка на Клуба през юлинови [re: Mиpo]  
Автор d8a (analysis)
Публикувано09.03.03 15:10



Идеята си я бива, но за съжаление няма да бъда в БГ по това време.

Пожелавам ви да съчетаете възможно най-добре полезното с приятното!



Тема предложение за Родопитенови [re: Mиpo]  
Автор Hия (пак търсеща)
Публикувано10.03.03 11:02



Като нова в клуба едва ли имам право да с намесвам в взимането на такива важни решения Но пък от друга страна през последните години основно се занимавам с организирането на разни неща като курсове, лагери, семинари и т.н. – та все пак да си кажа мнението.
Не знам защо Миро предложи Витоша, но според мен за такъв специален лагер трябва и по-специално място – Рила или Родопите например. В Родопите има такива местности, че самото им излъчване те провокира към медитация – усещането е невероятно. Пък и има много малки и по-изолирани хижи, които са идеални за подобен лагер. Ако сте съгласни да помислите и над този вариант – имам достатъчно познати планинари /да не говорим че повечето са я шамани, я тантристи, я си падат по Ошо, Ваклуш, Дънов и пр./ - та лесно мога да събера информация за цени, условия и транспорт.

И когато силно искаш нещо, цялата Вселена ти съдейства, за да го постигнеш...

Редактирано от Hия на 10.03.03 11:24.



Тема Re: предложение за Родопитенови [re: Hия]  
Автор Изrpeв (дъга)
Публикувано10.03.03 11:10





То и аз може би не трябва да бързам с мнение, но Родопите са ми на близо и по-голям шанс има да присъствам, а е и много магнетична планина.



Тема Re: предложение за Родопитенови [re: Hия]  
Автор Mиpo ()
Публикувано10.03.03 12:19



Привет Ния,

Какви са тези приказки за “нова-стара” в Клуба. Това да не ти е казарма . Всеки има право да предлага всичко и решенето ще бъде взето от мнозинството желаещи. Тъкмо и за това отворих темата за да могат различни хора да предложат оферти и накрая всички да изберем тази, която ни се струва най-добра. Както и всеки да каже къде би искал и до къде би могъл да отиде.

Аз предложих Витоша като начало, защото все някакво базово предложение трябваше да има. Точно както на търг се определя някаква основна цена, от която да се тръгне. Естествено, тази цена може да бъде да бъде надмината, разбирай – може да изберем друго място.

Моето лично мнение e много положително за Родопите. Особено поради факта, че отдавна не съм ходил там (а пък на Витоша и Рила ми се случва относително често да ги посещавам). Така, че чакам подробната ти оферта (общо описание на хижата, цени, транспорт и т.н.).

Ако има хора от други краища на България (Пиринско, Стара Планина ...), където има подходящи условия и могат да предложат нещо конкретно и интересно – да не с помайват също. Аз предложих Витоша, защото е най-близо до София и най-лесно от транспортна гледна точка за доста хора. Но определено не транспортът е най-важното нещо в това начинание.

Прегръдки и чакам още едно нещо от теб (ти знаеш какво)



Тема Re: Медитационен лагер-купон-сбирка на Клуба през юлинови [re: Изrpeв]  
Автор Mиpo ()
Публикувано10.03.03 12:25



Привет Изгрев,

Ако стане в Родопите - добре, но ако не стане там, ти били дошла?

Апропо, желаещите софиянци също да се изкажат, за да не се сърдят после пък те . Аз съм готов за всяка географска точка в България, която отговоря що годе на обявените вече общи условия. Даже за мен, колкото по0далече и колкото по ново мястото е - толкова по-добре.

Прегръдки



Тема Re: хехее :)))нови [re: Cивия вятъp]  
Автор Mиpo ()
Публикувано10.03.03 12:30



Никъде не съм казвал, че ти си я асоциирал така, така че не се страхувай . Нали разбираш, че темата се чете от много хора, пък понеже съм "всезнайко" знам как разни хора асоциират разни думи (вкл. и тантра). Ти кога ще ни разкажеш за това, корто знаеш за тантра? Имам в предвид практически неща, книгите всичките сме ги чели.

Прегръдки



Тема Re: Медитационен лагер-купон-сбирка на Клуба през юлинови [re: d8a]  
Автор Mиpo ()
Публикувано10.03.03 12:34



Дейти, ще ни е малко мъчно без теб, но ще гледаме да се справим. Още повече, че се надявам това да не е нито първата. нито последната сбирка на Клуба.

Прегръдки



Тема Re: Медитационен лагер-купон-сбирка на Клуба през юлинови [re: Mиpo]  
Автор Изrpeв (дъга)
Публикувано10.03.03 12:34



Привет Миро!

Имам предложения за юни, юли /за който в момента говорим/ и август, все за по седмица. Не са за изпускане, но не знам как ще се оправям с отпуската. Доста трудно ще е. Но нали знаем, че когато нещо е писано да стане - става.
Иска ми се всички ви да видя, усещам, че ще е много хубаво. Дано успея, поне за два дена!

Прегръдки!

Редактирано от Изrpeв на 10.03.03 12:35.



Тема Re: хехее :)))нови [re: Mиpo]  
Автор Cивия вятъp (празен)
Публикувано10.03.03 23:33



ще си спестя коментара за разказването, за да не те засегна


не те съветвам да ми пишеш "прегръдки", защото може да го приема буквално :)

и не харесвам стила ти, мисля че не е искрен.


късмет



Тема Хижа Иглика на Витоша или хижа в Родопите?нови [re: Mиpo]  
Автор ***ЛИЯ*** (непредвидима)
Публикувано11.03.03 09:41



Ритрита (уединение, медитационен лагер с Гуру) по Крия Йога се е състоял на Витоша, в хижа Иглика. За 5 дни цената на мероприятието е била по 15 лева дневно, което включва спане и храна. Значи, хижарите имат опит с подобни сбирки. Не съм преговаряла още с тях, защото не е решено къде ще се събираме.

Ния има хубава идея и за Родопите. Детството ми е минало във Велинград и познавам западните Родопи с техните иглолистни гори, билки и тишина. В източните Родопи, Ивайловград, с широколистната растителност има нещо много ефирно, една лекота на общуването с природата се усеща. Там съм с усещането, че съм в северна Гърция. Около Асеновград и Бачковския манастир е вратата за влизане в сърцето на Родопите. Била съм в Смолян и Пампорово, но не съм била на Триградското ждрело. А там, по спомени на очевидци, е магнетично.

И аз, като Миро, мога да отида навсякъде сред зеленина, а още по-добре, ако е на ново и непознато място. Така духа ми се обогатява с впечатления, а той е любопитен за тях.

Предложението ми е, Ния да сподели кои хижи има предвид и да решим къде ще оставим част от Аза си

И нека всеки изрази мнението си, за да решим къде - Витоша или Родопите?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.