Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:42 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Telepati4nata vrъzkaнови  
Авторsolanit_a (Нерегистриран)
Публикувано13.01.03 19:14



Kak use6tate telepatiqta. Imali xora ot vas koito mogat da ob6tuvat telepati4no?
Samiq az ob6tuvam po tozi na4in s kogoto si poiskam ot vas.
No za vas tova stava samo na podsaznatelno nivo.
IMA LI NQKOI OT VAS KOITO MOJE DA OB6TUVA TELEPATI4NO NA SAZNATELNO NIVO?



Тема Re: Telepati4nata vrъzkaнови [re: solanit_a]  
Автор MнoroCтpaннa (и непредвидима)
Публикувано13.01.03 19:16



Какво научи от телепатичното си общуване с мен, примеврно?
За да ти кажа вярно ли е или си въобразяваш?





Тема Re: Telepati4nata vrъzkaнови [re: MнoroCтpaннa]  
Авторsolanit_a (Нерегистриран)
Публикувано13.01.03 19:34



Naprimer,4e po moe mnenie si dosta povъrxnostna,4e nqma6 sobstveno mnenie za ne6tata a priema6 mnenieto na taka nare4enite ''budi '' za absolюtno vqrno''v 4astnost oшo'' 4e ne si osvobodena seksualno,4e si dobra priqtelka,no dobrite strani na tvoeto sa6testvo 6te zapazq za sebesi.



Тема Re: Telepati4nata vrъzkaнови [re: solanit_a]  
Автор MнoroCтpaннa (и непредвидима)
Публикувано13.01.03 20:13



Това е твоето мнение за мен. Ако питаш някой мой приятел друго ще ти каже. Така че всеки си отразява това, което му е достъпно да види, в дадения момент. Защото съм била дете, после девойка, после зряла жена и всичките ми периоди са различни. Човек непрекъснато се променя, енергията тече, няма застинали състояния.



Тема Re: Telepati4nata vrъzka [re: MнoroCтpaннa]  
Авторsolanit_a (Нерегистриран)
Публикувано13.01.03 20:24



Povqrvai mi ima. Nqkoi... nari4at tova blokaj. A priqtelite ti vijdat v teb tova koeto ti iska6 da vidqt,nali zatova sa priqteli:)) No vsi4ko e nared,ne me vzemai mnogo naseriozno za6toto 6te te zaboli,vъpreki 4e kazvam istinata.



Тема Re: Telepati4nata vrъzkaнови [re: MнoroCтpaннa]  
Автор ~ Kaли ~ (звън на кристал)
Публикувано13.01.03 20:36



Има невероятно много застинала енергия в човека. В процесинга се нарича блокажи. И с това се справя той.

Любовта ти дава блаженство. Конфронтацията-гръбнак. А ти имаш нужда и от двете.


Тема Re: Telepati4nata vrъzkaнови [re: ~ Kaли ~]  
Авторsolanit_a (Нерегистриран)
Публикувано13.01.03 20:50



Da Kali taka e..... no za nqkoi e ve4e tvъrde kъsno... za tqx e ot zna4enie samo sledva6tiq jivot. No da ostavim drugite ,da pogovorim za teb.. ti sъ6to trqbva da poraboti6 o6te vъrxu sebe si.. naprimer da se nau4i6 da se sliva6 s drugi sъ6testva podobni na teb samata,tova 6te te napravi po silna i 6te izostri o6te setivata ti ... no kakto i da e az teb si te xaresvam nai-mnogo zatova i sam sklonen da ti napravq nqkolko podaraka,bez da ti se nalaga da raboti6 nad sebesi za tqx. No za tova drug pъt.



Тема Re: Telepati4nata vrъzkaнови [re: solanit_a]  
Автор huanji ()
Публикувано13.01.03 21:22



Ние себе си не можем да слушаме, ти за другите говориш.



Тема Re: Telepati4nata vrъzkaнови [re: ~ Kaли ~]  
Автор MнoroCтpaннa (и непредвидима)
Публикувано13.01.03 22:06



Не отричам блокажите. Тези на съзнателно ниво наричам комплекси и фобии, а за тези несъзнаваните са възможностите на регресивната хипноза, процесингите, психоанализата.



Тема Re: Telepati4nata vrъzkaнови [re: solanit_a]  
Автор ~ Kaли ~ (звън на кристал)
Публикувано13.01.03 23:21



Кой си ти?
Нацели точно в десятката! Това ми е стремежа, копнежа и целта на този живот. А може и на всичките животи-сливането!
Разби ме.

Но за никой не е късно, стига да има желание и честност към себе си. Телата, в които са блокажите, не са като физическите, не се износват така и регенерират учудващо бързо. Аз си ги представям като примерно имащи 1000 години живот, за разлика от физическите. И сега са си в младенческа възраст.
Всъщност май единственият, който остарява е умът и то благодарение на нагласата му и манипулираемостта му.

Любовта ти дава блаженство. Конфронтацията-гръбнак. А ти имаш нужда и от двете.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.