Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:57 13.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Здравейте :)  
Автор caм в kъщи (непознат )
Публикувано24.11.02 10:56



Радвам се ,че ви открих ! От доста време търся информация по въпросите свързани с медитацията . И това което ме интерува са най вече практическите техники .
P.S. специални благодарности за Миро , за неговата усърдност в представянето на информацията



Тема Re: Здравейте :)нови [re: caм в kъщи]  
Автор Mиpo ()
Публикувано24.11.02 13:59





Ако не си я видял вече, виж една тема започната от мен с "!" на втора страница (за момента) за един сайт







Тема Re: Здравейте :)нови [re: caм в kъщи]  
Автор Berta (непознат)
Публикувано24.11.02 16:46



Здравей! И аз днес ви открих, което ме прави много щастлива. Още не съм съвсем наясно как работи, но успях да напиша мнение - пробно. Попълни си профила. Успех!



Тема Re: Здравейте :)нови [re: Berta]  
Автор Mиpo ()
Публикувано24.11.02 17:50



Привет Берта . Както Сам в къщи, така и ти, чуствайте се най-приятелски поканени в темата "Защо влизаме в тези Клубове". Е, вие ще трябва да говорите в бъдеще време, но ще ни е интерсно на всички вашето мнение сега. Кой знае, след месец или два може да се промени ...

Апропо, Вятърът, Люб, Ануел и другите невключили се все още, да се чустват също приятелски поканени (без да е задължително ).

Прегръдки за Берта и всички останали



Тема Re: Здравейте :)нови [re: Mиpo]  
Автор Berta (непознат)
Публикувано24.11.02 18:11



Благодаря Ви за доброто посрещане. Приятна бе изненадата ми, когато разбрах, че има с кого да споделя мнение, да науча нещо ново. Защото навън по правило /или защото е по-лесно и безопасно/ не са говори "за това". Знам, че не е правилно, но засега съм до тук. Не съм готова още да бъда съдена, обвинена и порицана; не съм готова още да бъда охулена, заплюта, напусната и бог знае още какво. Все още съм така суетна....



Тема Re: Здравейте :)нови [re: Berta]  
Автор Mиpo ()
Публикувано24.11.02 21:11



Хей, Берта какво е това "Ви" с главна буква ? Давай го по-неофициално, но за това пък по-директно. Как би споделила примерно свои съкровени стремежи, говорейки официално? Да не говорим пък за неща свързани със сексуалността ти или пък с подсъзнанието. Така че щом се прегръщаш (това видях от една съседна тема), може да ме прегърнеш мен (а и останалите желаещи) и действай все едно, че се познаваме от години – директно и искрено.

От суетност и прочие полза няма. Изостави ги тези неща и не се страхувай. Сигурно разни хора тук, едни по-грубичко, други по-фино, ще ти помогнат за това. И тогава може би ще си по-често щастлива (пак във връзка с това което питаше в съседната тема).





Тема Re: Здравейте :)нови [re: Mиpo]  
АвторБepтa (Нерегистриран)
Публикувано25.11.02 17:00



Още съм плаха. Началото - нали знаеш. Първо искаш малко, после - всичко.
Изостави тези неща е лесно да се каже. Но, признавам, все още ми доставя удоволствие и ме прави щастлива да ме харесват, да ми се радват и обичат. Все още се чувствам добре, когато ме хвалят и ми говорят хубави неща - въобще всичко на любимата ми тема - за мен . Е - та сега вземи, че остави суетността и ела. Четох някъде, че жената е последната крепост на Аза. Или с други думи жената трябва да преодолее жената в себе си. В мига, в който жената се откаже от този източник на сила - силата, която се подхранва от слабостта на другите, сексуалното привличане, тогава пътят на просветлението, на абсолютната свобода се открива пред нея.



Тема Re: Здравейте :)нови [re: Mиpo]  
Автор caм в kъщи (непознат )
Публикувано27.11.02 12:57



Благодаря Миро!
....оставил съм ти и мнение по темата с удивителната



Тема Re: Здравейте :)нови [re: Berta]  
Автор caм в kъщи (непознат )
Публикувано27.11.02 13:00



Здрасти и на теб Берта
Навън е така , но ние можем да променим нещо ....нали




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.